27 Nisan , 2024, 14:08:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.kez gene bebegim beni terketti

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 15 Mayıs , 2011, 04:28:49

« önceki - sonraki »

Demet_dk

GÜLCÜM YENİ GÖRDÜM
HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN CANIM DEMEKKİ BÖYLESİ HAYIRLIYMIŞ
ALLAHIM BÜYÜK KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMAZ  :amin:

İNŞALLA EN KISA ZAMANDA ALIRIZ GÜZEL HABERİ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 18 Mayıs , 2011, 22:16:53
GÜLCÜM YENİ GÖRDÜM
HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN CANIM DEMEKKİ BÖYLESİ HAYIRLIYMIŞ
ALLAHIM BÜYÜK KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMAZ  :amin:

İNŞALLA EN KISA ZAMANDA ALIRIZ GÜZEL HABERİ
amin amin ins canim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bu son olsun ins bundan sonra kucagima alayim  :amin: :amin: Allah kimsenin kucagini bos birakmasin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

Nezo

Gül'cüm Çok Üzüldüm Canım allah Sabır Versin. Hayırlısı Neyse O Olsun Hakkında. Ben Henüz Gördüm Daha. Rabbim Sabır Versin Hayırlısını Versin Canım. Sende koyverme Kendini Çok Geçmiş Olsun Tekrar Yaşatmasın. :amin:

KasrıCinan

TATLIM GECMİS OLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH SABIR VERSİN BU SON OLSUN İNSALLAH :amin: :amin: SABIRLI OL CANIMM RABBİMİN İMTİHANI VARDIR Bİ SEBEBİ :opucuk:ALLAHIM TEKRAR NASİP ETSİN :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 20 Mayıs , 2011, 15:10:37
Gül'cüm Çok Üzüldüm Canım allah Sabır Versin. Hayırlısı Neyse O Olsun Hakkında. Ben Henüz Gördüm Daha. Rabbim Sabır Versin Hayırlısını Versin Canım. Sende koyverme Kendini Çok Geçmiş Olsun Tekrar Yaşatmasın. :amin:
saol cnm ins iyi olcam  :amin: :amin: :amin: :amin: bu son olur ins  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Mayıs , 2011, 15:53:19
TATLIM GECMİS OLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH SABIR VERSİN BU SON OLSUN İNSALLAH :amin: :amin: SABIRLI OL CANIMM RABBİMİN İMTİHANI VARDIR Bİ SEBEBİ :opucuk:ALLAHIM TEKRAR NASİP ETSİN :amin:
amin ins cnm bu son olur artik yoruldum sen nasilsin nasil gidiyo nezamandir girmedin

hümeyra_t_e

canım benim bende yeni gördüm allah sabır versin inş birdahaki sefere rabbim yüzünü güldürcek..çok üzüldüm ben bir kere yaşadım o duyguyu bebişim daha 4 haftalıktı benden gitti rabbim yaşatmasın kimseye :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: afra024 - 20 Mayıs , 2011, 16:49:26
canım benim bende yeni gördüm allah sabır versin inş birdahaki sefere rabbim yüzünü güldürcek..çok üzüldüm ben bir kere yaşadım o duyguyu bebişim daha 4 haftalıktı benden gitti rabbim yaşatmasın kimseye :amin:
saol cnm ins bu son olur ins  :amin: :amin: :amin: :amin:

SeliN59

CANIM BENİM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM İNAN NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM TESELLİ VERSEMDE SENİN İÇİN BİLİR NE ÇEKTİĞİNİ BENDE 2 DEFA DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM VE 2.SİNDEN HALA KURTULAMADIM RABBİM NE VERİRSR HAYIRLISINI VERSİN UMARIM 3. DEFA AYNI ŞEYİ YAŞAMAZSIN :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kumsal59 - 21 Mayıs , 2011, 21:43:36
CANIM BENİM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM İNAN NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM TESELLİ VERSEMDE SENİN İÇİN BİLİR NE ÇEKTİĞİNİ BENDE 2 DEFA DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM VE 2.SİNDEN HALA KURTULAMADIM RABBİM NE VERİRSR HAYIRLISINI VERSİN UMARIM 3. DEFA AYNI ŞEYİ YAŞAMAZSIN :amin: :amin: :amin:
saol cnm Allah bana sana ve yasayan arkadaslarima sabir versin ins bu son olur ins  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım benim çok üzüldüm alalh sabır versin. İnşallah en doğru zamanda bebeğini kucağına aldığın günleri göstersin canım benim. Allah yar ve yardımcın olsun. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mayıs , 2011, 09:26:48
Canım benim çok üzüldüm alalh sabır versin. İnşallah en doğru zamanda bebeğini kucağına aldığın günleri göstersin canım benim. Allah yar ve yardımcın olsun. :amin: :amin: :amin:
saol cnm amin ins ogünleride görürüm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

selam arkadasım
ben kendı derdıme düşmüşüm kımsenın ne derdı var görmemışım
daha yenı görüyorum :'(
başın sagolsun :y25:
rabbım saglıklı evlat versın hayırlısıyla ınsallah :amin: :amin: :amin: :amin:
sen kendı durumuna uzülmemek şükretmek için bence
benı gözünün önüne al
bılıyosun ıkımızde 1 nısanda hamıle kaldıgımızı ögrendık
senınkısının kalbı durdu
benımkısının ıse kalbı pıt pıt pıt atıyor ama
beyni yok ve kaşlarının üstünden itibaren kafatası oluşmadı :y25:
doktorlar yaşamla bagdaşmadıgı ya  karında ölur yada
dogup en fazla 3 gun yaşayıp ölecegi ıcın bebegıme kıymak ıstedıler ama ben kıyamadım :y25: :y25: :y25:
ve ne olursa olsun bebegımın atan kalbını ancak allah durdurur dedım be sabretmeye calışıyorum
rabbım ne eylerse güzel eyler :amin:
allah hakkımızda hayırlısını nasıp etsın  :amin:
bence üzülme
benım bebegımın atan kalbını
rahmıme zehır verıp  bebegımı oldurceklerdı  :y25: :y25:
en azından senın melegının kalbını allah durdurdu
bence şükretmelisin :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Aytii

kiymik  :y25: gözlerim doldu okurken

canim ne desem bilemedim simdi  :crybaby2: :crybaby2: Allah yardimcin olsun gerçekten sabir isteyen isler bunlar Allahim kimseyi evlat acisiyla sinamasin insallah  :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

:opucuk:

amın arkadaşım dualarınızda benıde hatırlayın :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...