28 Nisan , 2024, 07:22:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryanda genel anestezi

Başlatan yassminn, 27 Haziran , 2011, 21:31:28

« önceki - sonraki »

yassminn

sezeryanda kimler genel anestezi aldı?anestezi nasıl verildi?ameliyathanede en son ne hatırlıyorsunuz?

Shadowqueen

Tatlım bende kürtajda genel anestezi aldım elimdeki damar yolundan şırınga ile verildi 5 sn de gitmişim hiç birşey hatırlamıyorum yani korkulacak birşey yok. İşlem bittikten sonrada hemşireler beni dürtüyordu 5 dk da uyanmışım  :icon_thumright:

Bende sezeryanı genel anestezi ile olacağım  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İlk önce damardan veriyorlar canım akabinde burnuna getiriyorlar maskeyi 10 a kadar say demişlerdi 2 den sonrasını hatırlamıyorum :k06:

tgbybr

ben epidural sezeryan oldum bebeğimi hemen göriym diye çook da memnun kaldım tavsiye ederim...

hümeyra_t_e

bende genel ile sezeryan oldum damardan veriyolar uyutuyoruz dedi hemşire gerisini hatırlamıyorum uyandığımda asansördeydim hayal meyal hatırlıyorum onuda...

βαlκιz

bende genel anestezi ile sezeryan oldum
maskeyi tuttu derin nefes al 3 e kadar say dedi 2 de ben  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

kizlar genel anestezi bebege zararliymis haberiniz varmi  :icon_scratch:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Haziran , 2011, 18:35:37
yeni duydum onuda neden kii

narkoz bebege geçiyomus. ben arastirdim gittigim hastanede sezeryani nasil yapiyolar diye. bana dedi ki doktorum biz genel anestezi yapmiyoruz belden uyusturuyoruz yoksa narkozun bebege çok zarari var dedi. sonradan dedimki fazla para almak içindir ama fiyatta bir degisiklik yokmus sezeryan 900 TL sabit yani gerçektende bebege çok zararliymis

βαlκιz

nasıl bir zarar acaba  allah allah
onlarca kişi genel anestezi ile dogum yapıyor birşey olanı duymadım
ama  :dontknow:  dogru olabilir  :cussing:

Aytii

zarari düsün

koskoca insani bayiltiyo uyandiginda kafan milyon oluyo

bebege ne yapmaz  :icon_thumright:

sonuçta annenin kanina giren her türlü sey bebege geçiyo

βαlκιz

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Haziran , 2011, 18:49:27
zarari düsün

koskoca insani bayiltiyo uyandiginda kafan milyon oluyo

bebege ne yapmaz  :icon_thumright:

sonuçta annenin kanina giren her türlü sey bebege geçiyo

ayten haklı ben de zararlı diye biliyorum...

eguzel89

canım bende genel olacaktım taki ameliyathaneye girip anestezistle konuşana kadar eğer sezeryan olursan 1 gün bebeğini emziremezsin dedi bende spinal anestezi oldum sonrasındaa 10 gün baş ağrısı çektim ama değdi bebeğimi ilk ben gördüm:)yanda genelle doğum yapan bir arkadaş vardı ilk gün emziremediği için mama verdi hemşireler ikinci günde bebek memeyi kabul etmedi yine genelle olan bir arkadaşımında sütü gelmediği için bebeği sarılık oldu bütün bunları düşün karar ver ama genelde bebek sersem gibi doğuyor anestezi geçiyormuş bebeğe
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

Demet_dk

BENDE GENEL ANESTEZİ OLDUM
İLLAKİ ZARARI VARDIR AMA UYUTUR BAŞKANE YAPABİLİRKİ

ZATEN ANESTEZİYİ VERİP DAKİLAR İÇİNDE HEMEN BEBEĞİ ALIYOLAR  :icon_thumright:

BEN ÖĞLEN DOĞUM YAPTIM
AKŞAM DORUKBİ UYUDU KESİNTİSİZ 4-5 SAAT AY DEDİM NE USLU ÇOCUK  :ehi:
SONRASINDA AYILINCA HASTANEYİ İNLETTİ YAVRUM
NARKOZDAN UYKULU OLUYOLARMIŞ