Geldii Geldiiii eylül_üm ün bebişi geldiii

Başlatan beteray, 13 Nisan , 2011, 00:33:01

« önceki - sonraki »

beteray

beteray

susanna

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canim arkadasim coookk sevindim allah tamamina erdirsin insallah saglikla sihatle
darisi olmayanlarin basina inallah
:amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet geldi masallah bebesine ins kucagimizada alcaz sagliklan  :amin: :nazar: bende tam acicakdim dedim belki kendi acar neysem  :laughing7:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

tebrik ederim canimm rabbim kucagina aldigin gunleride gostersinnn benim melegimede arkadass olarr oyyy yerim ben onuuu :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

]

beteray

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

banu_fth

Lă_Tăhzen!

çok sevındım canım Allah tamamına erdırsın artık pasta börek yaparak kendını heder etme yorulma bol bol dınlen emi  :k06:

susanna

kizlar bizlerin tanismasina sebep olan aralik listesinden cok az kisi kaldi farkindamisiniz
tek tek gobulserimiz doluyo bundan sonrasinada dogum listesi yapcaz galiba  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

aaa ne güzel bir haber bu hadi gözün aydın canım
allahın izniyle sag salim kucagına alırsın inş.  :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: darısı diger arkadaslarımızın başına inşallaaaaaaaaah :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

beteray

he yaaa maşallaahhh listemiz çok uğurlu olduuu devamı gelen olsun inşallahhhh

banu_fth

İDDİA OYNMIŞ EŞİMİDDİA DA TUTTUUU   :hieyt: :hieyt: :hieyt:  350 TL  :love8:

beteray

bugün bereketli günün bebek bereketiyle geldi bile :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

banu_fth

DOĞUM LİSTESİ HIHI EVET .. ÇOK KORKUYORUM BE .. BUGUN VIDEOSUNU IZLEDIM SALAK GIBI ..  :toothy10:  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: