kızlar paşam geldi sonunda:)

Başlatan tgbybr, 21 Mayıs , 2011, 12:21:11

« önceki - sonraki »

tgbybr

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Mayıs , 2011, 12:38:36
Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 12:32:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Mayıs , 2011, 12:24:16
canim bugün tam aklimdan geçtin acaba ne yapti diye :) demek sonunda geldi oglusun  :love9: hadi gözün aydin  :opucuk: nasil geçti dogumun? normal istiyodun sen Allah gönlüne göre verdi ne güzel insallah bizede nasip olur  :amin: :amin:

canım normal olmadı maalesef. korktum korktum başıma geldi. salı sabah kontolüm vardı nst de kasılma çoktu. dr yatış verdi akşama kadar bekledim. gece 12den sonra yemek yemedim sabah 8 buçukta suni sancı verildi. ama açılma olmadı. 2 gibi suyum geldi. yine açılma olmadı. 4 buçukta dr dedi napalım diye. 24 saatten fazla bekleyemeyiz. 3 cm açılma var dedi. ben de eşimle konuştum. 1 saat daha boşuna sancı çekmeyim dedim. epidural sezeryan oldum. ama korkmama gerek yokmuş. çok memnunum şuanda. bebeğim de yanımda daha ne isterim. darısı başına canım benim
peki ağrın sızın oluyormu diyorlarki yok ağrıdan emziremessin felan
canım şöyle ki adet sancısı gibi ağrı oluyo o normal doğumda da oluyomuş sanırım. rahim yerleştiği için. onun dışında şuanda ağrım yok. arada oluyo ama hemen geçiyo

tgbybr

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Mayıs , 2011, 12:41:51
tahmin etmiştim zaten girmeyince kac gündür cok tebrik ederim
allah analı babalı büyütsün inş bol sütlü günler diliyorum
en kısa zamanda doğum hikayeni beklyioruz
paşamız cok tatlı masallah

cananımmm çok teşekkür ederim bitanem. rabbim sana da tez zamanda nasip eder inşaallah.  :amin: :amin:

asya81

maşallahh ne tatlı annesi çekik çekik gözler :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tgbybr

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Mayıs , 2011, 12:44:45
maşallahh ne tatlı annesi çekik çekik gözler :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet canım çekik gözlü. eşim de ben de tatarız. aslında bizim gözler o pek çekik değil ama kan işte küçüğe geçmiş:)

asya81

Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 12:42:59
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Mayıs , 2011, 12:38:36
Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 12:32:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Mayıs , 2011, 12:24:16
canim bugün tam aklimdan geçtin acaba ne yapti diye :) demek sonunda geldi oglusun  :love9: hadi gözün aydin  :opucuk: nasil geçti dogumun? normal istiyodun sen Allah gönlüne göre verdi ne güzel insallah bizede nasip olur  :amin: :amin:

canım normal olmadı maalesef. korktum korktum başıma geldi. salı sabah kontolüm vardı nst de kasılma çoktu. dr yatış verdi akşama kadar bekledim. gece 12den sonra yemek yemedim sabah 8 buçukta suni sancı verildi. ama açılma olmadı. 2 gibi suyum geldi. yine açılma olmadı. 4 buçukta dr dedi napalım diye. 24 saatten fazla bekleyemeyiz. 3 cm açılma var dedi. ben de eşimle konuştum. 1 saat daha boşuna sancı çekmeyim dedim. epidural sezeryan oldum. ama korkmama gerek yokmuş. çok memnunum şuanda. bebeğim de yanımda daha ne isterim. darısı başına canım benim
peki ağrın sızın oluyormu diyorlarki yok ağrıdan emziremessin felan
canım şöyle ki adet sancısı gibi ağrı oluyo o normal doğumda da oluyomuş sanırım. rahim yerleştiği için. onun dışında şuanda ağrım yok. arada oluyo ama hemen geçiyo
:nazar: :nazar:

suzannn

hayırlı uğurlu olsun allah sağlıcakla büyütmeyi nasip eder ömrü uzun olsun paşanın

banu_fth

ay yarabbimm ne güzel bir çocuk bu maşşallah ..
Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
darısı başımıza kolay doğumlar olsun bizede inşallah .. sağlıkla .. senin gibi maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar:

tgbybr

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 21 Mayıs , 2011, 13:00:02
hayırlı uğurlu olsun allah sağlıcakla büyütmeyi nasip eder ömrü uzun olsun paşanın

amin canıımm. teşekkür ederim. darısı olmayanlara inşaallah :amin: :amin:

tgbybr

Alıntı yapılan: eylül_üm - 21 Mayıs , 2011, 13:03:55
darısı başımıza kolay doğumlar olsun bizede inşallah .. sağlıkla .. senin gibi maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar:

darısı başına canım. teşekkür ederim. :amin:

Balböceği

Tugba'cim gozun aydin olsun Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin  :flowers: :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

tuğbaaaaaaaaaaa canımm yaaa ayy nasıl mutlu oldum şuan ,bildiğim kadarıyla gününe daha vardı bugün aklımdan geçti birkaç gündür göremıyorum dıye...Rabbim yavrunu sana bağışlasın canım benimm ayy çok duygulandım bizede nasip etsin bu güzel duyguyu :opucuk: :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

tulayysl

aaaa konuyu ben acacaktım ama bir türlü pc basına gecmek nasip olmadı. burdan da tebrik ediyorum tatlım Rabbim analı babalı buyutsun bebişini

xxcansuxx

gözünüz aydın olsun Allah sağlıklı uzun ömürler versin anne ve babasıyla... :amin: :amin: :nazar: :nazar:
çok güzel bir duygudur yanında olması kokusunu duymanız  :love9: :love9: :flowers:

banu_fth

Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Mayıs , 2011, 13:44:32
Alıntı yapılan: eylül_üm - 21 Mayıs , 2011, 13:03:55

darısı başına canım. teşekkür ederim. :amin:

amin Allah razı olsun ..  :amin: :nazar: :nazar:

laracroftt

Hayırlı olsuuuunnn Allah analı babalı buyutsun tatlım   :hieyt:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: