arkadaslar kizimi sutten nasil kesebilirim :(

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 31 Mart , 2011, 19:31:24

« önceki - sonraki »

--elif--

Lă_Tăhzen!

çok sukur kızımı zorlu ugraşlar sonucu memeden ayırabıldım çok zor oldu gunduzleri degil ama gecelerii hiç bir yöntem işe yaramadı kararlı ve ıstıkrarlı olmak lazım bu surecte  çok agladı agladı dıye hemen memeyı dayamadım susturmanın yollarını aradım saolasun annem babam ve kardesımde cok yardımcı oldular yoksa tek basıma cok yıprancaktım tam 2 hafta surdu cunku :) şimdi memeyı gorunce  tıksınıyor  :) 14/5 aylık oldu bu kadar erken ayırmak ıstemıyordum ama tedavım için gereklıydı neyse artık kısmetı bukadarmıs  ama cok rahatladım özellikle geceleri

Balböceği

Napacan senin icinde asel icinde en iyisi boyle olmasi  :-\

yinede cok guzel emmis findigim  :nazar:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ağustos , 2011, 15:29:53
Napacan senin icinde asel icinde en iyisi boyle olmasi  :-\

yinede cok guzel emmis findigim  :nazar:

SAOLASINNN BALIM  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Ağustos , 2011, 15:27:29
çok sukur kızımı zorlu ugraşlar sonucu memeden ayırabıldım çok zor oldu gunduzleri degil ama gecelerii hiç bir yöntem işe yaramadı kararlı ve ıstıkrarlı olmak lazım bu surecte  çok agladı agladı dıye hemen memeyı dayamadım susturmanın yollarını aradım saolasun annem babam ve kardesımde cok yardımcı oldular yoksa tek basıma cok yıprancaktım tam 2 hafta surdu cunku :) şimdi memeyı gorunce  tıksınıyor  :) 14/5 aylık oldu bu kadar erken ayırmak ıstemıyordum ama tedavım için gereklıydı neyse artık kısmetı bukadarmıs  ama cok rahatladım özellikle geceleri

tebrikler nurcum  :) ee napican bende zorunlu olarak kesmistim kismetleri bukadarmis  :) hem bir sene emzirmekte cok iyi  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

--elif--

valla bi ohhh çekiyor nisan memeden ayırınca uykunun tadını almaya başlıyosunn  :sleepy1:  :sleepy1:
benm sıpada emziğe alıştı kesildikten sonra  :binkybaby:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 09 Ağustos , 2011, 04:20:55
valla bi ohhh çekiyor nisan memeden ayırınca uykunun tadını almaya başlıyosunn  :sleepy1:  :sleepy1:
benm sıpada emziğe alıştı kesildikten sonra  :binkybaby:

bencede yaa dunya varmıs dedim :) bizimki de alısmıstı emzige gece uyandıgın da emzirmeyi bıraktıktan sonra ılk gunler verıyodum sonra balkondan bakarken asagıya attı tekrardan da almadım koca kız oldu  :)