28 Nisan , 2024, 13:39:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryanda genel anestezi

Başlatan yassminn, 27 Haziran , 2011, 21:31:28

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ya burda yazmayın öyle sütü gelmez bebegi sarılık olurmuş falan gibi şeyler yazmayın bence etkilemeyin insanları
bizler nasıl yaptık nasıl emzirdik
allahın izniyle  hiçbişey olmaz merak etmeyin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

eguzel89

bunları yaşayanlarda senin benim gibi insanlar burda da arkadaş soru sormuş her bünye bir olacak diye birşey yok amaç bilgi almak bana bunu söyleyen aneztezi uzmanı benim ameliyatıma giren yani ben ne yazıp yazmayacağımı bilirim önerin için sağol ben onu kötü etkilemek için yazmadım tabiki duydugumu söyledim sadece
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

adayağmur

genel anestezi sezeryan oldum ve hiç memnun kalmadımmm :(  ölüyorum sandımm bayılma kısmı güzel ama sonrası ayılınca tek tek dikişlerim zonkladı kum torbası falan koydular iğrenç bi deneyim oldu doğum sevinci falan yaşayamadım

şimdi ki aklım olsa spinal tercih ederdim yada epiduralll

normal doğum bile bu kadar acıtmazdı herhalde canımı

****SeRaP-27****

ben genel anestezinin bi zararını görmedim benim kızım cin gibiydi valla ne uyuması ben uyuyormuşum o meraklı meraklı bakınıyormuş ayrıca o uykuda bi başka ya :D derin derin mışıll mışıll 2 kez genel anestezi aldım ve ikisinde de çok şükür hiç birşey yaşamadım ne ağrım vardı ne sancım sadece şuna inanıyorum nasıl yatarsan öyle kalkarsın diyorlar ya bu doğru :) ben sancı çekerek yattım masaya çünkü normalden sezeryana döndürdüm :D uyanırken sancı çekiyorum gibi geldi ama rüya gibiydi de hatta dedim ya sancı çekecektim madem normal doğum yapsaydım ama ayılınca geçti hepsi :D
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

izemsevi

33 gün önce genel anestezi ile doğum yaptım hamileliğimi ilk öğrendiğim andan son ana kadar hep genel anestezi istedim çokda araştırdım hem netten hem drlardan aklıma tek takılan soru bebeğe geçermi sorusuydu kendi drumla görüştüğüm diğer drların ortak cevabını yazıyorum ameliyat yaklaşık 40-45dk sürüecek ve bebek 10dk içinde alınacak çok kısa sürede alınıyorki geçmesi bundan dolayı bebek önce çıkıyor çok seri hareket ediyor bu yönde kesinlikle aklınızda soru işareti kalmasın bebeğe geçmiyor dendi ve bende gönül rahatlıgıyla girdim sadece benim kanamam çok olduğu için ben geç çıktım ama eşim ilk kızımın odaya gelişini çekmiş kızım resmen sesiyle maşallah hastaneyi inletmiş sarılık konusuna gelindiğinde normal doğum yapan kişilerin bebeklerindede oluyor süt konusunda ise sezeryan olupta ilk gün sütü gele n nadirdir karar senin