இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:33:53
saol canim aminnn  :amin: bakalim boyle aca aca nereye kadar gidecekler  :ehi:
ben hemencecik tasinmak istiyorum tr'ye bunlar habire yerlesiyor  :ehi: :ehi:

bıran once yolunu bulun turkıyeye yerleşın gurbetlık  çok zor  :'(

bu arada yarın kac gıbı gıdıyorsun canım arkandan su dokelım  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

26.10.2011/pazartesi

merhaba dunyammmm  :opucuk: :love9: Senı ozledım  :love9: :love9: azcık bıseyler yazayım dedım  :k06:
Dun gece yıne tekmeyele tekmeyele durdun annecıgın cıplak tende tekmelerını çok guzel hısedıyor  :nazar: her seferınde çok heyecanlanıyorum  :muzz:
bugun buyuk buyuk dedemızın çıftlıgıne gıttık  :hello2: herkes butun akrabayı tahlukat ordaydı  :k06: benı her goren once senı soruyor karnımı oksayıp ne kadar guzel gobısın olmus hamılelık ne kadar yakışmıs dıyorlar  :nazar: allah ısteyen herkese nasıp etsın  :amin: bahcede yemegımızı yedık sende guzel guzel serınledın ohhh mıs gıbı hava vardı dogayla basbasa olmayı nasıl ozlemışım anlatamam  :icon_flower: kuzenlerımle yuruyuşler yaptık havuz basında çayımızı ıctık eglendık hos sohbetler ettık  :muzz: geceye dogru evımıze geldık  :k06: guzel bır gun gecırdık  :love9:

yarın teyzen gelıyor  :muzz: :muzz: :muzz:
balayını bıtırdı el opecek  :ehi:
senı cok ozledıgını soyledı daha senı gormeden yolunu gozleyenler ne kadar cok yavrum  :love9: :nazar:
sevgı bahcesı gıbı
herkesler gobısımı opuyor cok şanslısın balım
teyzenı beklıyoruz yarın gorusmek uzere annnenı yorma allaha emanet ol cok opuyorum  :opucuk: :love9:

Shadowqueen

Canım benim zaman ne kadar çabuk geçiyor baksana kocaman oldu bile sıpa maşallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: Daha doğmadan gezmelere başladı bile  :k06: Benim yerimede karnını okşa canım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Eylül , 2011, 01:58:58
Canım benim zaman ne kadar çabuk geçiyor baksana kocaman oldu bile sıpa maşallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: Daha doğmadan gezmelere başladı bile  :k06: Benim yerimede karnını okşa canım  :opucuk:
SAGOL GIZEM TEYZEM  :opucuk: OKSADIM CANIM  :k06: ODA ELLERINDEN OPMUS TEYZESININ :opucuk: SORMA TEYZESI HAMILELIGIM BOYUNCA HEP GEZDIK HEMDE ZOR BIR HAMILELIK GECIRMEME RAGMEN  :k06: SENIN PRENSES NE YAPIYOR KIMBILIR NE TATLI OLMUSTUR  :nazar: :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Eylül , 2011, 02:17:23
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Eylül , 2011, 01:58:58
SAGOL GIZEM TEYZEM  :opucuk: OKSADIM CANIM  :k06: ODA ELLERINDEN OPMUS TEYZESININ :opucuk: SORMA TEYZESI HAMILELIGIM BOYUNCA HEP GEZDIK HEMDE ZOR BIR HAMILELIK GECIRMEME RAGMEN  :k06: SENIN PRENSES NE YAPIYOR KIMBILIR NE TATLI OLMUSTUR  :nazar: :nazar: :nazar:

Sağol annesi gelince artık benim yerimede mıncırırsın meleği  :love9: Canım en iyisini yapıyorsun benimde 33 haftadan itibaren çok zordu hep yatış verdiler erken doğum olmasın diye ben gezemedim bile hep evdeydim ama ne fark etti dersen koca bir hiç yine erken geldi meleğim  :k06: :k06: Canım resmini profilime ekledim şimdi birazcık daha kilolu o kadar  :k06: büyüdükçe daha sevimli daha tatlı oluyorlar tabi sürekli yeni şeyler öğreniyor onunda katkısı var. Seninde az kaldı canım yaaa ne güzel sende bu duyguları yaşayacaksın. Annelik gerçekten çok özel ve bir o kadarda güzel bir duyguymuş  :love7: :love7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

masallah subhanallahhhhh gızemm bu ne tatlı bıseyyy oyyyy kurbandım yaradana ne guzel yaratmıs  :nazar: yesınnn teyzesı tombış yanagını  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kılosu onemlı degıl şu tatlıga bak  agzım sulandı gece gece  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım  benım bıraz mecburıyetten oldu gezmelerım hep işlerımız vardı şimdıde bebeıısn odasını yapacaz bakalım dayanabılecekmıyım sureklı sancı oluyorum ınsallah benım melegımde vaktınde gelır  :amin: senın prenses erkencı olsun ıyıkıde gelmıs kuzum onun ıcın demek boylesı ıyıyımış  :opucuk:

Shadowqueen

Sağol canım darısı sağlıkla zamanında sana inş.  :amin: :amin: Sende bebeğinle ilgili en güzel zamanlara gelmişsin inan bundan sonraki yorgunluklar çok tatlı olacak. Bebekle ilgili yapacağın herşey çok güzel oluyor ve ona birşey almak için saatlerce gezsen bile inan o küçücük şeyleri görünce hepsini unuturyorsun. Şimdiden hayırlı olsun canım meleğimizin odası cicileri  :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

26 Eylül , 2011, 09:33:36 #352 Son düzenlenme: 26 Eylül , 2011, 09:35:33 Lă_Tăhzen!
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Eylül , 2011, 01:59:02
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 21:28:03
canım demek evlendırdınız kardeşini hayırlı mubarek olsun rabbim daim eylesın insallahh

vanalar gecsek he   :toothy10:

amın canım  :opucuk: cok sagol balımın annesı  :opucuk: :flowers:
cok guzel bır dugun oldu herrkes halaa konusuyor hele ben hamıle halımle yerımde duramadım kıpır kıpırdım  :muzz: benı zor zapt etıler ozellıkle esım  :love9:
canım artık ped kullanıyorum gercekten guldugum yada oksurdugum zaman altıma kacırıyorum sende boyle seyler olmuş muydu  ::) :k06:

MASALLAH NE GUZELLL KONUSULAN DUGUNLERI GIBI MUHTESEM GIDEN EVLILIKLERIDE KONUULSUN INSALLAHH COK MUTLU OLSUNLAR RABBIM DAIM ETSINN VE NAZAR DEGDIRMESIN INSALLAHH  :nazar:

:k06: :k06: ÇOK HOŞSUN CANIM YAA BENDE OLMAMISTI  HATIRLAMIYORUM VALLA DOGUMUNU NASIL ISTOYOSUN NORMALMI SEZERYANMI BELLIMII

derbeder

sibelcim seninde saka maka son 3 ayin kaldi  :nazar: :love9: Rabbim nazarlardan korusun  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Eylül , 2011, 09:33:36
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Eylül , 2011, 01:59:02
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 21:28:03
canım demek evlendırdınız kardeşini hayırlı mubarek olsun rabbim daim eylesın insallahh

vanalar gecsek he   :toothy10:

amın canım  :opucuk: cok sagol balımın annesı  :opucuk: :flowers:
cok guzel bır dugun oldu herrkes halaa konusuyor hele ben hamıle halımle yerımde duramadım kıpır kıpırdım  :muzz: benı zor zapt etıler ozellıkle esım  :love9:
canım artık ped kullanıyorum gercekten guldugum yada oksurdugum zaman altıma kacırıyorum sende boyle seyler olmuş muydu  ::) :k06:

MASALLAH NE GUZELLL KONUSULAN DUGUNLERI GIBI MUHTESEM GIDEN EVLILIKLERIDE KONUULSUN INSALLAHH COK MUTLU OLSUNLAR RABBIM DAIM ETSINN VE NAZAR DEGDIRMESIN INSALLAHH  :nazar:

:k06: :k06: ÇOK HOŞSUN CANIM YAA BENDE OLMAMISTI  HATIRLAMIYORUM VALLA DOGUMUNU NASIL ISTOYOSUN NORMALMI SEZERYANMI BELLIMII

:amin: sagol canım  :opucuk:
dogumu mu normal ıstıyorum tabı son dakıka surprız olmazsa bu agrılara daha fazla dayanabılırsem  :'(
benım hersey cok erekn basladı onun için bu kadar agrım oldu ınan gulerken oksurken yaslı tyezeler gıbı kacırıyorum altıma sonra cok uzuluyoruım ama elden bısey gelmıyor  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 27 Eylül , 2011, 15:59:08
sibelcim seninde saka maka son 3 ayin kaldi  :nazar: :love9: Rabbim nazarlardan korusun  :nazar:
cok sagol tatlım  :opucuk: :flowers:
zehracım darısı basına ınsallah bızde burda senın şafakları sayarız tabı dıger arkadaslarımın basınada ınsallah  :amin: :amin:ınsallah sızlerın hamılegı çok ıyı gecer  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay ay sunlara bak hele ana ogul gezmelerede gitmisler  :nazar: :nazar: :nazar: masallah canim hep boyle devam etsin insallah  :amin: :amin: agrilarin zor ama nekadar degdigini dogunca anlicaksin inanki unutulup gidiyo sadece sabir cek  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Eylül , 2011, 02:46:35
Sağol canım darısı sağlıkla zamanında sana inş.  :amin: :amin: Sende bebeğinle ilgili en güzel zamanlara gelmişsin inan bundan sonraki yorgunluklar çok tatlı olacak. Bebekle ilgili yapacağın herşey çok güzel oluyor ve ona birşey almak için saatlerce gezsen bile inan o küçücük şeyleri görünce hepsini unuturyorsun. Şimdiden hayırlı olsun canım meleğimizin odası cicileri  :love9: :love9:
amınnn canım  :opucuk: gelecek hafta odasının mobılyasını sececem sonrasında kıyafetlerını vede ne gerekıyorsa alacam bugun babası camasır kurutma makınası aldı  :k06: kıs bebegı olacagı için balımın kıyafetlerı çabuk kurusun ıstedı halbukı balkonumda var olsun kısmetlı masallah  :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:23:40
ay ay sunlara bak hele ana ogul gezmelerede gitmisler  :nazar: :nazar: :nazar: masallah canim hep boyle devam etsin insallah  :amin: :amin: agrilarin zor ama nekadar degdigini dogunca anlicaksin inanki unutulup gidiyo sadece sabir cek  :amin: :amin:
herkes aynı seyı soyluyor aynurum  :love9: sabır cekmeyı unutuyorum dogrusu hatırlatman ıyı oldu arada okunacak dualarımda var sagol canım  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Eylül , 2011, 01:27:53
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Eylül , 2011, 01:23:40
herkes aynı seyı soyluyor aynurum  :love9: sabır cekmeyı unutuyorum dogrusu hatırlatman ıyı oldu arada okunacak dualarımda var sagol canım  :opucuk:
ah canim dualar herseyin ilaci  :amin: annem ve kayinvalidem cok cok dua ediyolar sagolsunlar  :amin: bugun telde kaynanam bin kere dua etti ogun annem aglicakti nerdeyse  :y25: kus olsam yanina gelsem dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: insallah Allah acisin halime nediyim  :y25: :y25: :y25: :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: