27 Nisan , 2024, 13:42:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar paşam geldi sonunda:)

Başlatan tgbybr, 21 Mayıs , 2011, 12:21:11

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın tuğba
Allah analı babalı büyütsün  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrikederim cnm  :flowers: hayirli evlat olsun insallah  :amin: darisi bize  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tgbybr

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Mayıs , 2011, 13:45:13
Tugba'cim gozun aydin olsun Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin  :flowers: :amin:

canım çok teşekkür ederim. darısı olmayanlara :amin:

tgbybr

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Mayıs , 2011, 13:48:11
tuğbaaaaaaaaaaa canımm yaaa ayy nasıl mutlu oldum şuan ,bildiğim kadarıyla gününe daha vardı bugün aklımdan geçti birkaç gündür göremıyorum dıye...Rabbim yavrunu sana bağışlasın canım benimm ayy çok duygulandım bizede nasip etsin bu güzel duyguyu :opucuk: :y25:

canım evet günüm vardı ama geldi paşam bekletmeden. darısı başına tatlım. :amin: doğum hikayemi de yazıcam en kısa zamanda

tgbybr

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mayıs , 2011, 14:18:36
aaaa konuyu ben acacaktım ama bir türlü pc basına gecmek nasip olmadı. burdan da tebrik ediyorum tatlım Rabbim analı babalı buyutsun bebişini

canım benim çok teşekkür ederim. darısı başına inşaallah. :amin: rabbim sana da göstersin bu günleri

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ayy cok sewındım yaaa darısı bizeeeeeeeeeeeee :amin: allahım bizide kurtarsın bi avazda inşallahhh bizde buraya yazalım bebişimiz  dogdu die  :nazar: :amin: allahım uzun uzun ömürler versinnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım gözün aydın hoşgeldin aramıza  :flowers: :opucuk:
Allah oğlunu sağlıkla büyütmeni nasip etsin  :amin:
Nice güzel günler görmeniz dileğiyle :love9:
Bol sütlü günler :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 12:21:11
kızlar nasılsınız? çarş günü anne oldum. inanılmaz bi duyguymuş. oğlumu kucağıma aldım. dünyanın en güzel şeyi. tarif edilmez bir duygu. ona baktıkça içim eriyor şuanda. Allah herkese nasip etsin.  :amin: :amin:
:hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM TEBRİK EDİYORUM RABBİM ANALI BABALI BUYUTSUN SAGLIKLI SIHATLI HEP BİRLİKTE OLUN İNŞ HEPPP  :flowers: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tgbybr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Mayıs , 2011, 14:21:55
gözünüz aydın olsun Allah sağlıklı uzun ömürler versin anne ve babasıyla... :amin: :amin: :nazar: :nazar:
çok güzel bir duygudur yanında olması kokusunu duymanız  :love9: :love9: :flowers:

teşekkür ederim canım rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu. sanki yıllardır benimleymiş de farkında değilmişim.

tgbybr

Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Mayıs , 2011, 14:33:42
Hayırlı olsuuuunnn Allah analı babalı buyutsun tatlım   :hieyt:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin canım teşekkür ederim. rabbim herkese nasip etsin :amin:

tgbybr

tgbybr

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 21 Mayıs , 2011, 15:10:10
tebrikederim cnm  :flowers: hayirli evlat olsun insallah  :amin: darisi bize  :amin:

amin canıımm darısı bütün evlat sahibi olmak isteyenlere :amin:

tgbybr

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 21 Mayıs , 2011, 21:32:54
ayy cok sewındım yaaa darısı bizeeeeeeeeeeeee :amin: allahım bizide kurtarsın bi avazda inşallahhh bizde buraya yazalım bebişimiz  dogdu die  :nazar: :amin: allahım uzun uzun ömürler versinnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin:

canım çok teşekkür ederim. bir an önce kokusunu duy sende inşaallah kuzunun :amin:

tgbybr

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mayıs , 2011, 01:11:57
Canım gözün aydın hoşgeldin aramıza  :flowers: :opucuk:
Allah oğlunu sağlıkla büyütmeni nasip etsin  :amin:
Nice güzel günler görmeniz dileğiyle :love9:
Bol sütlü günler :k06:

hoşbuldum Gözde cim. çok teşekkür ederim tatlım.  :amin: :amin:

tgbybr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Mayıs , 2011, 10:07:12
Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 12:21:11
kızlar nasılsınız? çarş günü anne oldum. inanılmaz bi duyguymuş. oğlumu kucağıma aldım. dünyanın en güzel şeyi. tarif edilmez bir duygu. ona baktıkça içim eriyor şuanda. Allah herkese nasip etsin.  :amin: :amin:
:hieyt: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM TEBRİK EDİYORUM RABBİM ANALI BABALI BUYUTSUN SAGLIKLI SIHATLI HEP BİRLİKTE OLUN İNŞ HEPPP  :flowers: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

amin Kevser cim. rabbim sana da göstersin bu günleri :amin: