1Nisan sakasi gibi ama gercek Kizlar HAMiLEYIM

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2011, 13:33:44

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Nisan , 2011, 14:28:12
EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTT  :occasion5: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:
askimcim 10. haftaya girmisiniz massallah  :nazar: nasil geciyo tatlim asermelerin oluyomu ???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ben simdi kac haftalik hamisim bi hesaplayin kafam yerinde deil benim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en son 2martta adet oldum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 14:29:28
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Nisan , 2011, 14:28:12
EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTT  :occasion5: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:
askimcim 10. haftaya girmisiniz massallah  :nazar: nasil geciyo tatlim asermelerin oluyomu ???
:opucuk: CANIM SAGOL EVET ÇOK OLUYO ASERME DÜN OLDU SAGOLSUN ANNEM YAPTI VE İNANIRMISIN 3TABAK YEMİŞİM  :hungry: :hungry: İİM CANIM SEN NASILSIN İYİ MİSİN

karapnr

hayırlı olsun canım yaa ne kadar sevindim anlatamam Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah  :occasion16: :occasion16:

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 14:29:50
kizlar ben simdi kac haftalik hamisim bi hesaplayin kafam yerinde deil benim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en son 2martta adet oldum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
canim 5. haftaya girmis olman lazim adet oldugun haftayi 1. hafta sayiyo doktorlar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

GÜLÜM 4+2 GÜNLÜK DİYO İNTERNETTEN HESAPLADIM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 14:31:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 14:29:50
canim 5. haftaya girmis olman lazim adet oldugun haftayi 1. hafta sayiyo doktorlar
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: doktora gidince o der bana ben gec yumrtladim bu ay bide bakalim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: vaaaavvvv çok güzel bi haber açıpta böyle haberler görünce çok seviniyorum.hayırlı uğurlu olsun  gülümm sımsıkı tutunsun sana meleğinn inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

GÜLÜM KASIK AGRILARIN OLCAK AMA HEP UZAN SANA TAVSİYEM HİÇ KIMILDAMA AGRIYINCA HEMEN UZAN HA DAHA MİNİCİK ANNESİ O İYİCE TUTUNSUN KUZUN SANA HİÇ BIRAKMASIN İNŞ SAGLIKLI SIHATLI TABİ.BENİM HALA OLUYO KASIK AGRIM DR NORMAL DİYO BÜYÜYO BEBİŞİMİZ ONDAN  :icon_thumright: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

30tane ovulasyon testi 3hamile testi 2de pre-seed jelim kaldi geride burda lazim olan birine verim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: sezenim hep dua ederdin derdin insallah aldigin testler kalr kullanmana gerek kalmaz öylede oldu sükür  :opucuk: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Nisan , 2011, 14:33:32
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: vaaaavvvv çok güzel bi haber açıpta böyle haberler görünce çok seviniyorum.hayırlı uğurlu olsun  gülümm sımsıkı tutunsun sana meleğinn inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin:
saol cnmmmmm evet ayin acilisi benden ins hepsi pesimden gelirler sende ins sagliklan alirsin bebisini kucagina  :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 14:07:01
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 01 Nisan , 2011, 14:01:07
Canım Çooook Sevindim Tebrik Ederim İnşallah Kucağına Aldığının Haberlerini De Alırız  :amin: Sen İçini Ferah Tut Bu Kez Bırakmıcak Bebişin Seni İnşallah. Darısı Olmayanlara İnşallah  :love9:
amin cnm insallah birakmicak  :amin: :amin: :amin: :nazar: amin acilisi ben yaptim nisan ayninn gerisi gelsin ins  :amin: :amin:
inşallah Canım  :amin: