2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

kızlar selm nasılsınız bende bir bakayım dedim çok halsizim yatıyorum bir bunaltı geliyor sıcak basıyor nefes alamıyorum. bir ara geçiyor bir şeyim yokmuş gibi sapasağlam oluyorum  :dontknow: :dontknow: inş. hemen atlatırım   :amin:
demet sen sanırım drdan geldin sağlık haberlerini almışsındır inş.. sen 30.haftalardasın ne güzel  :nazar: :nazar:
sümeyram sende annene gideceksin paşanı göreceksin ne güzel iyi haberlerle gel... eee sen pazar akşamına anca dönersin o zaman  :icon_scratch:
bende bayramdan sonra gideceğim kızımı görmeye  :muzz: :muzz:

xxcansuxx

yine çıktı bu teyzelerin kızım  yakalayamadık  :'(
neyse bizde çıkalım uyuruz belki  :sleepy1: :sleepy1:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ekim , 2011, 13:40:40
kızlar selm nasılsınız bende bir bakayım dedim çok halsizim yatıyorum bir bunaltı geliyor sıcak basıyor nefes alamıyorum. bir ara geçiyor bir şeyim yokmuş gibi sapasağlam oluyorum  :dontknow: :dontknow: inş. hemen atlatırım   :amin:
demet sen sanırım drdan geldin sağlık haberlerini almışsındır inş.. sen 30.haftalardasın ne güzel  :nazar: :nazar:
sümeyram sende annene gideceksin paşanı göreceksin ne güzel iyi haberlerle gel... eee sen pazar akşamına anca dönersin o zaman  :icon_scratch:
bende bayramdan sonra gideceğim kızımı görmeye  :muzz: :muzz:

ahh canım yaa, noldun sen  :sad1: iyice üşütmüşsün herhalde... nane limon iç canım hem midene hem üşütmene iyi gelir, ben öyle yaptım, bi de varsa içine çörekotu da at, iyi gelir canım...
gittim geldim gördüm kızımı çok şükür cananım,  yan dönmüş bizim kız, kafasını yukarıya almış, 1600 gr olmuş, bir ay 600 gr almış maşallah  :nazar: ama okudun mu bilmiyorum 34. haftada çatı muaynesine çağırdı, tırstım biraz öyle olunca  :icon_pale:
sona yaklaştıkça korkular artıyor  :icon_pale: :icon_pale:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ekim , 2011, 13:47:38
yine çıktı bu teyzelerin kızım  yakalayamadık  :'(
neyse bizde çıkalım uyuruz belki  :sleepy1: :sleepy1:

yok canım çıkıcaktım seni görünce durayım azıcık daha dedim  :opucuk:
wc ye gidip geldim arada, oyüzden geç yazım  :k06: :k06:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

sadece 1 kilo almışım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: en son doktorda 70 idim.71 olmuşum
çok iyi dedi ebe.sadece nabzım çok yüksek.dikkat et yağlı yeme hamur yeme dedi.ben dedim benim nabzım hep yüksek sürekli 90 üstünde oluyor dedim.ama biraz fazla 120 çıkmış :y25: :y25:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

tatlım ama duramıycam.başım dönüyor acıktım sanırım.namazda kılmadım direk girdim.hani resim çektiysen bakayım diye.yemek yapacağım off çok zoruma gidiyor hiç sevmiyorum ıspanak yıkamasını.

KasrıCinan

tatlım netin basında değilsin sanırm.madem sayfam açık ben içerde islerime bakayım.sen yaz arada bakarım

<<<betty>>>

canım bu kadar çabuk dönmeni beklemiyordum, neti açık bırakmıştım, namazdan sonra bi de yasin okuayayım demiştim, içerideki odaydım, tel.im de oturma odasında bilgisayarın yanında kalmış, hem görmemişim hem de duymamışım geldiğini  :sad1: kusuruma bakma nolur canım  :sad1: hem buradayım dedim hem de görmedim geldiğini  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 14:55:38
canım bu kadar çabuk dönmeni beklemiyordum, neti açık bırakmıştım, namazdan sonra bi de yasin okuayayım demiştim, içerideki odaydım, tel.im de oturma odasında bilgisayarın yanında kalmış, hem görmemişim hem de duymamışım geldiğini  :sad1: kusuruma bakma nolur canım  :sad1: hem buradayım dedim hem de görmedim geldiğini  :sad1:
olsun tatlım önemli değil.ben namazıımı kılıyorum tamam gelrim 5 dkya.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 14:29:36
sadece 1 kilo almışım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: en son doktorda 70 idim.71 olmuşum
çok iyi dedi ebe.sadece nabzım çok yüksek.dikkat et yağlı yeme hamur yeme dedi.ben dedim benim nabzım hep yüksek sürekli 90 üstünde oluyor dedim.ama biraz fazla 120 çıkmış :y25: :y25:

çok sevindim canım, bi de obur oldum iyice diyordun bak paşay gitmiş demek yediklerin  :nazar:
neden yüksek çıkarmış nabız canım, tansiyondan dolayı mı?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ekim , 2011, 14:57:21
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 14:55:38
olsun tatlım önemli değil.ben namazıımı kılıyorum tamam gelrim 5 dkya.

tamam canım bu sefer ayrılmıyorum netin başından  :laughing7:

KasrıCinan

<<<betty>>>

canım ben de şaşırdım valla, çabuk gittin geldin, ben de yemek yedim senden sonra, namaz kıldım hadi dedim bi de yasin okuyayım kızıma, bi geldim baktım, sen çoktannnn gelmişsin, ben yavaşım senin yanında  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ekim , 2011, 15:13:29
canım ben de şaşırdım valla, çabuk gittin geldin, ben de yemek yedim senden sonra, namaz kıldım hadi dedim bi de yasin okuyayım kızıma, bi geldim baktım, sen çoktannnn gelmişsin, ben yavaşım senin yanında  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: sağlık ocağı çok yakın karsı sokağımda.izlenim olduğu içinde sıra yoktu zaten doktor yoktu hemen muayene etti ebeylede arakadas gibi olduk zaten.ilgilendi yolladı hemen.he yaa 1 kilo almısım çok sevindim