2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

demettt  :director: :director: yoksun ortalarda nasılsın kuzum merdiven inip çıkmak iyi geldi mi merak ettim...  :dontknow: :dontknow:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 22:29:32
demettt  :director: :director: yoksun ortalarda nasılsın kuzum merdiven inip çıkmak iyi geldi mi merak ettim...  :dontknow: :dontknow:

evet canım indim çıktım biraz ama kasıklarım nasıl kasıldı anlatamam, belim de ağrıdı,
biraz böyle sancır gibi oldu ama sonra geçti...

tweety0555

ne kadar mutlu oldum bugunden berı onu dusunuyordum  :hello2: :hello2: :hello2:allahım sana bınlerce sukur olsun darısı betty ve dıgerlerının basına :amin: :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2012, 23:00:12
ne kadar mutlu oldum bugunden berı onu dusunuyordum  :hello2: :hello2: :hello2:allahım sana bınlerce sukur olsun darısı betty ve dıgerlerının basına :amin: :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi:

amin canım çok sağol  :amin: :amin: :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 23:05:10

vallahı suan sızın evdekı durumu merak eıdyorum esının senın cevrendekılerın sureklı senın agzının ıcıne bakıyorlardır demı :toothy10: :toothy10:sen yarın mı dr a gıdecektın

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2012, 23:09:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 23:05:10

vallahı suan sızın evdekı durumu merak eıdyorum esının senın cevrendekılerın sureklı senın agzının ıcıne bakıyorlardır demı :toothy10: :toothy10:sen yarın mı dr a gıdecektın

eşim alıştı galiba doğuramama  :ehi: :ehi: :ehi:
ama annemler hala panik, devamlı tel. çalışıyor "nasılsın, sancın varmı" sorularıyla karşı karşıyayım hep ya da "daha doğurmadın mı sen"   :cildir:  :cildir: sanki ben içimde tutuyorum bilerek isteyerek  :cildir:
neyse canım evet yarın akşam gidiyorum hastaneye, yatış falan gece yarısını bulucak sanırım, suniyle deneyeceğiz bi.
bakalım hayırlısı artık hakkımızda...

tweety0555

rabbım yardımcın olsun ...dualarım sneınle olacak... :love9: :love9: :love9: :love9:

<<<betty>>>

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ocak , 2012, 16:50:26
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 15:31:25
kızlar çok sağolun, valla moral verdiniz bana  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inşallah dediğiniz gibi herşey yolunda gider de ben de sağsalim kolaylıkla kavuşurum meleğime  :amin: :amin: :amin:

ben azıcık merdiven iinip çıkayım bakalım, bi tek denemediğim bu kaldı, hamama bile gittim yaww  :toothy10: :toothy10: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kıyamam sana ya

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
merdiven de indim çıktım bugün  :ehi: sanırım o da bi işe yaramadı, kasıklarım ve karnım taş gibi ama  :dontknow:
ama hala sancı yok  :ehi: :ehi:

burcum

canım belki işe yaramıştır sabah kadar olur birşeyler devamı gelir belki ya da açılman başlamıştır :amin: buarada sana merdiven inip çık yazdıktan sonra aklıma geldi şimdi dedim kız merdivenleri inip çıkıp durucak konusu komşusu görse delirdi bu kız diyecekler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zeynep-sena

oy oy oy maşallah sümeyraya çok ama çok sevindim bugünmü yarınmı derken çok şükür aldık güzel haberini rabbim herkesi bir avazda kuzusunu kucağına almayı nasip eder inşallah sümeyrayada miskokulu paşasıyla birlikte uzun güzel bir ömür nasip etsin inşallah ne kadar güzel bir duygu gerçekten :love9: :love9: :love9:

cananım daha önce yazdıkların için saol canım geri dönüp alıntı yapmadım ama inşallah toparlanayım öyle alayım bende kuzumu ama belim zonk zonk ağrıyor kasıklarım öyle hiç yoktu düne kadar umarım az daha sıkar kuzum dişini:))

bu arada demetçim ve canancım çok güldüm sizin şu pc muhabbetinize  :ehi: siz he bir bebelerinizi alın kucağınızada umarım gazsız sorunsuz bebişler olurda hayalleriniz yerine gelir ama şimdiki bebeler öyle değil malesef 24 saat ilgi istiyolar annelerindenhehe tabi canları saolsunda inanın bana pc den çok bebem az uyusada misafirlerde biraz gelmesede bende kafamı koysamda dinlensem az diye bakıcaksınız :k06:

rabbim inşallah kucağımıza sağlıklı sıhatli almayı nasip etsin inşallah cananın dr kontrolünü mrk edip yatmadan okuyayım dedim ama sümeyranın doğum haberini okuyunca heyecan yaptım bak şimdi uykum kaçtı:))

xxcansuxx

zeynep-sena acele et yileşmek için bak senin kızın gelmek için acele ediyor anlaşılan  :love9: :love9: tez zamnda toparlanırsın inş.  :amin: :amin:
napalım canım pc olmasa zamn geçmeyecek gibi  geliyor gerçi bebeler olsa vakit kalmıyor diye sitem ederizde  :k06: :k06:

DEMETTTTTTTTTTTT NERDESİN CANIM NASILSIN DIŞARI ÇIKACAĞIZ AKŞAMDA GEZMEDEYİZ AKLIMDA SENDE KALCAK... BUGÜN YATIŞIN VAR HASTANEYE HEYECANLISINDIR RABBİM KOLAYLIK GÖSTERSİN BOL BOL DUA EDECEĞİM...
RABBİM SAĞLIKLA KOLAYLIKLA KURTARSIN 2NİZİ  :amin: :amin:
AYYYYYYYYYYYY ÇOK HEYECANLI İPEK BEBEK GELİYOR  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

banu_fth

AYYYYYYY gelmısmıdır acaba ıpek bebemiz  :love9:  :love9: 

demet te cok heyecanlıdır .. umarım az acılı cok cok kolay bır dogum olsun ınsallah  :amin: :nazar:

olvido

demetim canım bir de senin güzel hAberini alsak inşaallah  :amin: dün sümeyranın doğum yaptığını annesi telde söyleyince öyle duygulandım ki kendi doğumumda o kadar ağlamadım. canım dualarım seninle rabbim herkese tattırsın böyle güzelllll acıyı  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Ocak , 2012, 14:23:12
AYYYYYYY gelmısmıdır acaba ıpek bebemiz  :love9:  :love9: 

demet te cok heyecanlıdır .. umarım az acılı cok cok kolay bır dogum olsun ınsallah  :amin: :nazar:
demet bugün akşam  9-10 gibi hastaneye yatacaktı sanırım sabah verecekler suniyi inş. sağlıkla kavuşur demetimizde  :amin: :amin: :amin:
çok heyecanlıyım ya aklım hep onda :love9: :love9: :love9: