2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:37:34
KIZLAR HAMİLELİĞİNİZİN KAÇINCI HAFTASINDASINIZ BİZ OĞLUMLA 34+2 DEYİZ... YA SİZLER? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cnm bende yukarda tam sana sormuştum bu soruyu 37+3 olduk kızımla.

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Mart , 2012, 15:34:04
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:32:27
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:04:32
Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:59:39
ewet yaa bu kilo beni çok yorduuuu

kaç kilo aldın toplamda canım zayıf mı başladın hamileliğe ben az kilo aldım ama kilolu başladım diye bende zorlanıyorum baya
BENDE ÇOK KİLO ALDIM HER TARAFIM ŞİŞTİ 47 İLE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 70 OLDUM AMA BEBEK KİLO ALMIYO HABİRE BEN ALMIŞIM KİLOYU YA

cnm kaçıncı haftadasın kaç kilo bebeğin? olmadı bebeğine kilo yapıcak sağlıklı şeyler yemeye çalış.Böylece bebek de kilo alır.
34+2 DEYIM.BEBEKTE 2 KILO 100 GRAMMIŞ DIKKAT ETMEYTE CALIŞIYORUM HERGUN SUT İÇİYORUM PEKMEZ MUZ YIYORUM BEBEGE KILO ALDIRAN YIYECEKLERI ARASTIRDIM AMA KILOYU BEN ALIYORUM MALESEF BEBİŞİM ALMIYO:(
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Mart , 2012, 15:39:05
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:37:34
KIZLAR HAMİLELİĞİNİZİN KAÇINCI HAFTASINDASINIZ BİZ OĞLUMLA 34+2 DEYİZ... YA SİZLER? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cnm bende yukarda tam sana sormuştum bu soruyu 37+3 olduk kızımla.
MAŞALLAH SENIN ÇOK AZ KALMIŞ DOĞUMUN ŞEKLİ BELLİMİ CANIM
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 18:39:25
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:35:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 18:28:15
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 18:14:42
Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Mart , 2012, 17:57:33
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 08 Mart , 2012, 17:42:47
slm kızlar

selam canım nasılsın? nasıl gidiyor? tatlım diğer taraftada sormuştum burdada sorayım bari kaç hafta kaç günlüksün sen şimdi?

bizde iyiyiz cnm bel ağrılarım ve arada ara sancılarım oluyor 38+3 son zamanlar geçmiyor doktor teyzemiz en geç mart 10da gelir dedi bekliyoruz sen ne kadar oldun cnm

BENDE 37.haftadayım canım benim 16 gün sonra sezeryan olucak kızımın kilosu ve başı iiri olduğundan.o nedenle 39.haftada yani 24 marta sezeryan günü verdi ama benim doktorda bu kiloda bu bebek o güne kadar beklemez büyük ihtimalle heran olabilir dedi bende bekliyorum bakalım ne zaman gelicek diye

cnm neyle besleniyorsun böyle o kadar faydalı şeyler yedim kilosu hep normaldi cenaze olayında doğru dürüst birşey yemedim benim paşamda bir haftada 350 gram almış allahım inş sağlıkla kucağına aldırır cnm geçen hafta bana çatı muanesi yaptı doktor normal doğuma müsaitmiş çatım bazen korkuyorum normal doğumdan sancılardan bilmiyorum ne olur

canım benimki son 1 aydır haftada hep 400 gram filan alıyor.işte 36.haftada 3.500 çıktı en son.ekstra bişi yemiyorum aslında ama yediklerim ve aldığım kilolar kızıma gidiyor.Süt,ceviz,yoğurt bunları sık sık yiyorum diğer yedklerim de normal sebze bazen fast food filan bile oluyor.9 kilo aldım şimdiye kadar ama kızıma gitti hepsi yapısal heralde.benimde cuma günü dayım vefat etti canım daha 44 yaşındaydı bende ona çok üzüldüm yeni yeni kendime geliyorum güçlü olmaya çalışıyorum kızım için.sizede allah sabır versin mekanı cennet olsun inş.
benim kilodan dolayı normalde risk olurmuş ondan istemedim bende doktorda o zaman çatı muayenesi yapmaya gerek yok dedi.yırttım yani anlayacağın
BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM ALLAH SABIR VERSİN İNŞALLAH GERİDE KALANLARA....

nilüfer elif

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 05 Mart , 2012, 09:20:45
Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mart , 2012, 23:03:11
Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 20:18:37
Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mart , 2012, 13:00:48
Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 11:34:30
Allah analı babalı büyütsünn.
Alıntı yapılan: ab126370 - 04 Mart , 2012, 02:09:08
merhaba arkadaşlar. bende tosunumu kucağıma aldım çok şükür. allah herkesi kurtarsın allahım olmayanlara isteyenlere bebek versin inş.
EFEM BENİMLEEEE

selam nasılsınız? doktor hareketlerini say dedi,dediği günden beri az hareket ediyor gibi. decavit ve gynoferon kullanıyorum 3 4 gündür onlar yüzünden olabilirmi? yada psikolojikman mı? 36 haftalık olduk bu arada..

doktorlar 6.aydan sonra hareketlerini saydırırlar zaten doktor günde en az 10 hareket etmesi gerekir demişti.gyneferon bende kullandım hemde hamileliğin başından beri.hareketlerinde ciddi azalma varsa doktorunu ara söyle bence
10 kez hareket ediyor zaten en az 60 dedide ondan sayamıyorumda kurt düştü içime.

60 sayısını ilkkez duyuyorum benim doktorum 10 ve üzeri der devamlı
cnm bend e 60ı ilkm kez duydum bi hata olabilir 60a kadar sayman için yemeyip içmeyip sayan gerekir benim dr.umda 10 dedi.internette de hep 10 diye okudumm...
HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM ÖMRÜDE GÜZEL OLSUN İNŞALLAH:)

__nil__

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:40:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Mart , 2012, 15:34:04
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:32:27
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:04:32
Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:59:39
ewet yaa bu kilo beni çok yorduuuu

kaç kilo aldın toplamda canım zayıf mı başladın hamileliğe ben az kilo aldım ama kilolu başladım diye bende zorlanıyorum baya
BENDE ÇOK KİLO ALDIM HER TARAFIM ŞİŞTİ 47 İLE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 70 OLDUM AMA BEBEK KİLO ALMIYO HABİRE BEN ALMIŞIM KİLOYU YA

cnm kaçıncı haftadasın kaç kilo bebeğin? olmadı bebeğine kilo yapıcak sağlıklı şeyler yemeye çalış.Böylece bebek de kilo alır.
34+2 DEYIM.BEBEKTE 2 KILO 100 GRAMMIŞ DIKKAT ETMEYTE CALIŞIYORUM HERGUN SUT İÇİYORUM PEKMEZ MUZ YIYORUM BEBEGE KILO ALDIRAN YIYECEKLERI ARASTIRDIM AMA KILOYU BEN ALIYORUM MALESEF BEBİŞİM ALMIYO:(

anladım cnm yapısal bi durum heralde bendede tam tersi fazla kilo almıyorum hepside bebeğe gidiyor o nedenle bebeğim çok tombik diye sezeryan olucam canım

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 13:20:05
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 13:12:02
canım özelden msj attım yasayı bakarsın

canım haklısın galibbaaa :-ooo ne edicüğümm şindik bilemedim ama..zaten ben doğumdan sonra çalışmıycam ya izinim olmasada olur..benim şimdi gelmemin tek sebebi para, alabildiğim kadar maaş alayım diye..ve evde oturmaktansa çalışabildiğim kadar çalışayım diye...sonuçta devletten alacağımız parayı(doğum parasımı ne varya o) etkilemez ama dimi sonuçta ben her koşulda aynı parayı alcam mı?buarada sen de özldemisin? ben özelde çalışıorum..nalet bi müdürüm var o yüzden katlanamıycam ona

canım ben devlette çalışıyorum eger iznin önemlı deılse kullan canım ben dogumdan sonra çalışcaksın dıye düşnmuştum benım bıldıgım dogum parasını etkılemedıgı canım sonucta geç veya erken dogum olayı gerçekleşcek

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 15:00:50
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 13:22:36
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 13:20:36

çok teşekkür ederim cnm
önemli değil canım yardımcı olabildimse ne mutlu bana napcaksın peki yıllık izninimi kullancaksın

bu yazılan hamilelikle lgili bir izin alırsak eklenmez die düşünüyordum ama kanuni izin alırsa diyor yıllık izinde kanuni izin olur dimi..üstteki maillerimin sırası karışmış canım..ilkini okumuşmuydun..ben çalışmayacağım için isterlerse hiç vermesinler iznimi ama budurum devletten alacağım paranın miktarını etkilemez sonuçta dimi..o hep sabit benim için önemli olan o..izin eklenmesede olur..yıllık izin kullanmamın sebebide maaşım kesilmeden izin kullanayım diye

evet canım yıllık izinde kanunı bi ızın önceki canım bu arada öncekı maılını bıraz önce farkettım daha sonrasında çalışmıcaksan dogum sonrası ıznınde kullanmıcaksın gerçı bu ızınlerı kullandıgın zaman yıne maaşını alıyorsun özel sektördede öle olması lazım sonuçta sgklıyız hepımız

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 16:12:11
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 15:00:50
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 13:22:36
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 13:20:36

çok teşekkür ederim cnm
önemli değil canım yardımcı olabildimse ne mutlu bana napcaksın peki yıllık izninimi kullancaksın

bu yazılan hamilelikle lgili bir izin alırsak eklenmez die düşünüyordum ama kanuni izin alırsa diyor yıllık izinde kanuni izin olur dimi..üstteki maillerimin sırası karışmış canım..ilkini okumuşmuydun..ben çalışmayacağım için isterlerse hiç vermesinler iznimi ama budurum devletten alacağım paranın miktarını etkilemez sonuçta dimi..o hep sabit benim için önemli olan o..izin eklenmesede olur..yıllık izin kullanmamın sebebide maaşım kesilmeden izin kullanayım diye

evet canım yıllık izinde kanunı bi ızın önceki canım bu arada öncekı maılını bıraz önce farkettım daha sonrasında çalışmıcaksan dogum sonrası ıznınde kullanmıcaksın gerçı bu ızınlerı kullandıgın zaman yıne maaşını alıyorsun özel sektördede öle olması lazım sonuçta sgklıyız hepımız

teşekkürler canım...neyse bakalım karar veremedim henüz...bir iki güne söylicem müdürüme çıkcam izine..sürekli gıcıklık yapıp beni üzen müdürem busefer de üzebilir..bakalım

sweetrose25

canım inş istediğin gibi olur herşey ama müdürün gıcıksa söyliyeceği şeyler belli madem izin alcaktın niye doğum iznini kullanmadında diyebilir inan heryerde aynı sıkıntı :cildir:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

bizde 35+2deyiz ama beni gören herkes erken gelir diyo dr.um da dahil..dün akşam yaşlılar vardı eşimin annanesi falan senin yakında gelir baya aşağıya inmiş...nilcim sana da aynı şeyleri diyorlardı..ban seninki baya bekledi benimde kızım büyüsün az daha ama çok da büyük olmasın kolaycacık doğsun inşallah...ama bizim işler bitmeden gelicek diye tırsıyorum evde çok iş var o yüzden haftaya yıllık izin almayı düşündüm...
bebeği çok kilo almayan arkadaş soluna yatıyormusun...ben alıştım şükür sağıma yatamıyorum...soluna yatınca iyi besleniyormuş...

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 16:47:49
canım inş istediğin gibi olur herşey ama müdürün gıcıksa söyliyeceği şeyler belli madem izin alcaktın niye doğum iznini kullanmadında diyebilir inan heryerde aynı sıkıntı :cildir:

erken gelceni bilmiyordum falan dicem..çnkü karnım baya aşağıda gelir diye korkuyorum dicem de amann dediğin gibi gıcık zaten gıcık hertürlü söylicek bişi bulurlar..

__nil__

selam bahar anneleri nasılsınız? biz geldik kızımla.bugün doktor kontrolümüz vardı.çok şükür kızım çok iyiymiş.herşey yolundaymış.doktor suyu vs. gayet iyi dedi.kızım 37 haftalık kilosu 3.750 gram ve 51 cm olmuş tombikleşmeye devam ediyor anlayacağınız. :nazar: Doğum tarihimiz 23 Mart cuma günü kısmetse.Odamızı ayırttık şimdiden gittik gezdik çok güzeldi.Doğum katında tüm odaların kapıları süslü püslü çok şekerdi.Doğuma bugünüde saymazsak 9 gün kaldı.Çok şükür sonlarına geldik artık.Tam tarih belli olunca iyice heyecan bastı beni  :-ooo
Allaha şükür herşeyimiz hazır doğumu bekliyoruz artık.Nasıl geçer bu günler hiç bilmiyorum.ZAten zaman yaklaştıkça heyecan da artıyor.Hayırlısıyla doğsun kızımda daha ne isterim :amin:

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Mart , 2012, 23:28:21
selam bahar anneleri nasılsınız? biz geldik kızımla.bugün doktor kontrolümüz vardı.çok şükür kızım çok iyiymiş.herşey yolundaymış.doktor suyu vs. gayet iyi dedi.kızım 37 haftalık kilosu 3.750 gram ve 51 cm olmuş tombikleşmeye devam ediyor anlayacağınız. :nazar: Doğum tarihimiz 23 Mart cuma günü kısmetse.Odamızı ayırttık şimdiden gittik gezdik çok güzeldi.Doğum katında tüm odaların kapıları süslü püslü çok şekerdi.Doğuma bugünüde saymazsak 9 gün kaldı.Çok şükür sonlarına geldik artık.Tam tarih belli olunca iyice heyecan bastı beni  :-ooo
Allaha şükür herşeyimiz hazır doğumu bekliyoruz artık.Nasıl geçer bu günler hiç bilmiyorum.ZAten zaman yaklaştıkça heyecan da artıyor.Hayırlısıyla doğsun kızımda daha ne isterim :amin:

sezeryan olacaksın sanırım.. Allah kurtarsınnn cnm.. geçer zaman çabucak :) alırsın yavrunu kucagına sağ sağlim inşallahh..

bizimde yarın kontrolümüz var bakalım ne olcakkkk
[/b]

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 13 Mart , 2012, 23:43:46
Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Mart , 2012, 23:28:21

sezeryan olacaksın sanırım.. Allah kurtarsınnn cnm.. geçer zaman çabucak :) alırsın yavrunu kucagına sağ sağlim inşallahh..

bizimde yarın kontrolümüz var bakalım ne olcakkkk
[/b]

evet cnm sezeryan olucam zaten bu kiloda normal doğurmam zor.şuan 37.haftadayız eğer normal için 3 hafta daha beklicek olsam kızım 4 kiloyu baya geçicek haftada 400 gr.alıo çünkü.
inş sizinde kontrolünüz güzel geçer