cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

canım meleğim cennet kokulum hep dualar edildi senin gelmen için...kimler etmedi ki rabbim onlarında gönlünde olanı versin :amin:  rabbimin armağanı, emaneti olarak hayatımızda olduğunu dün öğrendik.. dayında buradaydı ama senden haberi yok...baban çok heyecanlıydı dayını gezdirmek bile istemedi sana birşey olacak korkusuyla...ALLAHIM KORUSUN SENİ...nasıl mı öğrendik senin varlığını  dur onu da günlüğümüze koyalım meleğim  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

NAZAR DUASI          :nazar: MAŞALLAH
:amin: Bismillâhirrahmânirrahîm :amin:

bismillâhi azîm-iş- şâni
şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve
şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men
ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve
azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin
sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve
hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ
semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun
lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe
illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine
min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme
.

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

dün tam 09.20 sıralarında bu testle senin varlığını öğrendik meleğim bu testi elimize aldığımızda nasıl mutluyduk kim bilir seni kucağımıza aldığımızda nasıl mutlu olacağız... rabbim o günleri de göstersin :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANSUCUM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
GÜZEL HABERLERİNİ OKURUZ İNŞALLAH BURADAN  :amin:  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 10 Mayıs , 2011, 22:37:35
SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANSUCUM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
GÜZEL HABERLERİNİ OKURUZ İNŞALLAH BURADAN  :amin:  :opucuk:

amin canım inşaallah  :opucuk:
seni bekliyoruz teyzesi gel arkamızdan  :amin: :amin:

hüzünden_gelme

sayfan hayırlı olsun canım sağlıklı bır sekılde yavrunu kucagına almayı nasıp etsın :amin: :amin:

xxcansuxx

Lă_Tăhzen!

HAYIRLI OLSUN SAYFANIZ GERÇEKTEN O TESTTE ÇİFT ÇİZĞİ GÖRMEK ÇOK BUYUK Bİ MUTLULUK AMA ONU  İLK KUCAGINA ALDIIGIN AN PAHA BİÇİLEMEZ DUNYA BIR YANA O BIR YANA İNSALLAH BEBEGININ RESİMLERİNEDE BAKARIZ BURDANN SAGLIKLA HAYIRLARLA GELSİN MELEGİN 

Balböceği

Sayfan hayirli olsun canim ..  :flowers:

insallah hep guzel haberlerini yazarsin  :amin:

__nil__

sayfanda bebişinde hayırlı olsun canımn inşş kan değerlerinde iyi çıkar.öpüyorum seni :flowers: :flowers: :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Mayıs , 2011, 23:02:30
HAYIRLI OLSUN SAYFANIZ GERÇEKTEN O TESTTE ÇİFT ÇİZĞİ GÖRMEK ÇOK BUYUK Bİ MUTLULUK AMA ONU  İLK KUCAGINA ALDIIGIN AN PAHA BİÇİLEMEZ DUNYA BIR YANA O BIR YANA İNSALLAH BEBEGININ RESİMLERİNEDE BAKARIZ BURDANN SAGLIKLA HAYIRLARLA GELSİN MELEGİN 
tşk ederiz teyzesi... gerçekten çift çizgili test makyaj aynamın önünde gördükce meleğimi görmüş gibi seviniyorum doğduğu zaman dünyalar benim olur sanırım  :suclu: :suclu: rabbim korusun herkesin bebişini  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Mayıs , 2011, 23:15:53
Sayfan hayirli olsun canim ..  :flowers:

insallah hep guzel haberlerini yazarsin  :amin:

:amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Mayıs , 2011, 23:55:59
sayfanda bebişinde hayırlı olsun canımn inşş kan değerlerinde iyi çıkar.öpüyorum seni :flowers: :flowers: :flowers:
tşk ederim inş. canım bakalım kaç çıkacak bende öpüyorum :opucuk:

derbeder

ne guzeldir su cift cizgiyi gormek, ins. bizede nasib olur canim. hayirli ugurlu olsun hep guzel seyler paylas bizimle insaAllah.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

xxcansuxx

Alıntı yapılan: derbeder - 11 Mayıs , 2011, 00:03:50
ne guzeldir su cift cizgiyi gormek, ins. bizede nasib olur canim. hayirli ugurlu olsun hep guzel seyler paylas bizimle insaAllah.
bnde hep o çift çizgiyi görmek nasıl bir duygudur diye düşünürdüm Allahım sizlere de nasip etsin  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM MINIK MELEGINLE SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN  :amin:  :hieyt: INSALLAH BU SAYFADA HEP GUZEL HABERLER OLUR  :amin: