kızlar paşam geldi sonunda:)

Başlatan tgbybr, 21 Mayıs , 2011, 12:21:11

« önceki - sonraki »

güneşş

canım gözünaydınn  allah analı babalı büyütsün çok tatlı maşallah oğluşunn..ne güzel arka arkaya doğum haberleri alıyoruzz  bebekler güneşi görünce teker teker gelmeye başladılar  :k06: :k06:  bizimkininde eli kulağındadır  :k06: :k06:

YAĞMUR DAMLASI

CANIM ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE BÜYÜT BEBEĞİNİ.RABBİM BİZEDE NASİP EMİNİM TARİFSİZ BİR DUYGUDUR.BEN ŞİMDİDEN HİSSETMEYE BAŞLADIM

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZÜN AYDIN CANIM  :flowers:
HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Shadowqueen

Tebrik ederim canım maşallah oğluşuna  :nazar: Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip eder inş. ve hayırlı evlat olur  :amin:

FeHi

Gözünaydın Tebrikler Hayırlı uğurlu olsun İnşALLAH

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah analı babalı büyütsün canım maşallah

KONYALI

gozunaydın olsun cnm,allah analı babalı buyutsun ınsallah

seda87

allah hayırlı etsin canm çok sevindim sonunda doğdu demek paşacık maşallah canm :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

<<<betty>>>

:nazar: :nazar: :nazar:
ÇOK AMA ÇOK TATLI MAŞALLAHH  :love9:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN, SAĞLIKLI MUTLU UZUN BİR ÖMRÜ OLSUN İNŞALLAHH  :amin: :amin:

muhribe

tuğbacım geçmiş olsun canım, Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin oğlunu. en hayırlı zamanda darısı başımıza inş. oğluşun çoook tatlı, Allahım nazardan saklasın  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM GOZUNUZ AYDIN OLSUN  :amin: :flowers:

HAYIRLI EVLAT OLSUN INSALLAH  :amin:

Nezo

Aaaaaaay Süper Haber. Geçen Gün Aklıma Geldin Doğdu Mu Acaba Dedim Ama Siteye Girmediğim İçin Haber Alamadım. Çok Sevindim Canım allah Analı Babalı Büyütsün İnşallah Hayırlı Bir Evlat Olur Öpüyorum İkinizide  :flowers:

karapnr

maşallah maşallah çok tatlı  :nazar: :nazar: hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyümeyi nasip etsin inşallah  :flowers: :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım analı babalı büyütsün

izemsevi

canım gözün aydın allah hayırlı bir evlat olmayı nasip etisn darısı biz hamilelere :amin: