2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Eylül , 2011, 19:41:07
selam kızlar  :opucuk: nasılsınız ? Gül cinsiyet nezaman belli oluyo  ::)
as cnm hg  :opucuk: valla pazartesi gittik demedi annem sordu daha erken kesin demek icin dedi yani görmüs olsada demedi  :caca: burda emin olmadan demiyolar saglik olsun bidaki ay gitcem ozaman der ins  :binkybaby: gerci burda karnimi gören kiz dedi  ::)
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Eylül , 2011, 19:42:11
selam kızlarrr..ya bu bulantılar ne dengesiz yaa bi azlaıo gibi oluyo sonra yine başlıo :igrenc: :igrenc:

ama bu bel ağrıları beni bitirecekk doktor yürüyüş yap dedi azcık yürüsem belim ağrıo.biraz ayakta dursam mahvoluyorum. :cildir:
doktora sorcm bi dahaki gidişimde normalmi diye
bulantilar bi gidiyo bi geliyo  :igrenc: :dontknow: bendede öyle tam kesilmedi daha napalim saglik olsun  :love7: bel agrinida sor bence

Aytii

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:46:49
as cnm hg  :opucuk: valla pazartesi gittik demedi annem sordu daha erken kesin demek icin dedi yani görmüs olsada demedi  :caca: burda emin olmadan demiyolar saglik olsun bidaki ay gitcem ozaman der ins  :binkybaby: gerci burda karnimi gören kiz dedi  ::)

hb tatlım

bencede kız  ::) içime kız doğuyor

sen rüyanda ne görüyosun? ben kız görürdüm erkek oldu  :) kimisi derki neyi görüyosan tersi olurmuş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Eylül , 2011, 19:48:46
Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:46:49

hb tatlım

bencede kız  ::) içime kız doğuyor

sen rüyanda ne görüyosun? ben kız görürdüm erkek oldu  :) kimisi derki neyi görüyosan tersi olurmuş

:k06: :k06: :k06: :k06: valla hic görmedim ama bi keren mavi bebek esyalari görmüstüm bide ben hamile oldimi bilmeden önce kaynanam erkek bebek görmüs benimmis diye  :dontknow:

Aytii

aynı benim gibi  :k06:

bende hamileyken herkes kızım olduğunu görüyomuş rüyasında

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aytencim sen ne zaman bebegini hissetmistin ben galiba dün kücük bisi hissettim gibi  :icon_scratch: sirt üstü uzanmis film bakiyodum birden sag alt kasigimda kücük bi damar atmasi gibi bisi hissettim  :-ooo bi kac kere sonrada olmadi tamda bebegin oldugu yerde angelsound kullaniyomya bebek nerde iyi biliom

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Eylül , 2011, 19:53:53
aynı benim gibi  :k06:

bende hamileyken herkes kızım olduğunu görüyomuş rüyasında

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: bakalim tutcak mi merak etmeyen ben sayenizde merak ettim iyimi  ::) :laughing7: :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:54:55
aytencim sen ne zaman bebegini hissetmistin ben galiba dün kücük bisi hissettim gibi  :icon_scratch: sirt üstü uzanmis film bakiyodum birden sag alt kasigimda kücük bi damar atmasi gibi bisi hissettim  :-ooo bi kac kere sonrada olmadi tamda bebegin oldugu yerde angelsound kullaniyomya bebek nerde iyi biliom

14. haftanın içinde aynı senin gibi hissettim canım. doktoruma söylemiştim olamaz demişti. 20. haftada iyi hissediliyomuş. öyle dedi. 20. haftaya kadar bidaha olmamıştı öyle bişey. doktorum dediki bağırsak hareketlerini hissetmişsindir. ama ben hala o anda bebeğimi hissettiğimi düşünüyorum  :dontknow:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:15:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 18:39:45
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 19:58:28
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 19:08:33
gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
hg cnm niye yoruyon sen bakim kendini  :caca: :caca: benim bugün cok bulantim var cok halsizim  :sad1: normalde derler 3.aydan sonra düzelir benimki daha kötü oldu sanki  :igrenc: hayirlisi olsun  :amin:

cnm benim tuzlu birşeyler yesen leblebi iyi geliyormuş bulantıya 4. ayda geçer inş sen ikili test yaptınmı cnm
leblebi deilde limon yiyince geciyo.ikili test yaptirmadim daha dogrusu doktorum demedi  :dontknow: kan vermistim bide idrar filan hersey normal cikti  :nazar: ultrasyondada bakti hersey yolunda dedi zaten ayda 1gitcem artik senin nasil gidiyo  :opucuk:

iyi gidiyor cnm allaha şükürler olsun birdaha ne zaman gidecen doktora
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Eylül , 2011, 19:57:52
Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:54:55

14. haftanın içinde aynı senin gibi hissettim canım. doktoruma söylemiştim olamaz demişti. 20. haftada iyi hissediliyomuş. öyle dedi. 20. haftaya kadar bidaha olmamıştı öyle bişey. doktorum dediki bağırsak hareketlerini hissetmişsindir. ama ben hala o anda bebeğimi hissettiğimi düşünüyorum  :dontknow:

aynen bende valla bagirsak deil bebegi hissettimi düsünüyom her ne kadar öyle desede doktorlar  :dontknow: onu hissettikten hemen sonra bebegimi dinledim icerde pat küt sesler geliyodu valla esimede dinlettim o da sasrdi bence bebekti  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gülüm bendede öyle olmuştu doktor bana rahim damarların genişliyor onu hisedersin dedi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 20:00:38
Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Eylül , 2011, 19:15:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 18:39:45
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 19:58:28
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 19:08:33
gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
hg cnm niye yoruyon sen bakim kendini  :caca: :caca: benim bugün cok bulantim var cok halsizim  :sad1: normalde derler 3.aydan sonra düzelir benimki daha kötü oldu sanki  :igrenc: hayirlisi olsun  :amin:

cnm benim tuzlu birşeyler yesen leblebi iyi geliyormuş bulantıya 4. ayda geçer inş sen ikili test yaptınmı cnm
leblebi deilde limon yiyince geciyo.ikili test yaptirmadim daha dogrusu doktorum demedi  :dontknow: kan vermistim bide idrar filan hersey normal cikti  :nazar: ultrasyondada bakti hersey yolunda dedi zaten ayda 1gitcem artik senin nasil gidiyo  :opucuk:

iyi gidiyor cnm allaha şükürler olsun birdaha ne zaman gidecen doktora
daha cok var cnm  :sad1: 05.10 sen nezaman gitcen

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 20:03:44
gülüm bendede öyle olmuştu doktor bana rahim damarların genişliyor onu hisedersin dedi
bilmiyom valla  :dontknow: annemde demisti bende senin kadarken damar gibi bisiler hissettim sonradan kuvvetli oldu ben senin haftanda bisi hissetmedim damar filan daha dün oldu

gülüm insan ister istemez hissetmek istiyor zaman geçmiyor gibi bende 08.10da gidecem

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 20:08:59
gülüm insan ister istemez hissetmek istiyor zaman geçmiyor gibi bende 08.10da gidecem
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: aynen ben hissettim banane bananeee  :tongue3: seninde baya zaman varmis bekle anamm beklee  :cildir: