2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mart , 2012, 13:00:48
Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 11:34:30
Allah analı babalı büyütsünn.
Alıntı yapılan: ab126370 - 04 Mart , 2012, 02:09:08
merhaba arkadaşlar. bende tosunumu kucağıma aldım çok şükür. allah herkesi kurtarsın allahım olmayanlara isteyenlere bebek versin inş.
EFEM BENİMLEEEE

selam nasılsınız? doktor hareketlerini say dedi,dediği günden beri az hareket ediyor gibi. decavit ve gynoferon kullanıyorum 3 4 gündür onlar yüzünden olabilirmi? yada psikolojikman mı? 36 haftalık olduk bu arada..

doktorlar 6.aydan sonra hareketlerini saydırırlar zaten doktor günde en az 10 hareket etmesi gerekir demişti.gyneferon bende kullandım hemde hamileliğin başından beri.hareketlerinde ciddi azalma varsa doktorunu ara söyle bence
10 kez hareket ediyor zaten en az 60 dedide ondan sayamıyorumda kurt düştü içime.

__nil__

Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 20:18:37
merhaba arkadaşlar. bende tosunumu kucağıma aldım çok şükür. allah herkesi kurtarsın allahım olmayanlara isteyenlere bebek versin inş.
EFEM BENİMLEEEE

selam nasılsınız? doktor hareketlerini say dedi,dediği günden beri az hareket ediyor gibi. decavit ve gynoferon kullanıyorum 3 4 gündür onlar yüzünden olabilirmi? yada psikolojikman mı? 36 haftalık olduk bu arada..

doktorlar 6.aydan sonra hareketlerini saydırırlar zaten doktor günde en az 10 hareket etmesi gerekir demişti.gyneferon bende kullandım hemde hamileliğin başından beri.hareketlerinde ciddi azalma varsa doktorunu ara söyle bence
10 kez hareket ediyor zaten en az 60 dedide ondan sayamıyorumda kurt düştü içime.

60 sayısını ilkkez duyuyorum benim doktorum 10 ve üzeri der devamlı

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 04 Mart , 2012, 00:07:16
ben pazartesiyi bekliyorum kızlar... pazartesi son kontrol, ozamana kdr normal gelmezse ki zaten çok irileşti bebeğim, sezaryene alıcak doktorum... hayırlısı olsun yapçak bişey yok... normal olursa zor olur dedi...

Selam kızlar tatlı kızımla biz geldik...biz haftasonları hiç giremiyoruz..geziyoruz babamızla:)))

ravzacım inşallah en hayırlı şekilde gelir bebeğin...Maşallah Metehan paşaya iyi büyümüş..Allah en sağlıklı şekilde kucağına almanı nasip etsin canım dualarımız seninle..çook güzel haberlerini bekliyoruz....
buarada facede biri kız beklerken oğlu olmuşş ya bende ondan korkuyorum..dr. kaç kere kız dedi..bizede gösterdi kız dimi..normalde hiç farketmez ikiside mükemmel ama bu saatten sonra oğlum olursa o kadar pembe şeyin içinde büyütmeyi istemem.:S
ya geliba benim kızımda iri gidiyo biraz.. :nazar: :nazar:allahım nazarlardan saklasın çok sağlıklı olsun inşallah..iri olursa da sezeryana almasalar beni..ben çok korkuyorum sezeryandan...daha önce ikikez o bölgeden amleyiyat oldum şimdi tekrar orasının açılması acaip korkutuyo beni...gerçi yeterki kızım çok sağlıklı olsun inşallah...  :amin: :amin: :amin: :amin:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mart , 2012, 23:03:11
Alıntı yapılan: lagrima - 04 Mart , 2012, 20:18:37
EFEM BENİMLEEEE

60 sayısını ilkkez duyuyorum benim doktorum 10 ve üzeri der devamlı
cnm bend e 60ı ilkm kez duydum bi hata olabilir 60a kadar sayman için yemeyip içmeyip sayan gerekir benim dr.umda 10 dedi.internette de hep 10 diye okudumm...

sweetrose25

EFEM BENİMLEEEE

hayırlı olsun canım darısı artık bizim başımıza inş hepimiz sağlıklı ve hayırlı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

EFEM BENİMLEEEE

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım :nazar: :nazar:hayırlı olsun :flowers:.darısı başımıza artık..inşallah bizde en sağlıklı şekilde alırız kucağımıza:) :amin:

sweetrose25

05 Mart , 2012, 16:57:26 #3711 Son düzenlenme: 05 Mart , 2012, 17:07:31 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
azelia          :nazar:_____3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:____6 Mart____ :nazar: :binkybaby: Efe Bebekte Annesinin Kollarında :binkybaby:
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MEVLÜT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:_____30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
  inş zeki mertte tez zamanda annesinin kollarında olcak  :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

bende varım ama listede ismim yok nasıl ekleniyor acaba.

sweetrose25

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

31 Mayıs kız ama daha ismine karar veremedik

sweetrose25

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

azelia

Walla facete birine kız denmiş erkek olmuş evet ama o çok düşük bi ihtimal güldemcim... merak etme seninki kız:) ben göbeğinden anladım:))) Çarşamba sabahı 7:30 ta alıyorum kısmetse metehanı kucağıma, dualarınızı eksik etmeyin...

Nilcim seninkinin de maaşallahı var sen de benim gibi olcan işte, ama doktorun erken söylemiş en azından benim gibi şok olmamışsın canım... ben de alıştım artık sezaryen olma fikrine mecburen... napalım sağlıklı olalım da bebişler de biz de önemli olan o...

Şu listedeki ismi değiştirmiştim ama yine değiştirmem gerekecek sanırım:)

azelia

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 05 Mart , 2012, 16:57:26
gülüm22  :nazar: :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:

ab126370    :nazar:____6 Mart____ :nazar: :binkybaby: Efe Bebekte Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar:_____7 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *METEHAN* 
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MEVLÜT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:_____30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
  inş zeki mertte tez zamanda annesinin kollarında olcak  :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 05 Mart , 2012, 18:16:59
Walla facete birine kız denmiş erkek olmuş evet ama o çok düşük bi ihtimal güldemcim... merak etme seninki kız:) ben göbeğinden anladım:))) Çarşamba sabahı 7:30 ta alıyorum kısmetse metehanı kucağıma, dualarınızı eksik etmeyin...

Nilcim seninkinin de maaşallahı var sen de benim gibi olcan işte, ama doktorun erken söylemiş en azından benim gibi şok olmamışsın canım... ben de alıştım artık sezaryen olma fikrine mecburen... napalım sağlıklı olalım da bebişler de biz de önemli olan o...

Şu listedeki ismi değiştirmiştim ama yine değiştirmem gerekecek sanırım:)

Ayne güzel canım hadi hayırlısı inş sağlıkla doğumlar yaparsn cnm