27 Nisan , 2024, 15:17:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

@@@melike@@@

çocuk isterken evliligimiz bitti çocukla alakalı degil şiddetli geçimsizlik vede çatlatma ignesi vurulmuştum belkide hamileyim ama artık benim için bitti  :crybaby2: :crybaby2:

__nil__

çok üzüldüm.neden çocuk isterken böyle oldu canım? çocuk istedğinize göre aranız o kadar da kötü olmamalı....hemen bitirmyin bence..evlilik bu kolay değil,ne olduki..inşş çözersiniz

suzannn

ınsallah cozersınız problemlerınızı evlılıkler kolay yıkılmamalıdır

@@@melike@@@

beni dövüyo dışarı çakarmıyo annemde evladıyım sonuçta böyle hayat olmaz bitecek ben seni çileöek die vermedim dedi yani çok berbat devam edilecek gibi degil :y25: :y25:

Lă_Tăhzen!

canım ya çok üzüldüm ne hakla dövermiş seni insallah hamile degilsindir bu halde çocuga yazık olur yoksa :sad1:  hakkında hayırlıı olsun

@@@melike@@@

saol Allah razı olsun ben çocuk istiyorum büyütürüm ama tek dayakta delig hastane harici 1 senedir dışarı çıkamıyorum babamın evine bile 2 kere gittim en hayırlısı bu heralde Allah yardımcım olsun inş

@@@melike@@@

arkadaşlar yazarsanız yarım saat sonra burdayım

asuman1981

CANIM İYİ DÜŞÜN   HEMEN ÖYLE PES ETME  ALLAH SİZİN HAKINIZDA HAYIRLISINI VERSİN :amin:

asuman1981

27 Mart , 2011, 21:25:29 #8 Son düzenlenme: 28 Mart , 2011, 14:50:35 g10ca
CANIM BENİM DÖVÜYORSA HEMEN BİTİR   NE HAKLA DÖVERMİŞ

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım çok üzüldüm
ama hemen bitti deme
herkes yaşayabiliyo böyle şeyleri

dur bakalım biraz zamana bıraksan keşke
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Lă_Tăhzen!

dayak baskı  aileden uzaklastırma hepsi varmıs iyi düşünse ne olacak

hadi bunlar olmasa neyse mesela ailesine göndermez idare eder elbet bırgun gönderecek dıye ama dayak bu bası sonu yok

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

asya81

canım çok üzüldüm ayrıyetten  çok sinirlendim :cussing: :cussing: eşine.nedemek dövmek  :violent1: :violent1: seni emanet alıyor ailenden tabiki ailende bırakmaz yanında haklılar.çok geç değil hiç birşey için allah hayırlı kapılar açsın daha iyi olucaksın inşallah.bn şunu merak ediyorum sana şiddet uygulamasının nedeni nedir

__nil__

canım  sen çok bile dayanmışsınn.hatta çocuk istemen bile hatta...dışarı çıkarmamak ailene göndermemek ve şiddet uygulamak da neymiş....bence böyle bir hayatı kimse haketmez...dilerim biran önce kurtulursun

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim oncelikle cok uzuldum bunu belirteyim  :sad1:
evet evliligi mumkun oldukca ayaakta tutmaya calismak en iyisi ki senin durumun cok farkli tatlim nasil seni dovermis ya  :violent1: :violent1: :violent1:
ne hakla kocanda olsa buna hakki yok senin ustunde en hakki olan baban bile sana kiyamazken o kim oluyoki  :cussing: :cussing:
afedersin hayvan bile disisini vurmaz bu ne haddissizlik  :cildir:
bence o seni hakeden biri degil sirf evliligi yurutmek adina o adami cekmek zorunda degilsin tatlim  ::) sende ananin bi kuzususun yazik degilmi sana kolemi almis seni bence bir an once kurtul ondan  :(
inanki evlilge cok saygili biriyim bitirmeye karsiyim ama seni dove anlamayan saygi gostermeyen biriyle hayat surmezki  :sad1:
cansin caninin kiymetini bil hamileysenki umarim degilsindir herseyi iyi dusun ve bir omur katlanabilecekmisin iyi dusun ve sence esin degisirmi ki bence degismez  :'( iyi dusun iyi karar ver  :-\ Allah yar ve yardimcin olsun dualarim seninle tatlim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: