EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

office

Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ponçik

SAnırım serçe parmak oluyor
hani bizim oralarda badi "ufak tefek, minik " anlamında kullanılır
o bakımdan serçe parmak olduğunu düşünüyorum

laf aramızda şimdi girip google dan araştırma yaptım , her parmak olabilir aslında  :ehi:

şerife Berat

office

allah iyiliğini versin gonca bunu mu araştırdın  :toothy10: :k06:

zeytince

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Ağustos , 2008, 17:35:04

Gülay tatilde misiniz , yaaaa bak söylemedi demeyin , uzun süre sesi soluğu çıkmayanlar ikinci çocuk haberiyle sayfaya dönüyorlar
Gülay'dan bi bomba duyarsak şaşırmayın derim ben  ;D

:laughing7: :laughing7: yok anacim daha oyle bir tesebbuste bulunmadik kocis ile... :k06: :k06: bir yanim yap gitsin diyor, diger yanim, heyyttt otur oturdugun yerde diyor...  ;D

gectigimiz hafta TR deydim.. 1 haftaligina geldik.. esimin babaannesi vefat etti.. ani bir TR ziyareti oldu anlayacaginiz... pazar gunu donduk... cok yogun ve yorgun bir haftaydi... geldim, burada da is guc yapiyorum iste... bana birgun irlandayi ozleyeceksin deseler inanmazdim ama TR deki o sicaklardan sonra burada ohh beeee dedim vallahi... orada gece oncelikle Caner dolayisi ile biz hiicc dogru bir uyku cekemedik, Caner isilik oldu kuzum.. gitmisken bir de hem dr. kontrolu hem de hepatit asimizin 2. dozunu vurdurduk... okul cagina kadar asimiz kalmadi sukur... dis sayisini sormus birisi kim hatirlayamadim simdi... 16 disimiz var bizim.. sadece dipteki kok disleri kaldi cikmayan... bizimkisi de cokkk sukur Allahima, dis cikartirken ateslenmedi simdiye kadar....  :amin: sunu gondereyim sizler de yazacagim bir kac satir... ;)

zeytince

meltemcim gecmis olsun... insallah bu donemi de kolayca atlatirsin... tatil bu duygusal doneminde sizler iyi gelecektir... gerci aklin Baray`da oldugu surece ne kadar tatil yapabilirsen... :-\

zehracim tebrik ederim.. bir geldin, mujdeyle geldin bakiyorumda... Allah kucagina almayi da nasip etsin... :amin:

gozdecim tebrik ederim, yeni bir kiz bebek geliyor demek mutlu ailenize... sana da hayirli dogumlar dilerim canim...

fatmacim sen minik kizini kucakladin bile... darisi bekleyenlere olsun...

goncacim Eylul`e gecmis olsun.. gecmis de zaten cok sukur.. Allah tekrarini yasatmasin insallah... :amin:

rana demek seneye Amerika yolcususunuz... oralarda ilk basta zorlanacaksiniz belki ama alisinca hayat daha kolay olacak goreceksin... ne kadar kalacaksiniz? beli mi?

aysen sen de hosgeldin.. tasinmissiniz.... yeni evinizde huzur ve mutlulukla oturursunuz insallah.... Tuna ne kadar buyumus,  :nazar:

eminecim sen de zor donemleri atlattin... bu durumlardan sonra esinin cocuk fikrini tekrar dusunmesi normal, senin icin de esin icinde zor bir donemden gectiniz... hakkinizda hayirlisi olsun canim... masallah Ceylin`e, demek renkleri de ogrendi... :nazar: :nazar:

asli ve jbdun, kizlariniza masallah.. nasil da arkadas olmuslar.... :D bizlerden sonra belki Onlar da arkadasliklarini sanal ortamda devam ettirirler.. kim bilir...

serife siz de tasinmissiniz... gule gule oturun yeni evinizde.. senin icin de cok zor olmustur tabiki, hem calismak hem ev tasimak.. yerlestikten sonra her firsatta dinlen bari... ;)

ozlemcim siz de tatilden donmussunuz.. gercekten kalabaliktan sonra, kafa dinlemekten sonra tekrar eve donmek insana cok koyuyor, ama ne yapacaksin, tilki misali, kurkcu dukkanina donuyoruz hepimiz... Allah yuvamizdaki huzuru mutlulugu bozmasin... :amin:

insallah unuttugum kimse yoktur...okudugum kadari ile aklimda kalanlara cevap vermeye calistim... e yaslandim artik, anca bu kadar hafiza kaldi bende... :tongue3:  :laughing7: fazla ara vermemeye calisirim bundan boyle... bir dahaki sefere kadar hepiniz kendinize iyi bakin... :opucuk:

zeytince

26 Ağustos , 2008, 20:34:09 #11706 Son düzenlenme: 29 Ağustos , 2008, 15:08:28 Gulay
 ;)

jbdun

GÜNAYDINNN KISLARRRRRRRR
az sonra geliciiimmmmmm 

ponçik

27 Ağustos , 2008, 10:28:41 #11708 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2008, 10:39:35 g10ca

Günaydııııııııııııııııııın dün ki sıkıntılı hallerimden sonra bugün daha bir iyiyim çok şükür

Gülaycım başınız sağolsun, eşinin babaannesine Allah rahmet eylesin  :amin:
Canerin fotolarına bayıldım maaşallah subhanallah , tam bir delikanlı olmuş yakışıklı da vesselam , eeee anne-baba güzel olunca çocuk da haliyle böyle şeker oluyor değil mi
yalnız kızların çok canını yakacak şimdiden söyliyeyim  ;)
tüh yaaa ben yanıldım desene , içimden hep Gülay hamile diye geçiriyordum  ;D
bellimi olur belki kaza olmuştur, belki içinde bi minicik çiçek büyüyordur  :ehi:
bana da bakar mısın zorla hamile yapıcam seni  :laughing7:
neyse canım yaaa hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah  :amin:

Jbdun günaydın , Eco bugün işe gidecekti kanımca  :ehi: hadi kahveni al da gel PC başına , smile çok tatlıymış bayıldım
benim resim o kadar hoş olmasa da insanı gene de gülümsetiyor bu yaramazlar

Evet Rana Ve Şerife ben çok alem bi kadınım heheheh  :toothy10:

ponçik

27 Ağustos , 2008, 12:15:12 #11709 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2008, 12:20:22 g10ca
Aslı   biraz önce dikkatimi çekti de taş düşürme filan yazmışsın
sen mi taş düşürüyorsun , ben atlamışım sanırım
geçmiş olsun

kızlar az önce kurtlu kuru üzüm yedim  :igrenc:  :igrenc:  :igrenc:
kaç gündür şirkete getireyim de bari şirkette yerim dediğim eşimin malatyadan getirdiği üzüm kurularından birer birer ağzıma attım çok lezztliymiş diye geçirdim içimden , sonra yanıma gelen arkadaşa ikram etmek için poşeti iyice açınca birde ne göreyim  :-ooo  :-ooo bıngıl bıngıl 3 tane kurt
Allah bilir hepsimi kurtluydu, benim yediklerime denk geldimi , yoksa ben kurtsuz mu yedim  :k02: :k02:
Allahım ben nerdeyim, burası neresi, ben kimim  :k02: :k02:  :k06: ;D

office

goncaaa geçmiş olsun hayatım etli üzüm yemişsin ;D

gülaycım şimdilik 2 ay kalıcaz ama tabi şartlar ne gösterir bilmiyorum eşimin işi ve benim kursum sebebiyle daha uzayabilir belki ::)

jbdun

:toothy10: :ehi: goncacım afiyet olsun arkideşim, kurtlu kurtlu değişik bi tadı vardır üzümün :tongue3: bugün daha iyi olmana sevindim, senin böyle neşeli hallerine alıştık, öyle depresyon neyin yakışmıyo :nono: :k06: senin resmin de çok hoş, muzur bi resim ;)
kahvemi yaptım geldim pcnin başına, ecrin uyuyo, yimeğmi koydum, evi temizledim ama bittim :honk: dün yine kışlık hazırlıklarla uğraştım, dün de kırmızı biber ve bamya dizdim astım kurumaya bıraktım, bakalım nasıl olucek ;D size resimlerini çekip gönderiyim bugün veyahutttt yarın :D
ecrin de uyansın da karnını doyurup çıkcez arkideşe gitces 8)

aslıcım geçmiş olsun canım, inşallah bugün daha iyisindir :amin:

gülaycım başınız sağolsun, canerime de maaşallah :nazar: artık bebişlerimiz bebiş olmaktan çıkıyolar, büyüdüler :nazar: :nazar: :nazar:

ranaxım size de şimdiden iyi yolculuklarr

jbdun

dün akşam çekmiştim de ondan karanlıkta oldu ;)
bunlar dün astığım kırmızı dolmalık biberlerim :hungry:

jbdun

bunlar kurumasına az kalmış dolmalık patlıcanlarım ve dün dizdiğim bamyalarım :hungry:

jbdun

bunlar kurumuş patlıcanlarım ve yeşil dolmalık biberlerim :hungry: