இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 04 Aralık , 2011, 02:52:07
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 02:47:24
:ehi: :ehi: :ehi: evet memışle sarkmamalı onun için ıyı sutyen arıyorum benı rahatsız etmeyecek hemde şık olacak  :k06: bende ozledım yemek yemwgı meyve yemekten karnım zıl calıyor  :ehi: içim ac canım çekmıyor  :cildir:
ozaman sIKI dur lohusayken saldiracaksin  :ehi: :ehi: :ehi:
bende oyleydim simdi geceleri bile istah fulll acik  :honk: :honk: :honk:
cnm sutyen su citcitli acilani hic sevmedim  :cildir: :cildir: cok gevsek tutuyor ben kizimdada ayyildiz kullanmistim klasik model oglumda citcitli aldim cope gittiler yine onlari takiyorum tavsiye ederim  ;)
valla ne yapalım acılsın ıstahım zaten ılıklerım bosalmıs  :ehi: tontıs bır arkadasınız olur ılerde  :ehi:
tamam canım tavsıyen için tesekkurler bende ona gore alayım  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 04 Aralık , 2011, 02:55:36
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 02:37:21
canım sen hıc kılo almamıstın kı  :nazar: ysanı azcıkda olsa ne olur kı cocuk emzırıyorsun  ;) bende takmam şimdıden sıkıntıya gelemıyorum sutyensız donsuz uyuyorum  :toothy10: :toothy10: o zaman nasıl olur bılemıyorum  :k06: en ıyısı serbest kalsın aman canım ıyı olsunda offf aynur hıc umrumda degıl  ınan kı
öyle deme sibel bi kere saldınmı toparlanamıyosun sonra :)

mırayım 9 ay boyunca duzgun yemek yıyemedım hem mıde agrısından hemde canım istemdı yanı lohusalıkda bıraz alırsamda onemı yokj bunu hak ettım azcık kendımı tesellı edeyım  :k06: egerkı cok kılo alırsam spora gıderım  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 04 Aralık , 2011, 03:04:50
heh şimdi yeni gördüm göbüşü hiç kilo almamışsın bacım sen
göbüşte o kadar büyük değil yani  :nazar:
dogumdan sonra formuna kavuşman zor olmıcak  :k06:
ama göbüş biraz yukarda
iner daha var bol bol yürü canım
sagol canım herkes oyle dıyor hıc bıldıgımız hamıleler gıbı degılsın dıorlar ama benm allerım ayaklarım şiş mırayım  :'( yuruyus yapıyorum zaten hıc oturmuyorum kı hep hareket halındeyım ıslerımı yetıstırmaye calısıyorum ama cabuk yoruluyorum arada dınlenıp sonra tekrar başlıyorum  :k06:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 15:27:59
ya ama ben kaçırdı lüffen tekrar koy :(((   
EDAM DURUYOR GÖBİŞ 1 SAYFA ÖNDE  :k06: :k06:
SİBELİM NASIL ÇEKTİN ÖYLE  :k06: :k06: BENDE ANLAMADIM UZUNLAMASINA BAŞTA... AMA YOK GİBİ BİR ŞEY  :nazar: :nazar:

Balböceği

Yeni gördüm bende hemen sildi zannettim :)
Bide telle bakınca farketmiyorum :) fotoyu evirdim ceverdim sOnuç, çok güzel maşallah  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 15:44:54
Bide telle bakınca farketmiyorum :) fotoyu evirdim ceverdim sOnuç, çok güzel maşallah  :nazar:

:icon_thumright: :icon_thumright: erkek göbüşü yanlarda birşey yok  maşaallah hiç kilosu falan kalmaz sibelin doğumdan sonra zaten kilo almadı  :love9: :love9:

Balböceği

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Aralık , 2011, 15:36:02
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 15:27:59
ya ama ben kaçırdı lüffen tekrar koy :(((   
EDAM DURUYOR GÖBİŞ 1 SAYFA ÖNDE  :k06: :k06:
SİBELİM NASIL ÇEKTİN ÖYLE  :k06: :k06: BENDE ANLAMADIM UZUNLAMASINA BAŞTA... AMA YOK GİBİ BİR ŞEY  :nazar: :nazar:
cananım cepten cektım bılgısayara aktarınca boyle ters durdu  :cildir: neyse daha sonra net olanı yuklerım ınsallah   :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:opucuk: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Aralık , 2011, 15:47:52

:icon_thumright: :icon_thumright: erkek göbüşü yanlarda birşey yok  maşaallah hiç kilosu falan kalmaz sibelin doğumdan sonra zaten kilo almadı  :love9: :love9:
cok sagol cananım   :opucuk: :love9:  sadece gobegım var bırde eller ve ayaklar şiş  bugunde bebegımın hastane çikolatasını hallettım :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 17:42:10
Safak"15"
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

edoş ne guzel suslu yazıyorsun bayılıyorum senın bu ozenıne  :nazar: :opucuk: aslan burcu oldugu nasıl bellı  :k06: sagol canımın içi  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

s.a sibelcim maşallah ya azıcık kalmış paşaya kavuşmana

göbüşünde çok tatlı oyy  :love9: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği