EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

jbdun

gonca maaşallah eylüşe,canım nasıl da açmış maviş göslerini :opucuk: :nazar:  ya gonca ben aramam öyle gezme falan zaten okulum 3e kadar,gezcek olduğumda o saatten sonra da geziyodum ;) tüm gün olmadığından :occasion14:

hehe ayşegüüüülll oh ohhhh senin sayfaların değişmiyo yaaaaaa :tongue3: :toothy10: bi görsen o kadar zevkli oluyo ki sayfaların değişmesi, aynen böle slayt gibi yaneee 8)

gonca ve ayşegül ben sizin ablanızımmm :ehi: 76lıyım :laughing7:

Tebessüm :)

:( şimdi internet explorer dan girdim, çok güzel açılıyo ama mozilla da açılmıyooo :(

eminecim çok sanat içerikli bi site oldu burası yaw :flowers:

jbdun abla, ecrin nasıl? ek gıda durumları ne alemde?

jbdun

Alıntı yapılan: ayşegül - 02 Haziran , 2007, 12:31:51
jbdun abla, ecrin nasıl? ek gıda durumları ne alemde?

:toothy10: :ehi: :ehi:

ecrin iyi canım tşk ederim uyuyo, birazdan uyanır herhalde :aferin:
ek gıda işimiz allaha şükür gayet iyi gidiyo :nazar:
sabah 10gibi meyve püresi
öğlen 1-1buçuk arası sebze çorbası (pişiyo şu an patates-kabak-havuç-taze fasulye-brokoli-z.yağı)
akşamüstü 4-4,5 arası da yoğurt veriyorum

yağız nasıl? kusmuş muz takılınca :sad1: bugün nasıldı yemesi?

jbdun abla, yağız kahvaltısından 5-6 kaşık yedi ancak, sonra devam maması verdim. 2 de sebze çorbası vercem bakalım yicek mi sıpa. sonra da kazak çiftliğine gidicez. :occasion14: temzi hava bol gıda :ehi:

Emine

Bakıyorum ruh hallerine herkes mutlu rahat aman allah bozmasın.Değişiklikleri beğenmenize sevindim Ayşegül sende explorerdan giriver yaw  :k06:
Goncacım öncelikle o boncuk gözlü inci dişli hatunu benim için öp bi  :nazar: , sınavım pazar günü yani yarın canım ana bak beni de şey ettin bi bakiimm bugün olurmuş bir de  :k06: Baktımmmm Pazarmış taa Allahın Bucasına gidicem Bornovadan.Şimdi başka şehirdeki arkadaşlar anlamaz Gonca Heybeliyle Çamlıca gibi alakasız yani araları uzak mı bilmiyorum ama  :D geçen sefer evin karşısındaki okulda girmiştim ne güzel aynı yerde yapıverseler nolcaaaktı sanki üfff
Jbdun yazdıklarını okuyunca ilk önce Ayşegül yazdı diye sevindim bi an yemesi düzene girdi falan okuyunca sonra bi baktım sen  :) Ecrine de sevindim ama Ayşegülden de duysam şöyle kusmadan afiyetle yedi diye sevinirdim yani  :-\

Şimdi kocamın trt işlerini halledicimm bugün malum program var yardımcı oluyorum sonra son gün şöyle bi göz gezdireyim konulara.Hepinize iyi tatiller anacımmmmm  :opucuk:  :hello:

Emine

Ayşegül kazak çiftliğimi ay ne güzel yaaa ben en son gittiğimde kımız içmiştim hayatımın hatası yani böyle bi tat olamazzzzzzzz sen içtinmi hiç bilmiyorum ama hiç tavsiye etmem  :honk: Hepimiz  atmıydı katırmıydı bi cins hayvanlara binip tur atmıştık herkesinki koşuyo benimki tin tin yavaş yavaş gidiyo adam karnına karnına vur demişti başlarken hepimize ben zaten kıyamam ama bir iki kez ilerlesin diye dediğini yaptım geldik yolun sonuna adam demez mi seninki hamile diye  :y25: Hala aklıma geldikçe içim sızlarr noldu doğurdumu acaba sağ salim hayvancağız

jbdun

Alıntı yapılan: Emine - 02 Haziran , 2007, 13:25:17
Ayşegül kazak çiftliğimi ay ne güzel yaaa ben en son gittiğimde kımız içmiştim hayatımın hatası yani böyle bi tat olamazzzzzzzz sen içtinmi hiç bilmiyorum ama hiç tavsiye etmem  :honk: Hepimiz  atmıydı katırmıydı bi cins hayvanlara binip tur atmıştık herkesinki koşuyo benimki tin tin yavaş yavaş gidiyo adam karnına karnına vur demişti başlarken hepimize ben zaten kıyamam ama bir iki kez ilerlesin diye dediğini yaptım geldik yolun sonuna adam demez mi seninki hamile diye  :y25: Hala aklıma geldikçe içim sızlarr noldu doğurdumu acaba sağ salim hayvancağız

:toothy10: ben kımız içmeye cesaret edemediydim emine,tebrik ederim seni valla :icon_thumright:
ecrinim için de tşk ederim,şimdi başlıyciiizz öğle yemeğimize :hungry:

ayşegül yağıza da afiyet kilo olsun :hungry: inşallah öğle yemeğini de yer afiyetlen :nazar:
kazak çiftliğinde de iyi gezmeler ve bol temiz hava almalar cnm :wave:
ha bu arada "abla" demesen artıkın diyom yaaaneeee :caca: :toothy10:

02 Haziran , 2007, 13:36:28 #6697 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2007, 13:38:07 ayşegül
terbiyesize bak yaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: hayret bişey demek hamile atın karnına vurduruyo :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: çok sinirlendim. yok ben kımız içmedim ama geçende misafirlerle gitmiştik ya,beybabamın eşi içmişti o zaman kolestrolü düşürüyo diye :ehi: :ehi: 2 tane çiğ böreği yedi sonra kolestrol düşsün diye kımız içiyo. bi tas da bana doldurmuş ıııyyk ben içmem dedim :ehi: ata da ankara altınpark da binmiştim, bi daha bineceğimi hiç sanmıyorum, ödüm patladıydı. hem de midilliydi bindiğim :toothy10: bi de büyük ata binsem halimi düşünemiyorum :ehi:

tamam jbdun abla bi daha abla demem sana jbdun abla valla bi daha abla demiycem :ehi: :ehi: :ehi: e artık pişman olmuşsundur ben sizin ablanızım dediğine :muzz:

Emine

Bu arada Arzudan haberi olan var mı yaw kaç gündür yok bi yere gidicem demişmiydi  :icon_scratch:
Ayşegül ya valla adama bi sorsana gidince son yıllarda ölen bi hayvan oldu mu diye bir de neden hamile atların üstüne insan bindiriyo bunlar ya  :( Ben ata bir de balayında binmiştim ama onlar kendi kendilerine ilerliyordu   :(  Kımızı koklamanda yeterli canım ben bir yudum içtim zaten hala tadı damaklarımda  :ehi:

jbdun

emine mesaj sayın çok güzel 1111 :occasion14:
yaw tamam ablanız olabilirim ama abla demenize gerek yok canımcım :caca: ben kendimi genç hissediyorum ne de olsa :toothy10: :ehi: aramızda abla lafı mı olur heçç :ehi:

esra_yesiloz

jbdun

şşşşştttttt alüüüüüü esssrrraaaaaaa  sesim gelüüüüür müüüüü  :director: :toothy10:  :caca: :caca: :toothy10:
abla yok dedik yaw  :nono:  :ehi:

Emine

Ceylinde uyandı hemen iki poz çektim babaannesinin kedisiyle koyayım bari bugün durgun site nasıl da bakışıyorlar  :love8:  :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

tubi79

ilk defa resim göndermeyi denedim basarılı olabildimmi acaba? ::) kızım sevval

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

kızlar gezmelerdesiniz galiba (ayşegül gezmeye gitti, emine ders çalışıyo, muhtemelen özlem de ders çalışıyo) diğerleri sizler nerdesiniz? :director:
biz de temizlik yaptık, şimdi mola verdik foruma bi bakıyım didim ama kimse yok :honk:

emine maaşallah ceyline :nazar: tombiş bacaklarından ısır yerime :hungry:
tubi79 başarmışsın resim göndermeyi  :icon_thumright: tombul sevvale de maaşallah :nazar: