cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

minik buğlemim ve annesi çok yilermiş,dün konuştum
doğum haberlerini verdim,senin şafağını söyledim,kevser teyzesi sana ve herkese selam söyledi tekrar

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Eylül , 2011, 11:21:37
minik buğlemim ve annesi çok yilermiş,dün konuştum
doğum haberlerini verdim,senin şafağını söyledim,kevser teyzesi sana ve herkese selam söyledi tekrar
A.S CANIM SENDE SELAMIMIZI SÖYLESEYDİN  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: GELMENİZE 3 GÜN FELAN KALDI SANIRIM AZ KALDI  :hello2: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :love9: BUGLEMİM BAYA BUYUMUŞSÜNDÜR BUGUN 24+4 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :love9: :love9: :love9:

aydinays

Cansucum  özlettin kendini. Maşallah Buğlemde  büyüdü bayağı :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

canım kızım dönüp dolaştık geldik 1 aylık ayrılığın arkasından evimize teyzelerimiz bizi merak etmişler ayşegül teyzenden Allah razı olsun buradaki teyzelerinin haberlerini onun vasıtasıyla öğrendik... bizlerde özledik değil mi tatlı kızım teyzelerimizi... artık buradayız bugün 25+0 haftalıksın seni merak ediyorum hafta içi sanırım salı günü dr teyzene gideceğiz şeker yüklememiz vardı geçen hafta 1 hafta geçikti inş. sorunsuz güzel haberlerle geliriz... çok harekelisin vuruşların öyle kuvvetli ki karnım atıp duruyor otururken gülmeden duramıyorum deli diyeceklerdi annene  :k06: :k06: bol bol yüzdük hiç bana sıkıntın olmadı herkes seni çok sevdi meleğim seneyi 4 gözle bekliyorlar yazlık komşularımız....
bu arada kuzenini gördük çok tatlı çok sevdik değilmi oyyy kurban olurum sizi verene diğer yaza efemiz,sen ve senden 3 ay küçük bir kuzenin daha olcak inş. arka arkaya büyüyeceksiniz... anneannen senin cadı kız olacağını söyledi annesine çekerse diğerlerini alt eder deyip deyip güldü  :ehi: :ehi: haklı çıkacak sanırım elin ayağın durmuyor şimdiden  :nazar: :nazar: uzun yazdım daha da yazarın kızım şimdilik yetsin A.E.OL  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ekim , 2011, 11:16:46
Hoş geldiniz canım. Maşallah buğlemimize :nazar: :nazar:
tşk ederim canım sen nasılsın kayramz nasıl çalışmaya devam mı

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 11:26:17

efet canım işteyim. Allah nasip ederse 21 ekim son. o zaman 37. haftamız dolacak. Çok şükür oğluşumda büyümüş. 2500 kilo olmuş. Artık sağlam tekmeler atıyor. :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ekim , 2011, 11:36:52

efet canım işteyim. Allah nasip ederse 21 ekim son. o zaman 37. haftamız dolacak. Çok şükür oğluşumda büyümüş. 2500 kilo olmuş. Artık sağlam tekmeler atıyor. :k06: :k06: :k06:
:nazar: maşaallah canım ya kocaman erkek olmuş sağlam tekmeler atıyormuş  :k06: ayyy ya benim göbüşüm durmuyor ayşe güp güp atıyor dışardanda belli oluyor büyüdükçe daha kuvvetli tepiklerse nasıl görünür göbüş  :k06: :k06: kafasını yasladığı yer belli vura vura yer değiştiriyor boş zamnlarımda karnımı açıp onu izliyorum uzun uzun   :nazar: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 11:47:40

:nazar: maşaallah canım ya kocaman erkek olmuş sağlam tekmeler atıyormuş  :k06: ayyy ya benim göbüşüm durmuyor ayşe güp güp atıyor dışardanda belli oluyor büyüdükçe daha kuvvetli tepiklerse nasıl görünür göbüş  :k06: :k06: kafasını yasladığı yer belli vura vura yer değiştiriyor boş zamnlarımda karnımı açıp onu izliyorum uzun uzun   :nazar: :k06: :k06:

maşallah canım. Büyüdükçe çok farklı oluyor gerçekten. 28 den sonra asıl hareketler. Onun öncesi çoğunu hissedemiyorsun zaten. 28 den sonra hareketleride değişiyor. Resmen yuvarlandığını hissediyorum içeride. Artık dışarıdan vücudunu hissediyoruz babasıyla. Resmen onu tutuyormuşuz gibi oluyor.  :k06: :k06: :k06: Ama tabiki neresine dokunuyoruz bilmiyoruz. Dışarıdan hissettiğimiz yeri okşarsak daha hareketli tepki veriyor minik paşam  :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ekim , 2011, 11:54:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 11:47:40

maşallah canım. Büyüdükçe çok farklı oluyor gerçekten. 28 den sonra asıl hareketler. Onun öncesi çoğunu hissedemiyorsun zaten. 28 den sonra hareketleride değişiyor. Resmen yuvarlandığını hissediyorum içeride. Artık dışarıdan vücudunu hissediyoruz babasıyla. Resmen onu tutuyormuşuz gibi oluyor.  :k06: :k06: :k06: Ama tabiki neresine dokunuyoruz bilmiyoruz. Dışarıdan hissettiğimiz yeri okşarsak daha hareketli tepki veriyor minik paşam  :k06: :k06: :k06:
maşaallah ya çok hoşuma gitti onu tutuyormuşuz gibi demen  :nazar: :nazar: bebeler anlıyor okşandığını bende hareketini seyretmek istediğimde elimi karnımda gezdirip kızım nerdesin anneye göster kendini diyorum anında tepki veriyor  :k06: :k06: yada denk geliyor bilmiyorum  :dontknow:

xxcansuxx

cennet kokulum yarın seni göremeyeceğim  :'(  biliyorsun nasıl da özledi annecik seni ama dr teyzemiz şehirdışındaymış 1 hafta daha sabredeceğiz... en son 25 ağustosda 20+4 haftalıkken görmüştük seni miniğim kimbilir ne kadar büyümüşsündür  :nazar: şu an hasretiz kokuna ama 3 ay sonra Allahın izniyle ciğerlerimi doldura doldura derin derin kokunu çekeceğim içime Allah a emanetsin buğlemim  :amin: :amin:  bugün 25+1 haftalıksın kuzum