இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

04 Aralık , 2011, 01:35:25 #615 Son düzenlenme: 04 Aralık , 2011, 01:44:32 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

mırayım kendım cekmeye calıstım net cıkmadı ınsallah daha net olanını paylaşırım sonra burda resım yukleyemıyorum  :cildir: annemde dıyor daha ınmemıs asagıya  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

mırayım en ıyısı mobılya gelsın oyle cekerım resmı boyle olmadı net degıl canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

evet canm beyaz olmasını ıstedım ferah olsun odası dıye bakalım ıstedıgım gıbı oldumu
yerlestıgınde cekerım resmını  :opucuk: cok sagol canım teyzem  :opucuk: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sibelim cok az kaldi ya  :love9: :love9: :love9: pek giremiyorum aklim hep sende saglicakla gelir insallah emirimiz kendine ve pasama cok iyi bak opuldunuz bolca  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :-* :-* :-*

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 04 Aralık , 2011, 01:53:51
sibelim cok az kaldi ya  :love9: :love9: :love9: pek giremiyorum aklim hep sende saglicakla gelir insallah emirimiz kendine ve pasama cok iyi bak opuldunuz bolca  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :-* :-* :-*
canım benım  bılıyorum ne kadasr yogun ve de yorgon oldugunu  :'( onemlı degıl sızlerde ıyı olun yeter kı  :amin: sagool aynurum az kaldı bızde senı ve kuzucukları opuyoruz  :opucuk: :love9: :love9: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi: kız gormuyon mu koca gobegı  :k06: ne yapayım anca bu kadar cekebıldım  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 02:13:29
:ehi: :ehi: :ehi: kız gormuyon mu koca gobegı  :k06: ne yapayım anca bu kadar cekebıldım  :'(
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
tersten bakinca gordum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
masallah ya minnacik kiz ne gobegi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:delı kız  :opucuk: caresızlıkten ne yapayım kımse cekmıyor resmımı  :'( canım 10 kılo aldım ama sıslıgım çok fazla eller ayaklar balon oldu  :sad1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 02:19:13
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:delı kız  :opucuk: caresızlıkten ne yapayım kımse cekmıyor resmımı  :'( canım 10 kılo aldım ama sıslıgım çok fazla eller ayaklar balon oldu  :sad1:
kiz valla senin vucudu koltuk sanmistim  :toothy10: :toothy10: bende diyom sibel evinin fotosunumu cekmis  :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:
cnm kilon cok iyi masallah ama lohusalikta dikkat et ben hamilelik oncesi kiloma donmustum ama yine almisim galiba  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
bu arada korse demistim ya tavsiye etmiyorum cnm bir gun taktim geberiyodum azdaha  :-ooo :-ooo :-ooo
bagirsaklarim patlicakti sanki  :-\ :-\ :-\ bende vazgectim mekik cekicem karin icin  :icon_thumright: korseyi gezmelerde takarim  :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım sen hıc kılo almamıstın kı  :nazar: ysanı azcıkda olsa ne olur kı cocuk emzırıyorsun  ;) bende takmam şimdıden sıkıntıya gelemıyorum sutyensız donsuz uyuyorum  :toothy10: :toothy10: o zaman nasıl olur bılemıyorum  :k06: en ıyısı serbest kalsın aman canım ıyı olsunda offf aynur hıc umrumda degıl  ınan kı

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cnm 7 kilo almistim 6 si dogumda biride bir hafta icinde gitmisti ama olcmedim coktandir tarti karsimda korkuyorum  :ehi: :ehi: cok hamur isi yedim aldim sanki napim emzuirdikce cnm tatli seyler cekiyo saldim gitti  :toothy10: :toothy10:
amannnn takma cnm karnim toparlansin diye mekik cekicem zaten gidiyor kilolar emzirdikce  ;D ;D
ama dogumdan sonra sutyensiz dolasma memisler uzar sarkar  :) :) :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi: evet memışle sarkmamalı onun için ıyı sutyen arıyorum benı rahatsız etmeyecek hemde şık olacak  :k06: bende ozledım yemek yemwgı meyve yemekten karnım zıl calıyor  :ehi: içim ac canım çekmıyor  :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 02:47:24
:ehi: :ehi: :ehi: evet memışle sarkmamalı onun için ıyı sutyen arıyorum benı rahatsız etmeyecek hemde şık olacak  :k06: bende ozledım yemek yemwgı meyve yemekten karnım zıl calıyor  :ehi: içim ac canım çekmıyor  :cildir:
ozaman sIKI dur lohusayken saldiracaksin  :ehi: :ehi: :ehi:
bende oyleydim simdi geceleri bile istah fulll acik  :honk: :honk: :honk:
cnm sutyen su citcitli acilani hic sevmedim  :cildir: :cildir: cok gevsek tutuyor ben kizimdada ayyildiz kullanmistim klasik model oglumda citcitli aldim cope gittiler yine onlari takiyorum tavsiye ederim  ;)