Geldii Geldiiii eylül_üm ün bebişi geldiii

Başlatan beteray, 13 Nisan , 2011, 00:33:01

« önceki - sonraki »

susanna

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

susanna

banu_fth

CINSIYET NE ZAMAN BELLI OLUYOMUS ESIM SORUYO  :toothy10: :toothy10:

beteray

banu_fth

BEN IKI GUN SONRA TEKRAR GIDIP YAPTIRICAM KAN TAHLILI DMI KIZLAR SONRA YUKSELME NORMALMI DIYE BI DR A SORUCAM ?

BETOS YAA SIGORTAM BU A SONU BASLIYCAKTI KISMETI GÖRUYORMUSUN.. ALLAH HERSEYIN ZAMANINI AYARLIYOR.. ÇOK SUKUR..

DISLERIMI YAPTIRAMADIMM  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

beteray

Allah en uygun zamnı bilip veriyo işte canım görüyosunn...artık 9 ay dişlerin senlee fırçalamaya falan dikkat et canım baari ilaç falan sakın alma haa geçen belin ağrıdığında içtin sana dicektim içmeseydin dieee dikkat ettt :caca:

banu_fth

Alıntı yapılan: beteray - 13 Nisan , 2011, 01:31:43
Allah en uygun zamnı bilip veriyo işte canım görüyosunn...artık 9 ay dişlerin senlee fırçalamaya falan dikkat et canım baari ilaç falan sakın alma haa geçen belin ağrıdığında içtin sana dicektim içmeseydin dieee dikkat ettt :caca:

aa eveett.. ama öle bı agrı kı sankı cok yatarsında agrır ya öle bı agrıydı .. ma dısım agrıdı dıye ıcmıstım.. belımın agrısı gecmedı ılgınc demıstım sana aklımın ucundan bıle gecmedı amıle olabılcegım..

megersem sınyal verıomus.. leyyn ıcme leyynn geldım salak dıomus..  :ehi: :ehi: :ehi:  ben öle ınandırmısım kı kendımı regl olcam dıe uzulmemek ıcın .. nası sevınıceemı bılmıorum sokk oldum  ;D

asuman1981

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

Alıntı yapılan: asuman1981 - 13 Nisan , 2011, 01:36:23
allah tamamına erdirsin

amın Allah razı olsun Allah olanlarınkını korusun , olmayanlara da tez zamanda saglıkla versın ınsallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 13 Nisan , 2011, 01:42:24
cinsiyetine daha çoook var  :ehi:

heee baktım netten 3.aydaymıs.. hepsını bılıodum yaaa.. bı anda butun bıldıklerımı unuttum ıyı mı  :dontknow:  :icon_pale:  :-[