27 Nisan , 2024, 11:31:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.kez gene bebegim beni terketti

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 15 Mayıs , 2011, 04:28:49

« önceki - sonraki »

asya81

canım az sabır geçecek inşallah.Allah daha başka acı yaşatmasın sana  :amin: en kısa zamanda sağlıkla muradına er  :amin: :amin: dualarım seninle

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gül inan içim acıdı
ben de yaşamıştım aynı şeyi
insan ağlayınca bile içinin yarasını dindiremiyo

rabbim yardımcın olsun
inşllh sebebi bulunur da bi daha yaşamazsın tatlım  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Mayıs , 2011, 04:28:49
icim kan agliyo ne yazsam yaninda hafif kalir  :y25: :y25: bu sefer hersey yolundayken birden kalbi durdu bebegimin  :y25: :y25:
bu sabah wc gittigimde k.rengi leke geldi ilk hamileliigimde oldugu gibi sonra dedim bisey olmaz gecer dedim baktim yok gecmiyo  :y25: :y25: gece 12de hastaneye gittik esimlen bi baksin dedim  neyim var biseyim yoksada icim rahat etsin gittik bakti alltan bebegim kocaman olmustu eli ayagi kafasi herseyi büyümüstü ama baktim kalbi atmiyo doktorda dedi atmiyo ben bi basladim haykirmaya niye gene ben neden  :y25: :y25: :y25: :y25: sabah 9da gitcem gel gene bakcam dedi sanki atmayan kalbi atmaya baslicak biliom gene olmadi hep korkuyodum ama diodum bu sefer baya ilerledim bisi olmucak ama korktugum basima geldi  :y25: :y25: yarina kadar bisey yeme icme kalbi atmazsa kürtaj yapcaz dedi gene  :y25: :y25: :y25: artik gücüm kalmadi nolur dualariniza ihtiyacim var  :amin: :amin: Allah kimseye yasatmasin  :amin: :amin:

AYY İNANMIYORUM GÜLCÜM YAA ŞOK OLDUM KONUYU GÖRÜNCE :'( :'( :'( :'(
VALLA ÇOK ÜZÜLDÜM TATLIM.  :'( :'( :'(
İNŞALLAH HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR.RABBİM BOL SABIRLAR VERSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM NE VERİRSE HAYIRLISINI VERSİN CANIM.HER ŞEYDE BİR HAYIR VAR.İSYAN ETMEMEYE ÇALIŞ
DUA ET BOL BOL  :amin: :amin: :amin: DUALARIMDA OLACAKSIN  :amin: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

elvan&busenur

CANIM ŞİMDİ GÖRDÜM ALLAH SABIR VERSİN ALLAHIM EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin:

meliss

canımmm gördüm şok oldum ya çok üzüldüm  ne diyimki inan dicek bişey bulamıyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:güçlü ol canım iyi ol  kendini bırakma lütfen :y25: :y25: :y25:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülüm ne diyeceğimi şaşırdım şuan ki ruh halini o kadar iyi anlayabiliyorum ki :sad1:
Ama senden rica ediyorum sakın isyan etme Allah'ın bir bildiği var ve ona göre yaşıyoruz hayırlısı değilmiş demekki sonradan daha fazla üzülmektense başından kabullenmekle teselli ediyoruz kendimizi...
Rabbim dağına göre kat yağdırırmış sen güçlüsün ve anne de olacaksın ama hayırlı zamanda..
Sakın pes etme inancını yitirme Gülümm dualarımız seninle :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ARKADASIM İNŞ EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI HAMİLE KALIRSIN VE BEBİŞİNİ KUCAGINA ALIRSIN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

belkis_nur

cok uzuldum canimmmm....  :'(       allah sabir versin...    insallah en kisa zamanda hamile kalirsin ve saglikli bir sekilde bebisine kavusursun canim     :amin: :amin:   her serde bir hayir vardir.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun canlar valla yazdiklariniz iyi dilekler icin cok saolun ins toplarlicam kendimi  :amin: az toparlanayim nedenini arastircaz bakalim belki bisi cikar belki cikmaz  :y25: ilk adetimi oluncada hastaneye gitcem  narkozlan  Laparoskopi yapcaklar ne oldugunu bilmiom bilen varsa bilgi verirse cok sevinirim bi agrim sizim yok ama icten cöktüm canim hic bisey istemiyo kimseyi görmek istemiyom dün gece hastaneye gittigimde doktor demistiki nerden anladim biseylern yolunda gitmedigini dedim hissettim dünde bi arkadasimin nisani vardi cok mutluydum bebegime bisi olur diye oynamadim hic oturdum ama mutluydum herkes yanima gelip hayirli olsun dediler yeni haberleri olmustu ama hayirlisi deilmis iste...
tesadüfmü bilmiom ama ilk düsügümdede bu düsüktede arkadaslarimin nisanlarindan sonra oldu nazardanmi nedir bilmem  :y25: Allahim sen hamile arkadaslarimi koru yarabbim bana ve benim gibi arkadaslarinda kucagina almak nasip eyle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

aybenim

canım gülüm inan çok üzüldüm gözyaşlarıma hakim olamadım. nolur kendini bırakma güçlü ol. biliyorum için yanıyo ama herşey rabbimden. tahliller tetkikler yaptırırsın ona göre tedavini olup tekrar hamile kalırsın. sonuçta hamile kalamayan biri değilsin çok şükür.rabbim en kısa zamanda hamile kalmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin imşallah bitanem...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Mayıs , 2011, 21:46:46
saolun canlar valla yazdiklariniz iyi dilekler icin cok saolun ins toplarlicam kendimi  :amin: az toparlanayim nedenini arastircaz bakalim belki bisi cikar belki cikmaz  :y25: ilk adetimi oluncada hastaneye gitcem  narkozlan  Laparoskopi yapcaklar ne oldugunu bilmiom bilen varsa bilgi verirse cok sevinirim bi agrim sizim yok ama icten cöktüm canim hic bisey istemiyo kimseyi görmek istemiyom dün gece hastaneye gittigimde doktor demistiki nerden anladim biseylern yolunda gitmedigini dedim hissettim dünde bi arkadasimin nisani vardi cok mutluydum bebegime bisi olur diye oynamadim hic oturdum ama mutluydum herkes yanima gelip hayirli olsun dediler yeni haberleri olmustu ama hayirlisi deilmis iste...
tesadüfmü bilmiom ama ilk düsügümdede bu düsüktede arkadaslarimin nisanlarindan sonra oldu nazardanmi nedir bilmem  :y25: Allahim sen hamile arkadaslarimi koru yarabbim bana ve benim gibi arkadaslarinda kucagina almak nasip eyle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM RABBİM EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA VERSİN SANA CANIM BEN NAZARA COK AMA COK İNANIRIM OLABİLİR CANIM   :honk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Mayıs , 2011, 22:15:23

:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM RABBİM EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA VERSİN SANA CANIM BEN NAZARA COK AMA COK İNANIRIM OLABİLİR CANIM   :honk:
bende inaniyom cnm dualar okucam hep bi hocayada gitcem kendimi okutcam  :crybaby2: :crybaby2: 'Allahim bizi nazarlardan kem gözlerden korusun  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Mayıs , 2011, 22:21:07
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Mayıs , 2011, 22:15:23

bende inaniyom cnm dualar okucam hep bi hocayada gitcem kendimi okutcam  :crybaby2: :crybaby2: 'Allahim bizi nazarlardan kem gözlerden korusun  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: