2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 17:38:21
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 17:26:24
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 16:57:50
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 16:29:10
:muzz: :muzz: :muzz: DEMETİMİZ BETTYDE KUCAĞINA ALDI BUGÜN KIZINI  :nazar: :nazar: :nazar:
GECE RAHİMDEN VERİLEN İLAÇ SANCILARINI TETİKLEMİŞ ZATEN 2 CM AÇIKLIĞI VARMIŞ HAST.GİTTİĞİNDE... SONRA KENDİ SANCISIYLA SUNİYE GEREK KALMADAN NORMAL DOĞUM YAPMIŞ... YALNIZ ÇOK SANCISINI HİSSETMİŞ KIYAMAM YA :sad1:  NEYSEKİ KIZINA KAVUŞTU EMİNİM HER ŞEYİ UNUTMUŞ GÜL YÜZLÜ KIZINA BAKMAYA DOYAMIYORDUR  :love9: :love9: :love9:

BAKALIM BİZLERİ NELER BEKLİYOR DARISI BİZİM BAŞIMIZA  :amin: :amin:

SIRADA SEN VARSIN CANIM SENİNDE HABERİNE AZ KALDI MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN SAĞLIKLICA İNŞALLAH
suzannnnnnnnnnnn Allah razı olsun canım evet sıra yavaş yavaş bana geldi sanırım  :hieyt: :hieyt:
rabbim sana da yaştacak inş. bu duygularıda  :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH CANIM BENİM SİZ KOKLAYIN YAVRULARINIZI BİZİM İÇİNDE ÇOK ÇOK DUA EDİN İNŞALLAH
etmez miyim canım her namazda parmaklarımla dua ediyorum tek tek isimlerinizi sayarak özellikle sancı zamanında unutmayacağım  :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 17:40:58
:muzz: :muzz: :muzz: DEMETİMİZ BETTYDE KUCAĞINA ALDI BUGÜN KIZINI  :nazar: :nazar: :nazar:
GECE RAHİMDEN VERİLEN İLAÇ SANCILARINI TETİKLEMİŞ ZATEN 2 CM AÇIKLIĞI VARMIŞ HAST.GİTTİĞİNDE... SONRA KENDİ SANCISIYLA SUNİYE GEREK KALMADAN NORMAL DOĞUM YAPMIŞ... YALNIZ ÇOK SANCISINI HİSSETMİŞ KIYAMAM YA :sad1:  NEYSEKİ KIZINA KAVUŞTU EMİNİM HER ŞEYİ UNUTMUŞ GÜL YÜZLÜ KIZINA BAKMAYA DOYAMIYORDUR  :love9: :love9: :love9:

SIRADA SEN VARSIN CANIM SENİNDE HABERİNE AZ KALDI MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN SAĞLIKLICA İNŞALLAH
suzannnnnnnnnnnn Allah razı olsun canım evet sıra yavaş yavaş bana geldi sanırım  :hieyt: :hieyt:
İNŞALLAH CANIM BENİM SİZ KOKLAYIN YAVRULARINIZI BİZİM İÇİNDE ÇOK ÇOK DUA EDİN İNŞALLAH
etmez miyim canım her namazda parmaklarımla dua ediyorum tek tek isimlerinizi sayarak özellikle sancı zamanında unutmayacağım  :amin: :amin: :amin:
OLMAYANIN HALİNDEN OLAN ANLAR ZATEN ALLAH RAZI OLSUN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 17:42:23

sendende canım  :amin: :amin:  öyle çok iyi anlıyorum ki canım emin ol unutmacağım sancı anında rabbimde kabul etsin  :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 17:53:09
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 17:42:23

sendende canım  :amin: :amin:  öyle çok iyi anlıyorum ki canım emin ol unutmacağım sancı anında rabbimde kabul etsin  :amin: :amin:
AMİN RABBİM ÇOK ÇEKTİRMESİN İNŞALLAH Bİ AVAZDA ALIRSIN MELEĞİNİ KOLLARINA

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 14:43:44

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
yağmur damlası.......................23 ocak   :nazar: kız
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]
:nazar: :nazar: demettt senide listeden büyük ir zevkle çıkarıyorum sağlıkla büyüt ipek bebeğimizi bol uykulu gazsız günleriniz olsun  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
yağmur damlası.......................23 ocak   :nazar: kız
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 09 Ocak , 2012, 10:50:19
slm arkadaşlar sancılarım başladı benimde 3gündür ama bi türlü olması gerektiği gibi değil doktorum bu günden için gitmemi istedi artık suni sancı vereceklermiş kendimi çok güçsüz hissediyorum gece hep kustum ve sancılarımda vardı ama sabah kalktığımda kalmamıştı.. bu gidişle ben doğuramayacağım galiba ya tırsmaya başladım.. :hello:
sen doğurmadın mı daha  :dontknow:
eee sen gidecek misin dr.a drunu dinle canım sen uzatma daha fazla... korkma sancın gelmiyorsa suni sancı verir sezeryan der ... sağlıcakla kucağına al bak geçen hafta gelcekti bebeğin 1 hafta daha beklemiş zorlamanın alemi yok hakkında hayırlısı olsun sen dr ihmal etme  :opucuk:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 01:22:51
zeynep sena meva en son 30unda dr gitmişti çarş kadar olmazsa sezeryan yapacağım demişti... geçtiğimiz çarşambadan söz etmişti sanırım 4 ocak eğer öyleyse muhtemelen doğum yaptı hatta baı dr41-42yi bekliyor napsam ki diye kararsızdı  :dontknow: :dontknow: ama girmiyor kaç gündür inş. sağlıkla bebeğine kavuşmuştur  :amin: :amin: :amin:

sende yorma kendini öyle hem hastasın iyice toparlan... gerçi kızının gelmesine de kalmadı ya  :k06: :k06:
rabbim sana da kolaylık versin  :amin: :amin: :amin:
aslında bu hafta bende işlerim toparlasam iyi olcak tüm dantellerimi yıkamıştım serilmesi gerekir silip toz alma süpürme işim de var kuaföre gideceğim kaş bıyık için ooooo iş çok aslında  :suclu: :suclu:

yormamaya çalışıyorum canım ama olmuyo malesef yaaa  herşey bana bakıyor malesef eşim neredeyse 7/24 çalışıyor annem şu sıralar hasta tansiyon tavan yapıyo ikidebir napıcaz bilmem:( k.validemin normaldede hayrı yoktu ama şimdi mana oldu ananem düşmüş beyin kanaması atlattı 1 haftadır yoğunbakımda yatıyor benim bebenin gelmesine kaldı 2 gün  Rabbim herşeyin bir olacağını yazmıştır elbet kimseleri açıkta bırakmaz mevlam bekliyorum herşeyin hayırlısı:) 2 gün önce bende kooför işini halletim bide sancım geliverince o gece korktum bebe geliverirse diye şimdiyse şaka maka bir salım birde çarşambam kaldı ama sanki doğuracak ben değilmiş gibi maroton halindeyim hala anlamasım gitti:)))

zeynep-sena

ay demette almış çok şükür kuzusunu kucağına rabbim analı babalı büyütsün rabbim bizlerede sağlıklı sıhatli sorunsuz almayı nasip etsin inşallah ...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Ocak , 2012, 01:01:03
zeynep sena meva en son 30unda dr gitmişti çarş kadar olmazsa sezeryan yapacağım demişti... geçtiğimiz çarşambadan söz etmişti sanırım 4 ocak eğer öyleyse muhtemelen doğum yaptı hatta baı dr41-42yi bekliyor napsam ki diye kararsızdı  :dontknow: :dontknow: ama girmiyor kaç gündür inş. sağlıkla bebeğine kavuşmuştur  :amin: :amin: :amin:

sende yorma kendini öyle hem hastasın iyice toparlan... gerçi kızının gelmesine de kalmadı ya  :k06: :k06:
aslında bu hafta bende işlerim toparlasam iyi olcak tüm dantellerimi yıkamıştım serilmesi gerekir silip toz alma süpürme işim de var kuaföre gideceğim kaş bıyık için ooooo iş çok aslında  :suclu: :suclu:

yormamaya çalışıyorum canım ama olmuyo malesef yaaa  herşey bana bakıyor malesef eşim neredeyse 7/24 çalışıyor annem şu sıralar hasta tansiyon tavan yapıyo ikidebir napıcaz bilmem:( k.validemin normaldede hayrı yoktu ama şimdi mana oldu ananem düşmüş beyin kanaması atlattı 1 haftadır yoğunbakımda yatıyor benim bebenin gelmesine kaldı 2 gün  Rabbim herşeyin bir olacağını yazmıştır elbet kimseleri açıkta bırakmaz mevlam bekliyorum herşeyin hayırlısı:) 2 gün önce bende kooför işini halletim bide sancım geliverince o gece korktum bebe geliverirse diye şimdiyse şaka maka bir salım birde çarşambam kaldı ama sanki doğuracak ben değilmiş gibi maroton halindeyim hala anlamasım gitti:)))
canım ya geçmiş olsun ananene, annene offf ya her şey üst üste gelmiş ama rabbim darda koymaz inş. bir hale düzene girer...  sende bebişinin heyecanıyla enerjiksindir bence  :love9: :love9: :k06: bende de garip bir his var daha gelmeyecek gibi drda yürü dedi ya her gün dışardayım evin işlerini yarım yarım topluyorum... gerçi ben topluyorum eşim dağıtıyor  :cildir: :cildir: bebeden beter ben idmanlıyım bu konuda sağolsun kocam :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Ocak , 2012, 01:01:03

canım geçmiş olsun. bende hiç durmadım kıpır kıpır geçti hamileliğim hatta 2 hafta erken doğurdum hareketten dolayı :) Herşeyde var bir hayır şerde bile hayır  arayacaksın inş seninde her işin hayırla sonuçlanır

YAĞMUR DAMLASI

seda87

kızlar 2 gündür çok fazla sancım var :y25: :y25:gece bir anda başladı ellerim ayaklarım titredi resmen sabahda nst ye bağlandık fuul sancı çıktı :y25: :y25:doktorda bi muayene edelim dedi vee alttan baktı .kii ben hayatta baktırmam demiştim kadın beni raahatlatana kadar neler dedi neler ben açamıyordum bacaklarımı çünki.allah razı olsun doktorumdan nasıl ii bayan ki öyle ilgilendi ve sakinleştirdi beni bir anda muayne olmuşta bitmişti çok şükğür canm hiç yanmadı meğerse çok büyüytmüşüm ben bu çatı kontrolunu yaa :( :(allaha şükürler olsun açılmam yoktu ama sancılar hep var.dr da artık sürekli yat dedi gezme.zaten 37 haftalık olduk bu tariften sonra normalmiş.ama ben çook korkuyorum yaa o sancılar yalancı sancı bile olsa valla benim nefesimi kesiti yaa.miğde ağrsı gibi yukardan başladı yavaş yavaş aşağılara doğru ve kasıklarda yoğunlaştı :crybaby2: :crybaby2:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

YAĞMUR DAMLASI

canım benimde oluyo korkma bazkı hamilerde olurmuş böyle

minis33

Benimde oluyor :(( daha ne kadar şiddetlenir bilmiyorum 35 haftalıgım şuanda normal mi sezaryan mı karar da veremedim daha