(1+) GÜNLÜK YEMEK ÖĞÜNLERİ VE UYKU SAATLERİ

Başlatan AککORTįє, 18 Nisan , 2011, 23:52:06

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: elif35 - 07 Eylül , 2011, 09:37:20
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Ağustos , 2011, 17:49:25
elifcim  aselde ılk baslarda hıc sevmıyordu sutu önce pirinçunu yaparak verdım daha sonra azar azar seker koyarak tadı ıyı gelsın dıyerekten sade sut olarak  verdım simdi asel sut delısı oldu sekersiz içiyor artık alıyor bıberonunu me me dıyerek buzdolabına gıdıyor :D ben oyle kaynatmıyorumda soguk olarak  5 vakıt versem bıkmadan ıcecek sabah gıozunu sutle acıyor aksam sutle kapatıyor dun bıyerde okudum calsıyum acısından gunde yaklasık yarım lıtre sut ıcmelıymıs cocuklar her ne sekılde verılırse verılsın  ;)

çok şükür içiyor nurcum yağmur sütü ben keçi sütü veriyorum ama inek sütü değil doktor onun daha faydalı olduğuun söylemişti içine 2 tane bebe bisküvisi katıyorum öğlen uyumadan önce bir biberon dolusu içiyor uyuyor 2 saat çok şükür sorunsuz atlattım süt aşamasını  :laughing7:

masallahh yagmuraa demek keçi sütü daha faydalıymışş  ben sevmedıgım için aselede vermezdim herhalde :D

zaten burda arasamda bulamam sanırımm  :k06: yavruma mecbur pastorize sutlerden verıyorum taze taze ınek sutu içirmek ısterdımm aldım burdan  bı kaç kez cok pis kokuyodu mıdem kaldırmıyor almıyorum artık

elif35

benim doktorum daha faydalı dedi keçi sütünü ondan alıyorum bende zaten tek bir marka da var keçi sütü kay marka onu alıyorum lokur lokur içiyor çok şükür  :basardim:

--elif--

Alıntı yapılan: elif35 - 07 Eylül , 2011, 09:51:38
benim doktorum daha faydalı dedi keçi sütünü ondan alıyorum bende zaten tek bir marka da var keçi sütü kay marka onu alıyorum lokur lokur içiyor çok şükür  :basardim:
anne sütüne en yakın süt keçi sütüymüş  :icon_thumright:
bide ben başlayabilsem bu süt olayına bi türlü içmiyor kızım
çok istiyorum içmesini ama midesi bulanıyor süt verince suratını ekşitiyo
aslında ben çok şanslıyım bu konuda evime günlük süt gelir istesem
bütün komşuların inekleri var hayvancılıkla geçindikleri için
süreklide verirler bol bol ama kızım içmiyor  :-\