2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

vay süper ya iste Türk farki  :-ooo :-ooo bakinca valla icim acildi  :muzz: :muzz: :muzz: bizim burda bukadar güzel varmi bilmiyom valla cilek mobilya var ora bakariz vardir ins  :love9: ya su en sondaki sepet cok güzel bende öyle alcam
:nazar: :nazar:

__nil__

__nil__

evet cnm renkli renkli cidden içi açılıor insanın.
buarada sağol gülcüm evet çok şükür 12.haftaya girdik. :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:

bihterp3416

ayy çok güzelmiş bu odalar ya fikrim mi değişti ne  :k06: :k06: aynen burdaki gibi dekorasyonda yapacan süper olur hatta ben bile o odada kalırım  :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 23:57:32
ayy çok güzelmiş bu odalar ya fikrim mi değişti ne  :k06: :k06: aynen burdaki gibi dekorasyonda yapacan süper olur hatta ben bile o odada kalırım  :toothy10:
ay kuzunun fotosunu yesinler cok seker masallah benimde öyle bi fotosu var  :love7: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 23:54:38
buarada sağol gülcüm evet çok şükür 12.haftaya girdik. :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:
valla ya baka baka doyamiyom  :k06: :k06: bizim burda nerde öyle seyler  :sad1: Almanlarin zevkini gördün fotolarda  :ehi: :ehi:

__nil__

kesinlikle canım.zaten odayı gösteren genelde aksesuarlar duvar boyası vs.oluyor bazen öyle sade odalar görüyorum ki ama duvarla vs.biranda değişiveriyor.
ben bu odalardaki kadar çok eşya istemiyorum.benim için çekmeceli bir yatak birde dolap olsun yeter.şifonyere filan gerek yok.odada çocuğa yer kalsın istiyorum.ferah olsun.
duvarıda nasipse 4 duvarda aynı renkten 4 farklı tonda boyamak ,istiyorum.açıktan koyuya doğru.ama çokta koyulaşmıcak.
duvar kağıdı konusunda kararsızım.belki sticker kullanırım.ama bu bazı resimlerde olan duvar lambaları da çok hoşuma gitti.üstelik fiyatlarıda çok uygun burada satılıyor.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:01:15
valla ya baka baka doyamiyom  :k06: :k06: bizim burda nerde öyle seyler  :sad1: Almanlarin zevkini gördün fotolarda  :ehi: :ehi:

evet benimde hep dikkatimi çekiyordu öncedende.bebeğim tv yi izlerken bakıyordum yabancıların bebek odaları eşyaları vs.hep beyaz vs.sade genelde.
bense cıvıl cıvıl isterim.odaya girdinmi neşedolcak içi insanın

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:00:20
ay kuzunun fotosunu yesinler cok seker masallah benimde öyle bi fotosu var  :love7: :nazar: :nazar:

ne tatlıymış fotosu yaa kıskandım valla..ben koyamıyorum  :-\
benim bebişiminde var öyle yatarak eller ayaklar havada kop kop kop oynarken yakalamış doktor teyzesi onu. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bihterp3416

canım tam ben diyecektim fotosu nasıl diye sen hemen söyledin tam belli dimi bacakları falan bu ultrasyon fotolarını pek anlamıyorum doktor gösteriyor ayrıntısına kadar tamam diyorum ama tövbeki anlıyorum  :toothy10: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:04:21

ne tatlıymış fotosu yaa kıskandım valla..ben koyamıyorum  :-\
benim bebişiminde var öyle yatarak eller ayaklar havada kop kop kop oynarken yakalamış doktor teyzesi onu. :toothy10: :toothy10: :toothy10:
canım teşekkür ederim bende pek anlamam bu fotoları yorumlarken ama bunda biraz anlıyorum herhalde :)  canım neden koyamıyorsun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Eylül , 2011, 00:05:36
canım tam ben diyecektim fotosu nasıl diye sen hemen söyledin tam belli dimi bacakları falan bu ultrasyon fotolarını pek anlamıyorum doktor gösteriyor ayrıntısına kadar tamam diyorum ama tövbeki anlıyorum  :toothy10: :k06:
ay masallah tabi belli ya baksana ayaklar havada yakinda o ayaklari öyle göremicen hep sag sol tekmeleme oynama pesinde olcak  :k06: :k06: :k06:

__nil__

bu arada gülcüm sepetleri bilgisayarıma kaydetmemden anlamışsındır.bende aslında çok seviyorum ama işte eşimde çok kısa süre kullancaksa ne gerek var filan diye caydırdı beni.
çünkü bende okumuştum.bebekler ilk doğduklarında küçük yataklarda yatınca kendilerini anne karnındakigibi güvende hissediyorlarmış.büyük yatak huzursuz ediyormuş

bihtercim o bebeğinin kaç haftalık hali

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 00:03:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 00:01:15

evet benimde hep dikkatimi çekiyordu öncedende.bebeğim tv yi izlerken bakıyordum yabancıların bebek odaları eşyaları vs.hep beyaz vs.sade genelde.
bense cıvıl cıvıl isterim.odaya girdinmi neşedolcak içi insanın
zevk yok anam  :ehi: :ehi: bende senin gibi düsündüm renkler baska baska ama ayni tonlarda olcak bide güzel stick yada duvar dövmelerinlen süslücen ne güzel  :love7: az kaldi ins o güzel günlere  :amin: :amin: