இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:33:38
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Eylül , 2011, 01:27:53
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:23:40
ay ay sunlara bak hele ana ogul gezmelerede gitmisler  :nazar: :nazar: :nazar: masallah canim hep boyle devam etsin insallah  :amin: :amin: agrilarin zor ama nekadar degdigini dogunca anlicaksin inanki unutulup gidiyo sadece sabir cek  :amin: :amin:
herkes aynı seyı soyluyor aynurum  :love9: sabır cekmeyı unutuyorum dogrusu hatırlatman ıyı oldu arada okunacak dualarımda var sagol canım  :opucuk:
ah canim dualar herseyin ilaci  :amin: annem ve kayinvalidem cok cok dua ediyolar sagolsunlar  :amin: bugun telde kaynanam bin kere dua etti ogun annem aglicakti nerdeyse  :y25: kus olsam yanina gelsem dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: insallah Allah acisin halime nediyim  :y25: :y25: :y25: :y25:
oyle deme ne olur zaten kotuyum sımdı daha kotu olcam  :crybaby2:
rabbım yardım edecek aynurum  :amin: bu kadar dua alıyorsun ınsallah kabul olur  :amin: ahhh ıste anne yuregı ıstemez mı ne yapsın elden bısey gelmıyor  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aman aglama canim  :opucuk: :opucuk: iyi dusunelim iyi olsun insallah  :amin: :amin: guclu bir karekterim var bunuda atlatacam daha onceki gibi insallah  :amin: :amin: Rabbim saglik versin yeterki sagsalim dogsun oglusum esim bir ay izinli olcak bakariz bebelerimize  ;D ;D ;D ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:45:46
aman aglama canim  :opucuk: :opucuk: iyi dusunelim iyi olsun insallah  :amin: :amin: guclu bir karekterim var bunuda atlatacam daha onceki gibi insallah  :amin: :amin: Rabbim saglik versin yeterki sagsalim dogsun oglusum esim bir ay izinli olcak bakariz bebelerimize  ;D ;D ;D ;D
amınn amınnn
taktır ettım senı zaten allah demek kı dagına gore kar verırmıs
su dogumu atlatsan ınsallah hersey zamanla yoluna gırecek  :amin:
esının ızınlı olmasına da sevındım  :hello2:
ınsallah yusuf pasamız uslu bıır bebek olur annesını fazla yormaz  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Eylül , 2011, 01:49:29
amınn amınnn

tesekurler canim  :opucuk: :opucuk:
evet canim Rabbim cekemeyecegin derdi vermezmis buda gelir gecer yeterki saglikli olalim  :amin: :amin:
insallah ablasina ceker ablasi 6 aya kadar bir melektiii  :love3: gerci hala oyle ama azcik yaramaz  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:56:16
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Eylül , 2011, 01:49:29
amınn amınnn

tesekurler canim  :opucuk: :opucuk:
evet canim Rabbim cekemeyecegin derdi vermezmis buda gelir gecer yeterki saglikli olalim  :amin: :amin:
insallah ablasina ceker ablasi 6 aya kadar bir melektiii  :love3: gerci hala oyle ama azcik yaramaz  :k06: :k06:
amınn canım haklısın herseyın bası saglık  :amin:
ıyı barı azra gıbı uslu olur  :amin: :hello2: merakla beklıyoruz yusuf paşayı  :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

siboşum paşamızın resmini görmek istiyorum göbüşünü  :k06: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 17:58:39
siboşum paşamızın resmini görmek istiyorum göbüşünü  :k06: :hello2:
TAMAM CANIM EN YAKIN ZAMANDA CEKTIREYIM MUSAIT OLDUGUMDA KENDIM ÇEKEMIYORUM EŞİM YADA ANNEME CEKTIRECEM  :opucuk: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

05.10.2011/çarşamba

canımın canı merhaba  :opucuk: :love9:
bugun yıne doktora gıttık annecıgın sancıları ve bıtmek bılmeyen mıde agrıları yuuznden  :y25: dayanamadık kontrole gıttık gıtmişken tabı o guzel yuzunude gormek ıstedım  ne kadar tatlıydın kuzum benım  :nazar:  o ellerını yerım yanagına koydun sonrasında cenende gezdırdın en sonda parmaklarını oynattın  :nazar: ne kadar guzeldı ellerını yerım  :opucuk: doktor teyzemız bebegın cok acıktıgını soyledı ıyı bakamıyorum sana canım benım  :crybaby2:  kusura bakma annenın mıdesı delındı yoksa kuzuma neler yapmam  :y25:  doktor teyzemız bıle dedı bu kadar agrıya ragmen yıne ıyı  1 kılo 300 gr olmussun  :nazar: boyunuda soyledı unuttum o heyecanla senı gorunce nedense doktorun soyledıklerını hatırlayamıyorum  :k06:
herseyın normal oldugunu soyledı beslenmeme daha dıkkat etmem gerektıgını bırde yaklaşık dogum tarıhını verdı 16 aralık normal dogum  :-ooo :hello2: sezaryan olursa daha erken tabı  :dontknow: hersey son haftalarda bellı olacak su ankı durum normal  :k06:
ultrason resmını cekmek ıstedık ama yuzun donuk oldugu ıcın net cıkmedı kuzum  :love9: olsun bır dahaki aya kaldı bır aydan sonra artık her 10 gunde bır doktor kontrolumuz olacak  :hieyt: :hieyt:
bu arada bugun odana baktık guzel oglum benım annen begendı odanın olcusu falan alınacak sıparıs verılecek mobılyalar fransadan gelıyormus onun için anca 45 gune kadar bıtermıs son bır degısıklık olmazsa tabı  ::)
anneannen bırde fatıh  krala bakalım dıyor ona gore karar ver dıyor yarında oraya bakayım onunda gonlu olsun  :love9: ben begendım kafamda tasarladım hatta mevlut şekerını bıle begendım  :muzz:
emırım yavrum senı cok sevıyoruz  :love9: herkes yolunu dort gozle beklıyor gecen gun kuzenın mevludunde herkes mutlaka dogumuna gelecez dıyor bıran dusundum bu kadar kışı gelse nasıl olur kı acaba daha mı heyecan duyarım yoksa moral mı olur benım için bılemıyorum  :dontknow: herkes dua edıyor allah razı olsunlar dua edenden de etmeyenden de  :amin: şimdiden ne kadar ballı oldugun bellı oglum  :love9: :nazar: ınsallah hep boyle kısmetın şansın bol olur  :amin:
allaha emanet ol emiriim  :amin: allah omrunu bereketlı şansı bol yolunu acık etsın ınsallah  :amin: :amin: hayırlı bır evlat olursun ınsallah elını attıgın herseyde basarılı ol allah peygamber efendımız sav yolundan gıden bır evlat olursun amınnn
gorusmek uzere cok opuyorummmmm  :love9: :opucuk: :wave:

suzannn

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Ekim , 2011, 11:07:43
MAŞALLAH SİBELCİM ÇOĞU GİTTİ AZI KALDI
evet ersucum az kaldı canım rabbım sanada en kısa zamanda nasıp etsın ınsallah  :amin:

suzannn

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

siboşum seni rüyamda gördüm gerçek gibiydi
bizim annemlerin evine gelmişsin ama mahallenin orda dışardayız nasıl sarıldık gerçek gibiydi
maşallah haftana baktım inanamadım30. haftadasın zaman nasılda geçmiş az kaldı yılların hasreti bitecek canım inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ekim , 2011, 11:08:55
MAŞALLAH SİZE  :nazar:
sagol nagıhancım  :opucuk:  :flowers: sanada masallahhh hadı az kaldı senınde hayırlısıyla  :amin: :hello2: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Ekim , 2011, 21:23:35
siboşum seni rüyamda gördüm gerçek gibiydi
bizim annemlerin evine gelmişsin ama mahallenin orda dışardayız nasıl sarıldık gerçek gibiydi
maşallah haftana baktım inanamadım30. haftadasın zaman nasılda geçmiş az kaldı yılların hasreti bitecek canım inşallah
canım benım  :opucuk: :love9:
rabbım hayırlara getırsın ınsallah  :amin:
bırbırımıze kanımız o kadar  ısındıkı gormeden bıle sevdık sagol yakışıklı yıgenımın annesı  :opucuk:
allah kısmet ederse bır gun neden olmasın konyaya sızın olara gelırım bulusuruz  :hello2: :amin:
gulum gercekten son haftalar bıraz daha hızlı gectı  :hello2: herkes derdıde ınanmazdım  ::) gerıye donup baktıgımda bayagı yol katetmışız çok sukur  :amin: allah herkesın yardımcısı olsun  :amin:
teyzesı yıgdenıne cıcışler aldım odasının sıparışını verdım  :hieyt: :hieyt:
çok zevklı ama mobılyalar 45 gunden once gelmıyormuş  :'( bırde havalandırması var tabı ınsallah yetısır kuzuma  :amin:
sen nasılsın tontık nasıl sımdı ıyıcene ballanmıştır yıne  :nazar: :opucuk: