27 Nisan , 2024, 09:16:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

çağınım

melikecim canım çok geçmiş olsun diyorum öncelikle sana

söze nerden başlıcağımı bilmiyorum böyle drumlar çok zor insanın boğazına düğümleniyo bende eşimden şiddet gördüm canım defalarca şans verdim eşime belki düzelir diye ama bu tek başına düzelicek bi durum değil yardım almaları şart fakat bunu benim eşimde kabul etmiyo normalmiş gibi geliyo benizde uzun zamanadır şiddet yok ama bu seferde sözleriyle yetiyo bana senin  zaten eşin alkol alıyomuş eminim bunun arkasına sığınıyodur ben ne yaptığımı bilmiyorum diye kendini kurtarmakla iyi yapmışsın bende eşimden ayrılmayı düşünüyorum bebeğim var diye düşünüyorum işte benimde çok şükür ailem arkamda iyiki varlar canını kurtarman iyi olmuş bende korkularla yaşıyorum eşim bir daha bana el kaldırırırsa ayrılıcam yemin ettim çünkü rabbim hakkında hayırlısını versin henüz çok gençsin sende kendine bebeğinlede bi yol çizersin ama dikkatli ol derim ben bebeğin içinde rahatsız etme ihtimali yüksek seni
ben eşimin ailesiylede bir araya gelmiyorum artık yüzlerine bakmıyorum çünkü oğullarını koruyolar dayak normalmiş öyle dedi kayınpederim erkek karısını dövermiş artık hiç biriyle işim olmaz eşimle annem görüşmüyo annem eşimi istemiyo zaten sağlıklı bi durum değil bu böyle evlilik yürümez bende senin yaptığını yapıcam pek yakında o yüzden hiç üzülme yoluna bak canım bunu yapanlar sonuçta hasta insanlar ama kabul etmiyolar

HASRET!M S@N@

ahhh canım ya kıyamam nasıl insanlar bunlar erkek karısını dövermiş ha nasıl bir zihniyet bu ya senin yerinde kendi kızları olsaydı aynı tepkiyi verebilecekler miydi allah nasıl biliyora öyle yapsın onları en onlara emanetsin sana sahip cıkıp kollamaları gerekirken yaptrıklarına bak ya allah yardımcı olsun ccanım sabrını bol versin esinede hidayet nasip etin hayatım inş adam gibi dadam olurda yucvanız dağılmaz

meliss

okudukça şakınlığım üzüntüm arttı aslında nekadar çok arkadaşımız varmış şiddete maruz kalan çok zor bi durum gerçekten   allah yardımcınız olsun  :'(  :'(
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Balböceği

Alıntı yapılan: meliss - 28 Mart , 2011, 18:42:28
okudukça şakınlığım üzüntüm arttı aslında nekadar çok arkadaşımız varmış şiddete maruz kalan çok zor bi durum gerçekten   allah yardımcınız olsun  :'(  :'(
oyleymis  :'(

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

AککORTįє

Alıntı yapılan: çağınım - 28 Mart , 2011, 18:36:24

söze nerden başlıcağımı bilmiyorum böyle drumlar çok zor insanın boğazına düğümleniyo bende eşimden şiddet gördüm canım defalarca şans verdim eşime belki düzelir diye ama bu tek başına düzelicek bi durum değil yardım almaları şart fakat bunu benim eşimde kabul etmiyo normalmiş gibi geliyo benizde uzun zamanadır şiddet yok ama bu seferde sözleriyle yetiyo bana senin  zaten eşin alkol alıyomuş eminim bunun arkasına sığınıyodur ben ne yaptığımı bilmiyorum diye kendini kurtarmakla iyi yapmışsın bende eşimden ayrılmayı düşünüyorum bebeğim var diye düşünüyorum işte benimde çok şükür ailem arkamda iyiki varlar canını kurtarman iyi olmuş bende korkularla yaşıyorum eşim bir daha bana el kaldırırırsa ayrılıcam yemin ettim çünkü rabbim hakkında hayırlısını versin henüz çok gençsin sende kendine bebeğinlede bi yol çizersin ama dikkatli ol derim ben bebeğin içinde rahatsız etme ihtimali yüksek seni
ben eşimin ailesiylede bir araya gelmiyorum artık yüzlerine bakmıyorum çünkü oğullarını koruyolar dayak normalmiş öyle dedi kayınpederim erkek karısını dövermiş artık hiç biriyle işim olmaz eşimle annem görüşmüyo annem eşimi istemiyo zaten sağlıklı bi durum değil bu böyle evlilik yürümez bende senin yaptığını yapıcam pek yakında o yüzden hiç üzülme yoluna bak canım bunu yapanlar sonuçta hasta insanlar ama kabul etmiyolar

ayy herkes patır patır dökülüyor

yeşim gerçekten çok üzüldüm canım ya  :'( Allah eşine akıl fikir versin hidayet nasip etsin

Allah o yavrunun yüzü suyu hürmetine yuvanıza huzur versin inş   :amin:

Demet_dk

VALLA ÇOK ÜZÜCÜ BU DURUMLAR
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HEPİNİZİN

BİDE ORTADA ÇOCUK VARSA DAHA ZOR AYRILSAN Bİ DERT DEVAM ETSEN Bİ DERT

İNSANLAR MODERNLEŞMEYE ÇALIŞTIKÇA Bİ TARAFTANDA DAHA DA GERİLEŞİYOLAR
ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

EĞER BU DURUMDA OLANLAR VARSADA DÜZELİR UMUDUYLA BU TARZ İNSANLARDAN KESİNLİKLE ÇOCUK YAPMASIN YANİ

Lă_Tăhzen!

ALLAH HEPİNİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN  :sad1:

çağınım

sağolun arkadaşlarım ilknurcum bal böceğim demetcim ve diğer arkadaşlarım

ne yazıkki o kadar çok şiddet gören kadın varki ama bunu dile getirmek pek kolay olmuyo ne yazıkki sanki suç bizlerinmiş gibi nedense bizler nahçup oluyoruz gülşah arkadaşım dediğin gibi kayın pederin sana hak verse ne olur onuda onlar yetiştirmişler değişen ne ama benim kayınpederim kadın dövülürmüş öyle dedi annemle baya bi kavga ettiler geçen hafta zihniyet bu insanlarda yani ne denirki eşimde babasından gördüğünü bana yapıyo işte ben rapor bile aldım o derece yanii dayak yedim

demet sana katılıyorum çağına ben kazara hamile kaldım aslında ummadığım bi zamanda oldu aldırmayada kıyamadım hamileykende dayak yedim çok şiddetli olmasada

ilknurcum amin canım ama benim umudum hiç kalmadı çünkü değişen bişi olmuyo bunun sonu olmuyo fiziksel olmasada psikolojik şiddete çeviriyo bu seferde olayı uzun zamandır 

Demet_dk

NEDEN SİZ MAHÇUP OLACAKSINIZ KI YEŞİMCİM

ONLAR UTANSIN VICDAN AZABI DUYSUN YAPTIKLARINDAN
AMA ARTIK ÖYLE ŞEYLER DUYUYORUZ KI HEP ACABALAR OLUYO KAFAMIZDA
KADINLAR KORKUYOLAR HALIYLE ACABA BISEY DESEM BANA DAHA KÖTÜ NE YAPAR GİBİSİNDEN

ALLAH AKIL FİKİR VICDAN VERSIN
SİZLERİNDE YARDIMCISI OLSUN  :amin:

AککORTįє

28 Mart , 2011, 19:32:05 #130 Son düzenlenme: 28 Mart , 2011, 19:45:23 AککORTįє
inan nasıl üzüldüm bilemezsin, sana  hepinize

şiddet çok kötü ve bir kadın için kabullenebilir birşey değil

Allah yardımcınız olsun

yeşim peki çocuk olmadan önce de şiddet varmıydı

мiŁenα.

Alıntı yapılan: çağınım - 28 Mart , 2011, 18:36:24

Yeşim çok  üzüldüm inan..

Rabbim akıl fikir versin..Demen gibi hasta ruhlu insanlar bunlar.

Benim çevremdede var öle bu mahallede ki insanlar gerikalmış insanlar.

İşte yapar eder diyen cinsten..Üzülüyorum ama elden birşeygelmiyor.

Kapı komşum birgün beni çağırmıştı vücudunu bir açtı mosmor ama her yeri.

Dedim git darp  raporu al ,ama çoluk çocuk var diye göze alamıyorlar.

Kimsenin yuvasında huzursuzluk olmasın. :amin:

:love9: :love7: :love9:

çağınım

demetcim tabiki şiddet gören kadının ne olursa olsun suçu yok hayvana bile kıyamıyoruz vurmaya karşındaki insan herşeyden önce ama hasta ruhlular işte evet bide kadınları sindiriyolar açıkçası çocukta varsa hemen tehdit başlıyo vicdan olsa inanki bunu yapmazlar vicdan kalmamış bunu yapan erkeklerde kadn erkeğe emnaettir ama emanete sahip çıkmak kollamak önemli olan ne yazıkki benim eşim yapmıyo bunu

ilknurcum amin canım eşimde uzun zamandır şiddet yok ama şimdide dili durmuyo bunda kötü çünkü dil yarası en kötüsü evet canım vardı bi zaman olmamıştı o arada ben hamile kaldım işte o konuda hatalıyım biliyorum ama kıyamadım aldırmaya iyikide olmuş diyorum ne olursa olsun pişman değilim oğlum için dert ortağım oldu ama tabiki böyle bi ortamda çocuk büyütmek kolay değil olan çocuklara oluyo

ayşecim sağol canım o kadar çok varki bunun gerikalmışlıklada ilgisi yok yüksekokul mezunu insanlar bile yapıyo okumuş dersin ama okumakla insan olunmuyo rapor aldım ben yarın bi gün bişi olursa delil amaçlı saklıyoruz işte

AککORTįє

bende  onu diyecektim tam   iyi yapmışsın rapor almakla

nolur nolmaz ilerisi için

çağınım

kesinlikle ilknurcum sonuçta delil olucak iyiki almışım diyorum bende zaten bir daha elini kaldırması bile yeticek polisi arıcam şikayet edicem artık buna karar verdim işte ne yazıkki böyle olsun diye evlenmedim ama alnımıza yazılanı yaşıyoruz  :y25: