2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 21:53:04
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 21:32:19
Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 21:28:39
yok canım ben istanbuldayım... acıbadem hastanesine gidiyorum. Ben de çok şaşırdım. Beklemiyodum videosunu:) sadece foto sandım iyiki açmışım çok eğlenceli yaa:) cinsiyeti de söylerdi aslında ama söylemedi yanılabiliriz diye:( ufff nası bekliycem:(
normalde türkiyede erken diyolar  ??? der bidaki gittinde belki bizim burda en erken 18-20. hafta diolar  ::) olsun onu beklemesi bile zevkli  :k06:

ya şu cinsiyet olayından geçen gün kavga edioduk nerdeyse eşimle.ben hep kız hissediorum kızım olacak diorum tabi hiiiiiç önemli deil ama hatta erkek bebekleri çok severi içimden geçende erkek ama kızım olucak gibi gelio.eşimde hep oğlum oğlum die konuşuo geçen gün kız olursa üzülürmüsün dedim nerdeyse kavga edioduk.ben lafın gelişi öle sölüorum ne farkeder dedi ama sanki kız olursa üzülecekmiş gibi yoksa benmi fazla hassasım bu konuda.siz yaşadınızmı böle şeyler  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bizdede durumlar farkli sayilmaz gerci esim hep diyo erkek kiz farketmez ama erkekde olursa sevinirim diyo  :dontknow: sonrada diyo kizim olursa ne güzel olur yani bi karar veremedi  :k06: ben hic tahmin edemiyom nedense  :dontknow: sagliklan gelsinler hic farketmez merak bile etmiom acikcasi  :love7:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ezocan84

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 26 Ağustos , 2011, 23:26:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:23:33
kimse yokmu huu komsular  :director: :director:

ben varim gülüm misafir kabul edermisiniz?
ask olsun cnm sen misafirmisin  :k06: :k06: nasilsin nasil gidiyo bu arada kadir gecen mübarek olsun Allah dualarimizi kabul etsin  :amin: :amin:

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:29:26
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 26 Ağustos , 2011, 23:26:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:23:33
kimse yokmu huu komsular  :director: :director:

ben varim gülüm misafir kabul edermisiniz?
ask olsun cnm sen misafirmisin  :k06: :k06: nasilsin nasil gidiyo bu arada kadir gecen mübarek olsun Allah dualarimizi kabul etsin  :amin: :amin:

sagol canim  :opucuk: seninde kadir gecen mübarek olsun gülüm.. ne olsun ya gidiyor iste, buralar cooooook sicak ya, almanyada sicakmi? nefes alamiyoruz.. sen nasilsin?

azelia

benim eşim de hep oğlu gibi konuşuyo, ben de dedim geçen gün kız olursa hayal kırıklığına uğrican, şartlama kendini dedim, o da bana ne farkeder ki dio ilk çocuk, ama benim kızım da olsa erkek ibi kız olur dio:))))) koptuk ikimiz de:))) içine ne doğuyosa o oluyomuş genelde kadriyecim:) zaten sen de ekşileri yiyosun içiyosun:) bence seninki kız, gülümün de erkek:) hayırlısı olsun önemli olan sağlık

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aslinda cok soguk denmez bunaltici hava var ama yagmurlu hava alamiyom resmen icim yaniyo buz yedim demin kac tane  :laughing7: ben iyiym bulantilarim tiksintilerim devam edio hala gecmedi  :dontknow: herseyden tiksindim hersey pis kokuyo ne bilim degisik seyler yasiom  :k06: bebegimiz saglikli olsunda raziyim napalim Allah daha kötülerinden korusun  :amin: :amin:

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:43:39
aslinda cok soguk denmez bunaltici hava var ama yagmurlu hava alamiyom resmen icim yaniyo buz yedim demin kac tane  :laughing7: ben iyiym bulantilarim tiksintilerim devam edio hala gecmedi  :dontknow: herseyden tiksindim hersey pis kokuyo ne bilim degisik seyler yasiom  :k06: bebegimiz saglikli olsunda raziyim napalim Allah daha kötülerinden korusun  :amin: :amin:

ayyyy canim ya, evet simdi bende hatirladimda, hep merak ederdim ne zaman gececek diye, 16inci haftamda tamamen gecti.. simdi ara ara bulanmalar oluyor, igrendigim seyler olunca, burnuma koku gelince ama cabuk geciyor.. sabah kusmalarim gecti en cokta ona seviniyorum.. o kadar ögürüyordumki icim disima cikiyordu ya :igrenc: seninde fazla kalmamis zaten,  :nazar: ücüncü ayini tamamliyorsun.. 4, 5, 6inci aylar cok daha rahat oluyor insan

azelia

gerçekten mi yaa, ben yemek yiyebilcekmiyim ezocan:) noolur beni teselli et şu mubarek günde:) sevap kazanırsın:) bu akşam sadece nutellalı ekmek yiyebildim:( uffffff o da zorlaaaaaaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bakalim bazilari dogurana kadar kusarmis  :igrenc: :sad1: hayirlisi bende hep ögürüyom kusuyomda bazende kendimi zorluyom kusmamak icin kötü oluyom  :cildir: bide etsiz yemek yemeyen ben etten tiksindim  :igrenc: :igrenc: yazinca bile kötü oluyom  :dontknow: yicek cesitim kalmadi gibi ne yicem ben ya  :hungry:

azelia

bu etten tiksinmeden önce ben 2 kilo et yemiştim nerdeyse mangala gtmiştik:) sora bi kesildi 3-4 haftadır hiç yemiyorum ne fena yaaa... sulu yemek de yiyemiyorum, peynir ekmek tost patates falan o da zorlaaaaaaa

Ezocan84

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 23:51:53
gerçekten mi yaa, ben yemek yiyebilcekmiyim ezocan:) noolur beni teselli et şu mubarek günde:) sevap kazanırsın:) bu akşam sadece nutellalı ekmek yiyebildim:( uffffff o da zorlaaaaaaaaa

tamam canim teselli ederim seni  :k06: yersin yersin, hatta benim gibi olursan, gece her uyandigimda kendimi buzdolabinin önünde buluyorum.. insallah sendede cabuk gecer canim.. ilk zamanlar öyle oluyor, hatta cogu kisi kilo bile veriyor, ama sonra sen istemesende bebegin isteyecek mecburen yiyeceksin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 23:57:50
bu etten tiksinmeden önce ben 2 kilo et yemiştim nerdeyse mangala gtmiştik:) sora bi kesildi 3-4 haftadır hiç yemiyorum ne fena yaaa... sulu yemek de yiyemiyorum, peynir ekmek tost patates falan o da zorlaaaaaaa
senlendee masallah herseyimiz ayni gidiyo  :ehi: :ehi: :ehi: aynen bende öle valla neysem diyom icimden bebegim dogar etlerini isirir onu yerim  :hungry: :love7: :ehi:

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:54:03
bakalim bazilari dogurana kadar kusarmis  :igrenc: :sad1: hayirlisi bende hep ögürüyom kusuyomda bazende kendimi zorluyom kusmamak icin kötü oluyom  :cildir: bide etsiz yemek yemeyen ben etten tiksindim  :igrenc: :igrenc: yazinca bile kötü oluyom  :dontknow: yicek cesitim kalmadi gibi ne yicem ben ya  :hungry:

genelde cogu kisi etten tiksiniyo, bende öyleyim, hatta simdi bile fazla yiyemiyorum.. etli yemek yapiyorum tiksinmiyorum ama etlerini ayiriyorum kendim yemegi yiyorum, etler kaliyor tabakta.. ama olsun en azindan suyundan falan icmis oluyorum yemekle beraber..

vitamin kullanmak en iyisi o zaman, en azindan almaniz gereken vitaminleri almis olursunuz, cünkü ilk 3-4 ay cok önemli gelisim acisindan

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 27 Ağustos , 2011, 00:01:47
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 23:54:03

genelde cogu kisi etten tiksiniyo, bende öyleyim, hatta simdi bile fazla yiyemiyorum.. etli yemek yapiyorum tiksinmiyorum ama etlerini ayiriyorum kendim yemegi yiyorum, etler kaliyor tabakta.. ama olsun en azindan suyundan falan icmis oluyorum yemekle beraber..

vitamin kullanmak en iyisi o zaman, en azindan almaniz gereken vitaminleri almis olursunuz, cünkü ilk 3-4 ay cok önemli gelisim acisindan
evet dogru diyon bende vitamin kullaniyom bahceye gidince meyvelerimizden yiyom gerci bu aralar gidemedim  ::) bide suyu az iciyodum hamile kalmadan simdi 1,5 2lt iciyom rahat  :muzz: cnm sen kac kilo aldin simdiye kadar  :icon_scratch: