1Nisan sakasi gibi ama gercek Kizlar HAMiLEYIM

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2011, 13:33:44

« önceki - sonraki »

yasmin24

tbrik ederim canım çok güzel bi hbr kociş inanmıcak sana 1 nisan şakası yopıyon sancak Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: eylül_üm - 01 Nisan , 2011, 16:11:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 15:54:10
Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 15:46:48
sevinmeziyim delirdim cok dua ediyorum hepiniz icin allah sahidim

ciceeemmm eylulum hadi sizlerdende alalim allahin izniyle mujdeleri
ilkayim betusum yagmurum nilim  :amin: :amin: :amin:
amin ins  :amin: :amin: :amin: bende cok sevinmistim sana cnm sanki kendim hamis oldum gibi  :k06: :k06: :k06: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:

aa nasılsın susanna ...

ne zamandır yoksun .. iyimisin .. tehlike geçmiştir umarım senin için ..

herşey yolunda mı sağlıklımı bebişin ..

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :flowers: :flowers:  :love9:
:k06: aaa ben iyiyiz canim hizla buyuyoruz bak azonce yazdim sen nasilsin

ozlemisim valla buranin enerjisini  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

susanna

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

sezencim cinsiyeti belli oldumu cnm meleğinin neredesin şimdi mısıra döndünüzmü gülüm çok mutlu oldum okunca inş birsürü beben olur hep
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

susanna

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 16:19:08
sezencim cinsiyeti belli oldumu cnm meleğinin neredesin şimdi mısıra döndünüzmü gülüm çok mutlu oldum okunca inş birsürü beben olur hep
1 ay oldu misira doneli riskli donem gecti sukur bundan sonrasi allahin izniyle hazirlik ve bekleyis kismetse cinsiyet icin onumuzdeki hafta gidicez
insallah bu senenin uguru hepinize olur massallah bu 3 ayda epek mujde aldik rabbim devamini gostersin hepimize

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: yasmin24 - 01 Nisan , 2011, 16:15:35
tbrik ederim canım çok güzel bi hbr kociş inanmıcak sana 1 nisan şakası yopıyon sancak Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm evet kocis sok oldu gececiydi erkenden uyandirdim testleri gösterdim sustu kaldi  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 16:18:11
guluummm nerdesin  huuu nere kactin
burdayim tatlim ya sana ne sorcam senin göbis ciktimi  ???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 16:19:08
amin saol yagmurum darisi sizin basiniza  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 16:23:40
1 ay oldu misira doneli riskli donem gecti sukur bundan sonrasi allahin izniyle hazirlik ve bekleyis kismetse cinsiyet icin onumuzdeki hafta gidicez
insallah bu senenin uguru hepinize olur massallah bu 3 ayda epek mujde aldik rabbim devamini gostersin hepimize

amin cnm ben canan ilkay sümeyra doruk eylül betül bir kaç arkadaş kaldı hayırlısı 2011 senesi uğurlu gelir bizlere

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 16:25:20
amin saol yagmurum darisi sizin basiniza  :amin: :amin:

amin cnm hamişlerin duası kabul oluyor bol bol dua edin bizlere arkanızdan bizlerde gelelim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 16:12:30
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 15:54:10
Alıntı yapılan: susanna - 01 Nisan , 2011, 15:46:48
sevinmeziyim delirdim cok dua ediyorum hepiniz icin allah sahidim

ciceeemmm eylulum hadi sizlerdende alalim allahin izniyle mujdeleri
ilkayim betusum yagmurum nilim  :amin: :amin: :amin:
amin ins  :amin: :amin: :amin: bende cok sevinmistim sana cnm sanki kendim hamis oldum gibi  :k06: :k06: :k06: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:

benimki sana prova oldu desene  :ehi:
serkan uyandimi soledinmi  :director:  :suclu:
evet kuzum benimki saskin soku atlatamadi bide uykulu testi gözüne sokuom bak bak diyom gözünü zor acti  :k06: :k06: :k06: :love3: cok sevindi  :opucuk:

asya81

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin darısı isteyenlerin başına inşallahhhh :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Nisan , 2011, 16:28:47
canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin darısı isteyenlerin başına inşallahhhh :amin: :amin: :amin:
amin cnm  :opucuk: :amin: :amin:

beteray

gülümm şaka gibisinnn :) ayy valla nasıl sevindim evde kendi kendime sırıtıp duruyom valla :k06: Allahımm inşallah sağlıklı bir bebek versin sanaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: