2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 15:13:26
heeeeeehhhh tamam işte ben de et ve tavuktan tiksindim, yemiyorum, demek senin de oğlun olcak canım:))) ERKEK BEBEK ET TAVUK YEDİRMEZ DİYOLAR:))) kocakarı hurafesi tabi ama tutuyo yaaa eskilerin bi bildiği var bence:)))

Kadriyecim sen ne durumdasın var mı rahatsızlık? yemediğin bişey veya ne biliim mide bulantıların falan???

yok cnm yaa iiyim çok şükür sadece karnım açken midem bulanıo yemek yiyince geçio iiyim yani  :nazar:sadece çok fazla ekşi yiyorum turşu limon falan kupa kupa turşu suyu içiorum  :k06: :k06: bizimde çok fazla gazımız var şu sıralar öle bi sıkıştırıo ki ölüorum sanıorum bi anda  :sad1: bi ayağımızda sürekli lavaboda çok sık gidiorım  :-\
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 15:17:49
heeeeeehhhh tamam işte ben de et ve tavuktan tiksindim, yemiyorum, demek senin de oğlun olcak canım:))) ERKEK BEBEK ET TAVUK YEDİRMEZ DİYOLAR:))) kocakarı hurafesi tabi ama tutuyo yaaa eskilerin bi bildiği var bence:)))

Kadriyecim sen ne durumdasın var mı rahatsızlık? yemediğin bişey veya ne biliim mide bulantıların falan???

yok cnm yaa iiyim çok şükür sadece karnım açken midem bulanıo yemek yiyince geçio iiyim yani  :nazar:sadece çok fazla ekşi yiyorum turşu limon falan kupa kupa turşu suyu içiorum  :k06: :k06: bizimde çok fazla gazımız var şu sıralar öle bi sıkıştırıo ki ölüorum sanıorum bi anda  :sad1: bi ayağımızda sürekli lavaboda çok sık gidiorım  :-\
Hadi yaa, seninki de kız mı olcak yoksaaa:))) ye ekşiyi doğur ayşeyi:))) ben ekşi yemiyorum pek, canım istemiyo:) senin de durumun iyi ozaman seni de zorlamıyo bebek... Yaş kaç?

dem_mu

slm kızlar nasılsınız.benide listeye eklermsiniz benimde 13 nisan muhtemelen internetten hesapladım  :laughing7: :)

azelia

ekleyelim hemen:) iyiyiz canım sen nasılsın?

azelia

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:k06: :k06: :k06: bakalim cnm tutcakmi  :binkybaby: :love7:

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 15:39:48
Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ağustos , 2011, 15:17:49

Hadi yaa, seninki de kız mı olcak yoksaaa:))) ye ekşiyi doğur ayşeyi:))) ben ekşi yemiyorum pek, canım istemiyo:) senin de durumun iyi ozaman seni de zorlamıyo bebek... Yaş kaç?

yaşım 25 cnm bakalım bekliicez görücez kızmı olucak erkek mi  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Tutabilir de tutmayabilir de... hayırlısı olsun ilk çocuumuz nasılsa erkek kız farkeder miiii:) bana bugün doktor bi dvd verdi, ben de ultrason foto falan var sandım, işyerinde bi açtım 3 boyutlu videoymuş, yaa 3-4 kez izledim o kdr zevkli ki o hareketleri izlemek... yaa allah kimsenin kucaanı boş bırakmasın, şu mübarek günde dualarım şükürlerim hep bu yönde...

gökkusağı

amin cnm herkese versin inş.sen nerdesin ki ilk kez duydum video falan verdiklerini yurtdışındamısın ??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 20:03:38
Tutabilir de tutmayabilir de... hayırlısı olsun ilk çocuumuz nasılsa erkek kız farkeder miiii:) bana bugün doktor bi dvd verdi, ben de ultrason foto falan var sandım, işyerinde bi açtım 3 boyutlu videoymuş, yaa 3-4 kez izledim o kdr zevkli ki o hareketleri izlemek... yaa allah kimsenin kucaanı boş bırakmasın, şu mübarek günde dualarım şükürlerim hep bu yönde...
ne güzel yaa bana da vercekler ama cinsiyetini ögrenirken 4.ayda filan  :love7:

azelia

yok canım ben istanbuldayım... acıbadem hastanesine gidiyorum. Ben de çok şaşırdım. Beklemiyodum videosunu:) sadece foto sandım iyiki açmışım çok eğlenceli yaa:) cinsiyeti de söylerdi aslında ama söylemedi yanılabiliriz diye:( ufff nası bekliycem:(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 21:28:39
yok canım ben istanbuldayım... acıbadem hastanesine gidiyorum. Ben de çok şaşırdım. Beklemiyodum videosunu:) sadece foto sandım iyiki açmışım çok eğlenceli yaa:) cinsiyeti de söylerdi aslında ama söylemedi yanılabiliriz diye:( ufff nası bekliycem:(
normalde türkiyede erken diyolar  ??? der bidaki gittinde belki bizim burda en erken 18-20. hafta diolar  ::) olsun onu beklemesi bile zevkli  :k06:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 21:32:19
Alıntı yapılan: azelia - 26 Ağustos , 2011, 21:28:39
normalde türkiyede erken diyolar  ??? der bidaki gittinde belki bizim burda en erken 18-20. hafta diolar  ::) olsun onu beklemesi bile zevkli  :k06:

ya şu cinsiyet olayından geçen gün kavga edioduk nerdeyse eşimle.ben hep kız hissediorum kızım olacak diorum tabi hiiiiiç önemli deil ama hatta erkek bebekleri çok severi içimden geçende erkek ama kızım olucak gibi gelio.eşimde hep oğlum oğlum die konuşuo geçen gün kız olursa üzülürmüsün dedim nerdeyse kavga edioduk.ben lafın gelişi öle sölüorum ne farkeder dedi ama sanki kız olursa üzülecekmiş gibi yoksa benmi fazla hassasım bu konuda.siz yaşadınızmı böle şeyler  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥