2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:09:21
bu arada gülcüm sepetleri bilgisayarıma kaydetmemden anlamışsındır.bende aslında çok seviyorum ama işte eşimde çok kısa süre kullancaksa ne gerek var filan diye caydırdı beni.
çünkü bende okumuştum.bebekler ilk doğduklarında küçük yataklarda yatınca kendilerini anne karnındakigibi güvende hissediyorlarmış.büyük yatak huzursuz ediyormuş

bihtercim o bebeğinin kaç haftalık hali
evet cok güzel hem cok pahali olcani sanmiyom alcam ben  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:09:54
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:03:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:01:15
Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 23:54:38
evet cnm renkli renkli cidden içi açılıor insanın.
buarada sağol gülcüm evet çok şükür 12.haftaya girdik. :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:
valla ya baka baka doyamiyom  :k06: :k06: bizim burda nerde öyle seyler  :sad1: Almanlarin zevkini gördün fotolarda  :ehi: :ehi:

evet benimde hep dikkatimi çekiyordu öncedende.bebeğim tv yi izlerken bakıyordum yabancıların bebek odaları eşyaları vs.hep beyaz vs.sade genelde.
bense cıvıl cıvıl isterim.odaya girdinmi neşedolcak içi insanın
zevk yok anam  :ehi: :ehi: bende senin gibi düsündüm renkler baska baska ama ayni tonlarda olcak bide güzel stick yada duvar dövmelerinlen süslücen ne güzel  :love7: az kaldi ins o güzel günlere  :amin: :amin:

inş cnm cinsiyeti bir öğreneyim hemen bişiler almaya başlıcam.gerçi odasınıbiraz daha ertelerim nolur nolmaz diye ama diğer ıvır zıvır küçüklere başlıcam hemen

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar sohbet icin tskler size iyi geceler iyi haftasonlari ben az fatmagülün sucu ne dizi tekrar bakcam bakmamistim sonra uyurum kendinize ve bebelerinize iyi bakin  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:08:27
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Eylül , 2011, 00:05:36
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:00:20
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 23:57:32
ayy çok güzelmiş bu odalar ya fikrim mi değişti ne  :k06: :k06: aynen burdaki gibi dekorasyonda yapacan süper olur hatta ben bile o odada kalırım  :toothy10:
ay kuzunun fotosunu yesinler cok seker masallah benimde öyle bi fotosu var  :love7: :nazar: :nazar:
canım tam ben diyecektim fotosu nasıl diye sen hemen söyledin tam belli dimi bacakları falan bu ultrasyon fotolarını pek anlamıyorum doktor gösteriyor ayrıntısına kadar tamam diyorum ama tövbeki anlıyorum  :toothy10: :k06:
ay masallah tabi belli ya baksana ayaklar havada yakinda o ayaklari öyle göremicen hep sag sol tekmeleme oynama pesinde olcak  :k06: :k06: :k06:
ay inşallah canım bazen sabırsızlanıyorum ama sayılı gün çabuk geçer derler sağlıklı şekilde kucağımıza alırız inş :amin:

bihterp3416

17 Eylül , 2011, 00:14:09 #919 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2011, 00:16:56 bihterp3416
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:11:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:09:21
bu arada gülcüm sepetleri bilgisayarıma kaydetmemden anlamışsındır.bende aslında çok seviyorum ama işte eşimde çok kısa süre kullancaksa ne gerek var filan diye caydırdı beni.
çünkü bende okumuştum.bebekler ilk doğduklarında küçük yataklarda yatınca kendilerini anne karnındakigibi güvende hissediyorlarmış.büyük yatak huzursuz ediyormuş

bihtercim o bebeğinin kaç haftalık hali
evet cok güzel hem cok pahali olcani sanmiyom alcam ben  :muzz: :muzz: :muzz:
canım 9+3 doktorum on haftalık diyor yani herhalde onun içine girdiği içindir  :dontknow:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:12:39
kizlar sohbet icin tskler size iyi geceler iyi haftasonlari ben az fatmagülün sucu ne dizi tekrar bakcam bakmamistim sonra uyurum kendinize ve bebelerinize iyi bakin  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:
sana da teşekkürler canım iyi geceler tatlı rüyalar .. sende kendine ve bebişine çok iyi bak görüşürüz inş  :wave: :hello: :wave:

__nil__

bihtercim öyle hesaplıyor doktorlar.mesela ben bugün 12+1 oldum ya 13.haftadayım diyorlar.

buarada gülcüm sepet beşikler 100tlden başlıoburda 300-400e kadar gidiyor.ama uygun fiyata da gayet güzeller var

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:12:39

görüşürüz canım iyi uykularrr :wave: :wave:

__nil__

ee bihtercim biz seninle ayrıntılı tanışmamıştık kendinden bahsedermisin biraz?nerede yaşıyorsun,çalışıyormusun yaşın kaç vs.

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:16:20
bihtercim öyle hesaplıyor doktorlar.mesela ben bugün 12+1 oldum ya 13.haftadayım diyorlar.

buarada gülcüm sepet beşikler 100tlden başlıoburda 300-400e kadar gidiyor.ama uygun fiyata da gayet güzeller var
evet canım öyle hesaplıyorlarmış bende yeni öğrendim iki hafta sonra çağırdı 12+ olunca gidecem ikili test falan yapacaklarmış bazı tanıdıklar iki test yaptırma üçlü yaptırırsın dediler ama gideyimki bebeğimi göreyim doktor cinsiyetide belki öğreniriz dedi inşş öğreniriz çok merak ediyrum en başta sağlık tabi ama merak ediyorum işte  :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:18:25
ee bihtercim biz seninle ayrıntılı tanışmamıştık kendinden bahsedermisin biraz?nerede yaşıyorsun,çalışıyormusun yaşın kaç vs.
evet canım tanışmak nasip olmamıştı... yeni kayseriye taşındık üç ay oldu.. yok çalışmıyorum üniv okudum kpss kasım atamalarını bekliyorum bebekte var artık bide başka şehire çıkarsa ne yapacaz şimdiden kara kara düşünüyoruz .. bir yandan istiyorum çalışmak bebek içinde istemiyorum bakalım nasip belki bebişim rıskınla gelir  :amin: 23 yaşındayım canım 15 aylık evliyim..

__nil__

memnun oldum canım.bende 23 yaşındayım.izmirde yaşıyorum.okulöncesi öğretmeniyim.bende atamalara başvurucaktım ama hamile kalınca planlar iptal oldu.seneye kısmetse bu sene çalışmayı düşünmüyorum.2yıl bitti 3.yılımızdayız bizde evlilikte.

ben ikili üçlü vs. ne kadar test varsa yaptırmayı düşünüyorum.banada dediler ikili yaptır üçlüye gerek yok vs.diye ama içim rahat etmez diye yapıtırıcam ben.
salı günü ikili yapılacak işte banada inş herşey yolundadır.hem yine bebeğimi görcem :muzz: :muzz:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:30:19
memnun oldum canım.bende 23 yaşındayım.izmirde yaşıyorum.okulöncesi öğretmeniyim.bende atamalara başvurucaktım ama hamile kalınca planlar iptal oldu.seneye kısmetse bu sene çalışmayı düşünmüyorum.2yıl bitti 3.yılımızdayız bizde evlilikte.

ben ikili üçlü vs. ne kadar test varsa yaptırmayı düşünüyorum.banada dediler ikili yaptır üçlüye gerek yok vs.diye ama içim rahat etmez diye yapıtırıcam ben.
salı günü ikili yapılacak işte banada inş herşey yolundadır.hem yine bebeğimi görcem :muzz: :muzz:
bende çok memnun oldum canım.. yaşıtız desene :) artık hayırlısı bende çalışmayı istiyorum bebeğimin geleceğini düşündüğüm için maşallah Allah mutluluğunuzu bozmasın canım  :amin:
bende bütün testleri yapmak istiyorum canım bakalım seninde inşş test sonuçların çok iyi çıkar .
canım bende uyumaya gidiyorum uykum geldi :) iyi geceler tatlı rüyalar sana kendine ve bebişine ii bak görüşürüz  :wave: :hello: :wave:

__nil__

tamam canım iyigeceler görüşmek üzere.kendine ve bebişine iyi bak :wave: :wave: :wave:

azelia

Kızlarrrr ne güzel muhabbetler dönmüş burda, bebek odalarını falan görünce sabah sabah içim açıldı gerçekten... Keşke gece de girseymişim, son zamanlarda pek kimse girmiyo diye ben de girmemiştim...

Ben de cinsiyeti öğrenemediğim için hiç bişey alamadım daha, bebeğimin sadece sepet beşiği var onu da kuzenimden alcam:))) yepyeni yaaa bebeği  6 aylık oldu veriim sana dedi, ben de alcam masrafa ne gerek var şimdi yepyeni sepet dururken:) Oda işini son 1-2 ayda hallederiz heralde artık, bi tekme hissetsem çıldırcam ama hala bişe hissetmiyorum hadi bebeğim yaaa hadi yaaa:)))