2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: minis33 - 10 Ocak , 2012, 12:45:23
Benimde oluyor :(( daha ne kadar şiddetlenir bilmiyorum 35 haftalıgım şuanda normal mi sezaryan mı karar da veremedim daha
CANIM ŞAFAK LİSTESİNE YANLIŞMI YAZDIRDIN ORDA 3 GÜNÜN KALMIŞ

minis33

ya evet benide eklermisiniz demiştim yanlış anlaşılma olmus sanırım :icon_scratch: şuan 34 +3 deyim.Ama kızım aceleci biraz sancılarım başladı inş 2 hafta daha kalmayı başarır :caca:

suzannn

Alıntı yapılan: minis33 - 10 Ocak , 2012, 13:25:22
ya evet benide eklermisiniz demiştim yanlış anlaşılma olmus sanırım :icon_scratch: şuan 34 +3 deyim.Ama kızım aceleci biraz sancılarım başladı inş 2 hafta daha kalmayı başarır :caca:
KAÇ GÜN VAR CANIM DOĞRU YAZAYIM BEN

minis33

SATA göre 39 gün var canım. Ama doğumun nasıl gerçekleşecek inan bilmiyorum.

suzannn

Alıntı yapılan: minis33 - 10 Ocak , 2012, 13:28:13
SATA göre 39 gün var canım. Ama doğumun nasıl gerçekleşecek inan bilmiyorum.
TAMAM DÜZELTEYİM HEMEN

suzannn

Alıntı yapılan: minis33 - 10 Ocak , 2012, 13:30:06
teşekkür ederiz teyzesi :)
HAYIRLISIYLA TAM ZAMANINDA GELİR PRENSESİN HAYIRLI ŞAFAKLAR CANIM

minis33

Teşekkür ederiz inşallah canım dört gözle bekliyorum tosunumu artık.

zeynep-sena

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ocak , 2012, 12:01:35
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Ocak , 2012, 01:01:03
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 01:22:51
zeynep sena meva en son 30unda dr gitmişti çarş kadar olmazsa sezeryan yapacağım demişti... geçtiğimiz çarşambadan söz etmişti sanırım 4 ocak eğer öyleyse muhtemelen doğum yaptı hatta baı dr41-42yi bekliyor napsam ki diye kararsızdı  :dontknow: :dontknow: ama girmiyor kaç gündür inş. sağlıkla bebeğine kavuşmuştur  :amin: :amin: :amin:

sende yorma kendini öyle hem hastasın iyice toparlan... gerçi kızının gelmesine de kalmadı ya  :k06: :k06:
rabbim sana da kolaylık versin  :amin: :amin: :amin:
aslında bu hafta bende işlerim toparlasam iyi olcak tüm dantellerimi yıkamıştım serilmesi gerekir silip toz alma süpürme işim de var kuaföre gideceğim kaş bıyık için ooooo iş çok aslında  :suclu: :suclu:

yormamaya çalışıyorum canım ama olmuyo malesef yaaa  herşey bana bakıyor malesef eşim neredeyse 7/24 çalışıyor annem şu sıralar hasta tansiyon tavan yapıyo ikidebir napıcaz bilmem:( k.validemin normaldede hayrı yoktu ama şimdi mana oldu ananem düşmüş beyin kanaması atlattı 1 haftadır yoğunbakımda yatıyor benim bebenin gelmesine kaldı 2 gün  Rabbim herşeyin bir olacağını yazmıştır elbet kimseleri açıkta bırakmaz mevlam bekliyorum herşeyin hayırlısı:) 2 gün önce bende kooför işini halletim bide sancım geliverince o gece korktum bebe geliverirse diye şimdiyse şaka maka bir salım birde çarşambam kaldı ama sanki doğuracak ben değilmiş gibi maroton halindeyim hala anlamasım gitti:)))
canım geçmiş olsun. bende hiç durmadım kıpır kıpır geçti hamileliğim hatta 2 hafta erken doğurdum hareketten dolayı :) Herşeyde var bir hayır şerde bile hayır  arayacaksın inş seninde her işin hayırla sonuçlanır

öyle canım vardır herşeyde bir hayır bende öyle diyorum güzel mevlam darda koymaz Allahında izni ile ama sadece üzülüyorum şu sıralar annemin hasta olması bide yatıyoda kalkamıyor bu onu daha çok üzdüğünü biliyorum beni asıl üzen o kendine sitres yapması napalım herşey hayırlısı ile gelir geçer düşünmeye gelmez hiç bak sizlerin yarı kırkı çıkçak yakında:))

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ocak , 2012, 01:43:44
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Ocak , 2012, 01:01:03
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 01:22:51
zeynep sena meva en son 30unda dr gitmişti çarş kadar olmazsa sezeryan yapacağım demişti... geçtiğimiz çarşambadan söz etmişti sanırım 4 ocak eğer öyleyse muhtemelen doğum yaptı hatta baı dr41-42yi bekliyor napsam ki diye kararsızdı  :dontknow: :dontknow: ama girmiyor kaç gündür inş. sağlıkla bebeğine kavuşmuştur  :amin: :amin: :amin:

sende yorma kendini öyle hem hastasın iyice toparlan... gerçi kızının gelmesine de kalmadı ya  :k06: :k06:
rabbim sana da kolaylık versin  :amin: :amin: :amin:
aslında bu hafta bende işlerim toparlasam iyi olcak tüm dantellerimi yıkamıştım serilmesi gerekir silip toz alma süpürme işim de var kuaföre gideceğim kaş bıyık için ooooo iş çok aslında  :suclu: :suclu:

yormamaya çalışıyorum canım ama olmuyo malesef yaaa  herşey bana bakıyor malesef eşim neredeyse 7/24 çalışıyor annem şu sıralar hasta tansiyon tavan yapıyo ikidebir napıcaz bilmem:( k.validemin normaldede hayrı yoktu ama şimdi mana oldu ananem düşmüş beyin kanaması atlattı 1 haftadır yoğunbakımda yatıyor benim bebenin gelmesine kaldı 2 gün  Rabbim herşeyin bir olacağını yazmıştır elbet kimseleri açıkta bırakmaz mevlam bekliyorum herşeyin hayırlısı:) 2 gün önce bende kooför işini halletim bide sancım geliverince o gece korktum bebe geliverirse diye şimdiyse şaka maka bir salım birde çarşambam kaldı ama sanki doğuracak ben değilmiş gibi maroton halindeyim hala anlamasım gitti:)))
canım ya geçmiş olsun ananene, annene offf ya her şey üst üste gelmiş ama rabbim darda koymaz inş. bir hale düzene girer...  sende bebişinin heyecanıyla enerjiksindir bence  :love9: :love9: :k06: bende de garip bir his var daha gelmeyecek gibi drda yürü dedi ya her gün dışardayım evin işlerini yarım yarım topluyorum... gerçi ben topluyorum eşim dağıtıyor  :cildir: :cildir: bebeden beter ben idmanlıyım bu konuda sağolsun kocam :k06: :k06:
[/quote

saol canım teşekkür ederim öyle hayırlısı ile atlatıcaz bu günleride inşallah...valla sen eşinden bayağ idmanlısın ozaman buğlem büyüdüğündeki dağnıklık sana çok yabancı gelmez:)) evet canım bol bol yürü inşallah hayırlısı ile gelsin seninde kuzucun ...

YAĞMUR DAMLASI

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 18:35:48

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
yağmur damlası.......................23 ocak   :nazar: kız
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
minis33...................................18 şubat  :nazar:
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

minis33 adet tarihine göre 18 şubata mı denk geliyor senin öyle yazayım yanlışsa söyle canım  :opucuk: birde kız mı erkek mi  senin beben

xxcansuxx

seda geçmiş olsun canım... artık başlamış demek sende de sancılar nstde de çıkmış sen yat dinlen iş yapma öyle... eee çatı muay. kaçamamışsın  :aferin: :aferin: dediğimiiz gibi o kadar korkutucu değilmiş değil mi dr bakmışken sorsaydın normal yapsam müsait mi çatım diye... inan çatın müsaitse doğumda toparlanman kolay olur sezeryandan... üstelik sancılarında başlamış belki açılman kolay olur zamanı gelince pırtlatıverirsin  :amin: :k06: :k06:
RABBİM GERİDE DOĞUMU BEKLEYEN HERKESE KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: SLM KIZLAR NASILSINIZ ECRE UYUREKN Bİ UĞRAYAYIM DEDİM  :k06:
SEDA CANIM MSJIMI ALDINMI SEN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 17:21:25
:hello: :hello: SLM KIZLAR NASILSINIZ ECRE UYUREKN Bİ UĞRAYAYIM DEDİM  :k06:
SEDA CANIM MSJIMI ALDINMI SEN
alıdıım canm çook sağol :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ocak , 2012, 17:20:17
seda geçmiş olsun canım... artık başlamış demek sende de sancılar nstde de çıkmış sen yat dinlen iş yapma öyle... eee çatı muay. kaçamamışsın  :aferin: :aferin: dediğimiiz gibi o kadar korkutucu değilmiş değil mi dr bakmışken sorsaydın normal yapsam müsait mi çatım diye... inan çatın müsaitse doğumda toparlanman kolay olur sezeryandan... üstelik sancılarında başlamış belki açılman kolay olur zamanı gelince pırtlatıverirsin  :amin: :k06: :k06:
RABBİM GERİDE DOĞUMU BEKLEYEN HERKESE KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:
canm aslen çatı muaeyenesinde galiba kemiklerede bakılıyırmuş benim sadece açıklık varmı diie hemen baktı saniyelik bşeydi yani.bende sordum çatı muayenesi bu die evet dedi.peki dedim normal yapabilirmiyim nasıl dedim çok bakmadım dedi canını acıtmamak için sadece açıklığına baktım dedi ama kötü değil normal gözüküyor dedi o kadar.ama birdaha öyle kemiklere falan baktırmam canm yaa  :dontknow: :dontknow:bilmiyorum bu kadar ceseretli olurmuyum yani
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))