cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Ağustos , 2011, 16:21:31
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 16:13:31
alperenin başı bağlı canııııım
ben aybükenin kızı asyayı alacam
hem ne öyle alırız filan
kız anası karışmaz öyle herşeye hııııh :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Aysegul ne alemsin yaaa gulmekten yikildim  :ehi: :ehi: :ehi:

ayşegül çok alem zaten geçende yazmış yemek sayfasına öyle netten foto alıp yüklemeyin kendi yaptıklarınızı göreli diye yıkılldım tüm netteki yemeklerin fotolarını biliyor ha  :k06: :k06: valla gelini yandı yok anam yok kızımı vermem ona zaten  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Ama gulumde hakli, netteki resimleri biliyozzz yaptiginiz yemein fotosunu koysaniza  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Ağustos , 2011, 16:33:47
Ama gulumde hakli, netteki resimleri biliyozzz yaptiginiz yemein fotosunu koysaniza  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: kızın dedikosunu yapıyorum bende duymasın  :violent1: :violent1:  :violent1:uğrardı ama uğramadı neyse tepkisini sonra alırız  :k06: :k06:

Balböceği

<<AyBüKe>>

Kız dünüüüürr   :toothy10:   Daha şimdiden başladın bakıyorum cadolozluğa  :ehi: :ehi:   Anaaam sen çektirirsin benim kızıma haaaa  :toothy10:   Herşeylerine karışıcaksın sanırım ama bende girersem araya görürsün sen  :occasion14:   

Yapmaz ama benim dünürüm bitanedir o  :opucuk:    :k06: :k06
:

<<AyBüKe>>

Bu arada hayırlı olsun Cansu'cum prensesin geliyomuş  :nazar:   Sayfanı da işgal ettim birden dalarak  :k06:  Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin mis kokulunu  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 13:12:20
    Kız dünüüüürr   :toothy10:   Daha şimdiden başladın bakıyorum cadolozluğa  :ehi: :ehi:   Anaaam sen çektirirsin benim kızıma haaaa  :toothy10:   Herşeylerine karışıcaksın sanırım ama bende girersem araya görürsün sen  :occasion14:   

Yapmaz ama benim dünürüm bitanedir o  :opucuk:    :k06: :k06
:
bende merak etmiştim ayşegülün gelinini maşaallah kuzuna Allah bağışlasın  :amin: :amin: :nazar:
ben memedi mi gülüm aybüke böyle yaptığıını görse vermekten vazgeçer kızını diye  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 13:14:30
    Bu arada hayırlı olsun Cansu'cum prensesin geliyomuş  :nazar:   Sayfanı da işgal ettim birden dalarak  :k06:  Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin mis kokulunu  :amin:
olur mu canım işgal memnun oldum uğradığın için  :opucuk: :opucuk: kızını merak ediyordum maşaallah tam yemelik  :hungry: :hungry:
AMİNNNN CANIM  :amin: :amin:

xxcansuxx

cennet kokulu kızım dünyaya gelmeden misss kokun geldi evimizin huzuru arttı inşaallah dünyamızı da cennete çevireceksin  doğunca :love9: :love9:  sonra da Allahın izni ile büyüyüp bir şeyler öğrendikçe,yaptığın güzel işler sonunda annene babana hayır duaları ettireceksin de bize gerçek cennetin yolunu acacaksın  :love9: Seni Allahdan isterken hep böyle istedim minik kuzum tertemiz bir soy, kapanmayan amel defteri olarak bir evlat istedik seni verdi rabbim bize dualarımız sonunda... onun için kıymetlimsin sen benim gözümden bile sakınacağım rabbimin emanetisin... günler geçiyor miniğim bu arada ismini paylaştık teyzelerinle her zaman ki gibi herkesden önce onlar öğrendi... meleğim diyordum ya sana işte bir melek ismin BUĞLEM :love9: olacak Allah'ın izniyle... cenneti müjdeleyen melek anlamında yukarda yazdığım gibi bizlere de cenneti müjdeleyesin diye seni çok seviyoruz kuzum Allah a emanet ol  :amin: bu arada 16+4 (17+3) haftalıksın isminin belirlendiği bu haftada... :nazar: [/font][/size]

aydinays

Canım benim kızın ismiyle yaşasın. Buğlem tıpkı senin istediğin gibi size, vatanına, milletine hayırlı evlat olsun. Sizin kapanyan amel defteriniz olsun canım benim.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ağustos , 2011, 18:08:14
Canım benim kızın ismiyle yaşasın. Buğlem tıpkı senin istediğin gibi size, vatanına, milletine hayırlı evlat olsun. Sizin kapanyan amel defteriniz olsun canım benim.  :amin: :amin: :amin:
tşk ederiz kayramızın güzel annesi aminnn canım cümlemizin evladı vatana millete hayırlı işlerle uğraşsın  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 18:00:43
cennet kokulu kızım dünyaya gelmeden misss kokun geldi evimizin huzuru arttı inşaallah dünyamızı da cennete çevireceksin  doğunca :love9: :love9:  sonra da Allahın izni ile büyüyüp bir şeyler öğrendikçe,yaptığın güzel işler sonunda annene babana hayır duaları ettireceksin de bize gerçek cennetin yolunu acacaksın  :love9: Seni Allahdan isterken hep böyle istedim minik kuzum tertemiz bir soy, kapanmayan amel defteri olarak bir evlat istedik seni verdi rabbim bize dualarımız sonunda... onun için kıymetlimsin sen benim gözümden bile sakınacağım rabbimin emanetisin... günler geçiyor miniğim bu arada ismini paylaştık teyzelerinle her zaman ki gibi herkesden önce onlar öğrendi... meleğim diyordum ya sana işte bir melek ismin BUĞLEM :love9: olacak Allah'ın izniyle... cenneti müjdeleyen melek anlamında yukarda yazdığım gibi bizlere de cenneti müjdeleyesin diye seni çok seviyoruz kuzum Allah a emanet ol  :amin: bu arada 16+4 (17+3) haftalıksın isminin belirlendiği bu haftada... :nazar: [/font][/size]
canım beniim çok güzel yazmıssın çok hosuma gitti.isminiz mübarak olsun.ismi gibi anlamı gibi güzel bi kız olsun insallah.cennetiniz herseyiniz olsun kızınız :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KONYALI

cnm kızın adıyla yasasın ınsallah...buğlem hem anlamı hem söylenısı cok guzel bır ısım...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 04 Ağustos , 2011, 19:39:57
cnm kızın adıyla yasasın ınsallah...buğlem hem anlamı hem söylenısı cok guzel bır ısım...
aminnn canım inşaallah... beğendiğine sevindim arkadaşım  :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 18:29:45
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 18:00:43
canım beniim çok güzel yazmıssın çok hosuma gitti.isminiz mübarak olsun.ismi gibi anlamı gibi güzel bi kız olsun insallah.cennetiniz herseyiniz olsun kızınız :nazar: :nazar: :nazar:
aminnn inş. kasrim ismini taşısın meleğim layıkıyla  :amin: