1Nisan sakasi gibi ama gercek Kizlar HAMiLEYIM

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2011, 13:33:44

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 14:14:35
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 01 Nisan , 2011, 14:11:21
tebrikler canim  :flowers:
saglikli guzel bir gebelik yasarsin insallah  :amin: :amin: :amin:
saol cnm bana dua edin insallah sagliklan kucama alirim Allah olmayanada versin bu mübarek cuma gününde cok mutlu oldum sizde olun ins  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: hic uzulme canim melegin senle kalacak insallah  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 01 Nisan , 2011, 15:25:14
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav:GÜLÜMMMMMMMMMMMMMMMMM YaaainanmıoRummmm Çok MutLu oLdum aÇar aÇmazzzzz görünce kaLBİM NASIl ATTI bilemezSinnnnnnnnnnnnnnnn Teyze oLuorum yaŞaşınnnnnnnnnnnnnnnnn Dünde konuşmuştuk haLbukiiiiii geçiktiğini yazmıŞSın tebrık ederimmmmm Cnm Bnmmmmmmmmmmm rabbimm kucağına aLmayıda nasiP etSinnnn Ay Çok sevindimmm Yaaaaaaaaaaaa  :occasion16: :alkış: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
canimsin ya saol tatlim  :opucuk: evet demistim ama test yaptimi demedim emin olmadigim icin  :suclu: nisan ayinin acilisi benden ins cok kisi hamis olur bu ay  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 01 Nisan , 2011, 15:41:15
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 14:14:35
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 01 Nisan , 2011, 14:11:21
tebrikler canim  :flowers:
saglikli guzel bir gebelik yasarsin insallah  :amin: :amin: :amin:
saol cnm bana dua edin insallah sagliklan kucama alirim Allah olmayanada versin bu mübarek cuma gününde cok mutlu oldum sizde olun ins  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: hic uzulme canim melegin senle kalacak insallah  :amin: :amin:
amin aminnnnnnnnnnn insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

kelebegimm

canim masallah ne guzel acilis benden die surekli dua ediosun ins. kabul olurda bizde bu ay senin arkandan gelerizz

]

flowers

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 15:41:36
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav:GÜLÜMMMMMMMMMMMMMMMMM YaaainanmıoRummmm Çok MutLu oLdum aÇar aÇmazzzzz görünce kaLBİM NASIl ATTI bilemezSinnnnnnnnnnnnnnnn Teyze oLuorum yaŞaşınnnnnnnnnnnnnnnnn Dünde konuşmuştuk haLbukiiiiii geçiktiğini yazmıŞSın tebrık ederimmmmm Cnm Bnmmmmmmmmmmm rabbimm kucağına aLmayıda nasiP etSinnnn Ay Çok sevindimmm Yaaaaaaaaaaaa  :occasion16: :alkış: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
canimsin ya saol tatlim  :opucuk: evet demistim ama test yaptimi demedim emin olmadigim icin  :suclu: nisan ayinin acilisi benden ins cok kisi hamis olur bu ay  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İnşallah Cnm bnmm sen erçektenn mutluluğu hak ediosunnn Çok iyi kalpLi birisinnn Çok dikkat et bebişe olurmuuuuuu hayırlısıyla pıtpıtlarınıda duyarsın inşaLLahhhh eminim sezende Çok sevinmiŞtirrr Yaa bizim gece kuşları grubundan bi ben kaldım heeeeee inş bende bu ayyy sevinirimmm ama gerçektenn sanada sezenede kendimmmm gibi sevindimmmmmm çok mutlu oldum İnannnn rabbim oL dediği zaman nasıL oLuoo bakkkkkk allahım herkese nasip etsin bu duyguyu :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Nisan , 2011, 15:43:15
canim masallah ne guzel acilis benden die surekli dua ediosun ins. kabul olurda bizde bu ay senin arkandan gelerizz
hepnize ediyom cnm  :amin: :amin: :amin: cnm senin adet tarihin ne zaman  ???

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm çoook tebrik ederim allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin sana hayırlı bir evlat olur meleğin bu sefer seni bırakmayacak sana sımsıkı tutunacak darışı bizlerin başına
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

susanna

sevinmeziyim delirdim cok dua ediyorum hepiniz icin allah sahidim

ciceeemmm eylulum hadi sizlerdende alalim allahin izniyle mujdeleri
ilkayim betusum yagmurum nilim  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 15:45:10
hepnize ediyom cnm  :amin: :amin: :amin: cnm senin adet tarihin ne zaman  ???

5 de tatlim ama benim bu ay umudum yokk amaaa sen yinede boll bol dua ett :) :opucuk:

]

susanna

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

flowers

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 15:47:52
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Sezenn Cnm seni burda görmek ne güzelll unudmadın dimiii Benii yiğenim nasıL mısırdamısın haLa türkieye döndümnüü sen nasılsın nasl gidioR hayat

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 15:46:48
sevinmeziyim delirdim cok dua ediyorum hepiniz icin allah sahidim

ciceeemmm eylulum hadi sizlerdende alalim allahin izniyle mujdeleri
ilkayim betusum yagmurum nilim  :amin: :amin: :amin:

neredesin sen ya bebeğin nasıl kaç haftalık oldunuz cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 01 Nisan , 2011, 15:44:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 15:41:36
İnşallah Cnm bnmm sen erçektenn mutluluğu hak ediosunnn Çok iyi kalpLi birisinnn Çok dikkat et bebişe olurmuuuuuu hayırlısıyla pıtpıtlarınıda duyarsın inşaLLahhhh eminim sezende Çok sevinmiŞtirrr Yaa bizim gece kuşları grubundan bi ben kaldım heeeeee inş bende bu ayyy sevinirimmm ama gerçektenn sanada sezenede kendimmmm gibi sevindimmmmmm çok mutlu oldum İnannnn rabbim oL dediği zaman nasıL oLuoo bakkkkkk allahım herkese nasip etsin bu duyguyu :amin: :amin:
ay cnm cok saol sende cok iyisin ins sende hamis olcan herkesin bi zamani var  :opucuk: Allah sanada yasatsin bu mutlulugu  :amin: :amin: :amin: evet cnm sezenim cok sevindi bende o hamis oldugunda ucmustum havalara  :opucuk: :love7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 13:33:44
kizlar suan sevincten agliyorum ya elim ayagima dolasti adetim 3gün gecmisti iki gündür test yapiyodum pozitif cikiyodu inanmiyodum nedense sonra sabahi zor edip gittim en iyi testlerden aldim bi kac tane clearblue digital olanini yaptim  2dk sonra HAMILE  yazdi bana  :hello2: :hello2: :hello2: Allahim sana sükürler olsun bir melegimi aldin sonra gene verdin insallah bu sefer beni birakmicak melegimmm  :amin: :amin: :amin: :nazar: Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

gözün aydin güzelim rabbim sag saglim kucagina aldigin günleride gösteriri insallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 15:45:24
gülüm çoook tebrik ederim allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin sana hayırlı bir evlat olur meleğin bu sefer seni bırakmayacak sana sımsıkı tutunacak darışı bizlerin başına
amin cnm aminn insallah birakmaz  :amin: :amin: :amin: :nazar: sizde pesimden gelin ins  :amin: