2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

__nil__

gülüüümm nerdesin sana özel ileti attım angelsound ile ilgili

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Eylül , 2011, 15:31:35
gülüüümm nerdesin sana özel ileti attım angelsound ile ilgili
özür cnm yeni okudum cvp attim esimlen teldeydim  :k06:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 19:58:28
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 19:08:33
gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
hg cnm niye yoruyon sen bakim kendini  :caca: :caca: benim bugün cok bulantim var cok halsizim  :sad1: normalde derler 3.aydan sonra düzelir benimki daha kötü oldu sanki  :igrenc: hayirlisi olsun  :amin:

cnm benim tuzlu birşeyler yesen leblebi iyi geliyormuş bulantıya 4. ayda geçer inş sen ikili test yaptınmı cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

taze anne adayları nasılsınız nasıl gidiyor hamillikleriniz :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Eylül , 2011, 18:44:49
taze anne adayları nasılsınız nasıl gidiyor hamillikleriniz :opucuk:

pamuk şekerim benim hoş geldin benimki güzel gidiyor allaha şükürler olsun bol bol yemek yiyoruz doymak bilmiyoruz sen nasılsın benim güzel yeğenim nasıl

çok şükür iyiyz canım benim bugünlerin tadını çıkarın fıstığım bol bol ye iç uyu:)sonra yapamayacaksın ben şimdi karnımı bile zar zor doyuruyorum :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Eylül , 2011, 18:51:57
çok şükür iyiyz canım benim bugünlerin tadını çıkarın fıstığım bol bol ye iç uyu:)sonra yapamayacaksın ben şimdi karnımı bile zar zor doyuruyorum :k06:

cnm benim kıyamam sana nasıl büyüdümü bıcırık kime benziyor annesi gibi güzelmi ağlamaları falan düzeldimi

ara ara aglıyor canım ya,babasınada benzeten var banada neyse şekerler öptüm sizi yemeğe gidiyorum ben

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 18:39:45
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 19:58:28
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 19:08:33
gülüm ben deldim  :k06: :k06: :k06: evimi temizledim kaynanama tekrar geldim yemek yaptım ayaklarım ağrımaya başladı yoruldum siz ne yapıyorsunuz
hg cnm niye yoruyon sen bakim kendini  :caca: :caca: benim bugün cok bulantim var cok halsizim  :sad1: normalde derler 3.aydan sonra düzelir benimki daha kötü oldu sanki  :igrenc: hayirlisi olsun  :amin:

cnm benim tuzlu birşeyler yesen leblebi iyi geliyormuş bulantıya 4. ayda geçer inş sen ikili test yaptınmı cnm
leblebi deilde limon yiyince geciyo.ikili test yaptirmadim daha dogrusu doktorum demedi  :dontknow: kan vermistim bide idrar filan hersey normal cikti  :nazar: ultrasyondada bakti hersey yolunda dedi zaten ayda 1gitcem artik senin nasil gidiyo  :opucuk:

gökkusağı

slm kızlar naaber.nasılsın gülüm nası gidio görüşemedik bayaadır  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Eylül , 2011, 19:32:30
slm kızlar naaber.nasılsın gülüm nası gidio görüşemedik bayaadır  :opucuk:
as cnm hg  :opucuk: evet bayadir görüsmedik iyi gidiyo Allaha sükür bulantilarimiz haric iyiyiz  :muzz: :muzz: :nazar: sen nasilsin nasil gidiyo  :opucuk:

Aytii

selam kızlar  :opucuk: nasılsınız ? Gül cinsiyet nezaman belli oluyo  ::)

__nil__

selam kızlarrr..ya bu bulantılar ne dengesiz yaa bi azlaıo gibi oluyo sonra yine başlıo :igrenc: :igrenc:

ama bu bel ağrıları beni bitirecekk doktor yürüyüş yap dedi azcık yürüsem belim ağrıo.biraz ayakta dursam mahvoluyorum. :cildir:
doktora sorcm bi dahaki gidişimde normalmi diye