UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: mutluluk - 25 Mart , 2011, 13:50:45
MERHABALAR BAYANLAR.HAYIRLI CUMALAR.SÜREKLİ KATILAMIYORUM AMA YAZDIKLARINIZI OKUYORUM .İYİKİ SİZLERDE VARSINIZ.AMA ŞU KADARINI DİYEYİM Kİ BENİM AKLIMDAN BİR TÜRLÜ ÇIKMIYOR ÇOK DALGIN VE UNUTKAN OLAN BEN O GÜN YANİ ADET GÜNÜM SAATI SAATİNE GÜNÜ GÜNÜNE BEYNİMDE ÇALKALANIYOR.BİR TARAFIM BİZİMDE OLCAK DİYOR AMA DİĞER TARAFTA HER HASTA OLUŞUMDA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLIYORUM MAALESEF.ALLAHIMA İNANCIM SONSUZ AMA OLUYOR İŞTE İNSANIN KAFASINDA DÜŞÜNCELER.AMA İNŞ BİZİMDE EN KISA ZAMANDA OLUCAK. :amin: :amin: :amin:
canım benim ağlamakla elimize bişey geçmiyor anlıyorum seni ama bu kadar takıntı yapma... psikolojisini biliyorum biz korunmayı bıraktık her ay adetim şaşmaz olduğunu bile bile 2 gün öncesinden stres olurdum wcye gidip gidip bakar saat sayardım... neyse sonradan bende sorun çıktı artık nasılsa olmuyor deyip o psikolojiden kurtuldum  sorunumun çözüldüğü pzt öğrendim şimdi kendimi teskin ediyorum o ilk aylardaki gibi yapmayacağım oluruna bırakacağım kafamda bunu düşünmeyeceğim ve o düşünmediğimiz bir an bize gelecek hayırlısıyla sağlıcakla manevi olarak yıkılmadan gelsin  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 14:20:45
tamam cnm dualarımda oluucaksın  :icon_thumright:
bana da bana da dua  :flowers:
ALLAH RAZI OLSUN GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN ARKADAŞIM.... :amin: :amin:

xxcansuxx

BANA DA GÇEN ARKADAŞIM ANLATTI PAYLAŞAYIM....
BİR AKRABALARIYMIŞ 14-15 YIL BEBELERİ OLMAMIŞ ARTIK ÜMİDİNİ YİTİRMİŞLER VE EVLATLIK BİR BEBE ALMIŞLAR 3 YIL SONRA BAYAN KENDİLİĞİNDEN HAMİLE KALMIŞ TEDAVİSİZ YANİ BUNLAR ŞOKKKKKKKKK.... BU NE DAHA SONRA BAYANIN 1 TANE DAHA BEBESİ OLMUŞ ŞİMDİ 3 ÇOCUĞU VAR... SENİN BEBEN OLMAZ DEDİKLERİ HALDE 2 BEBEK DOĞURMASI HEMDE KAÇ YIL SONRA... BUNLARA BENZER HİKAYELER ÇOK DUYMUŞSUNUZSUR ÖYLE ÇOK OLUYOR İLKİNİ EVLATLIK ALIP SONRA HAMİLE KALAN...
ben bunu insanın psikoljisine veriyorum başta olcak mı olmayacak mı stres... sonrasında durumu kabullenip nasılsa olmayacak rahatlığı var... ben herkese dediğim bu stres olmadan bu işi takıntı yapmadan Allahımın izniyle ona dayanarak aşacağız... SAĞLIK OLSUN OLUR İNŞAALLAH  :amin: :amin:

ayysnn

canım bizde 2 senedir bebek istioduk
6 ay geçti olmayınca bn dr gittim doktor bana çok sağlıklı yumurtaların falan dedi eşin gelsin dedi eşim gitmedi
1 sene geçti gene bn gittim bu sefer başka doktora oda bana çok sağlıklı yumurtaların dedi gene bebek olmadı ama
1,5 senenin sonunda eşim de gitti ama bu sefer gene başka doktora gittik amatedavi amacıyla gittik..
bnde hormon bozukluğu çıktı yumurtamın bi tanesi kötü olmuş dedi doktor tüplerimden bi tanesi yapışık.
eşimdede varikosel çıktı sayı yeterli ama hareket 0
eşim ekim ayında ameliyat oldu. ocak ayında ilk kontrolüne gitti %30 düzelme vardı çok şüküt.doktorum eşim de tam düzelme olduktan sonra bnde tedaviye aşılama vesaireye başlayacaktı.
o yüzzden onu beklioduk.
bn öle çok kafama takan bi insan değildim rahattım birazda bi çok insana göre ama ilk ince teyzemin kızının hamile olduğunu öğrendim,hemen arkasından iş arkadaşımın,onun arkasından amcamın kızının ve diğer amcamın kızının inanın bunlar peş peşe gelen haberler ve bn kendimi dinlediğimde sevinemedim bile o kadar kıskançlık ve hüzün kapladıki bni nefrettim kendimden.
24 ocak son adetimden sonra eşimle tartıştık ciddi bi şekilde  yüzden yumurtlama zamanlaarım falan yalan oldu ama şubat ayında adetim gecikti ve test yaptım pozitif
şaka gibiydi eşim de %30 düzelme bnde tek tüp ve hormon bozukluğu ve düzenli ilişkide yok ama oldu Allah ım ol dedi oldu çok şükür  :amin: :amin:
doktorum da çok şaşırdı bu bebeğe ii bakmak lazım çok şanslısınız dedi durdu
Allahtan ümit kesikmez erkekte 1 adet sperm olsa kadında da yumurta olduktan sonra diğer hepsi boş
Yeter ki Allah ım o bebeği bize vermek istesin
Allah isteyen herkese nsip etsin annelerinin o güzel bebekleri de Allah a emanet olsun inş.
(ama ne çok yazmışım bütün saamimiyetimde yazdım hiç bu kadar kendimi bu konuda açmamıştım)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: ayysnn - 25 Mart , 2011, 16:32:40
canım bizde 2 senedir bebek istioduk
6 ay geçti olmayınca bn dr gittim doktor bana çok sağlıklı yumurtaların falan dedi eşin gelsin dedi eşim gitmedi
1 sene geçti gene bn gittim bu sefer başka doktora oda bana çok sağlıklı yumurtaların dedi gene bebek olmadı ama
1,5 senenin sonunda eşim de gitti ama bu sefer gene başka doktora gittik amatedavi amacıyla gittik..
bnde hormon bozukluğu çıktı yumurtamın bi tanesi kötü olmuş dedi doktor tüplerimden bi tanesi yapışık.
eşimdede varikosel çıktı sayı yeterli ama hareket 0
eşim ekim ayında ameliyat oldu. ocak ayında ilk kontrolüne gitti %30 düzelme vardı çok şüküt.doktorum eşim de tam düzelme olduktan sonra bnde tedaviye aşılama vesaireye başlayacaktı.
o yüzzden onu beklioduk.
bn öle çok kafama takan bi insan değildim rahattım birazda bi çok insana göre ama ilk ince teyzemin kızının hamile olduğunu öğrendim,hemen arkasından iş arkadaşımın,onun arkasından amcamın kızının ve diğer amcamın kızının inanın bunlar peş peşe gelen haberler ve bn kendimi dinlediğimde sevinemedim bile o kadar kıskançlık ve hüzün kapladıki bni nefrettim kendimden.
24 ocak son adetimden sonra eşimle tartıştık ciddi bi şekilde  yüzden yumurtlama zamanlaarım falan yalan oldu ama şubat ayında adetim gecikti ve test yaptım pozitif
şaka gibiydi eşim de %30 düzelme bnde tek tüp ve hormon bozukluğu ve düzenli ilişkide yok ama oldu Allah ım ol dedi oldu çok şükür  :amin: :amin:
doktorum da çok şaşırdı bu bebeğe ii bakmak lazım çok şanslısınız dedi durdu
Allahtan ümit kesikmez erkekte 1 adet sperm olsa kadında da yumurta olduktan sonra diğer hepsi boş
Yeter ki Allah ım o bebeği bize vermek istesin
Allah isteyen herkese nsip etsin annelerinin o güzel bebekleri de Allah a emanet olsun inş.
(ama ne çok yazmışım bütün saamimiyetimde yazdım hiç bu kadar kendimi bu konuda açmamıştım)

CNMADETLERİN DÜZENLİMİYDİ
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ayysnn

düzenli sayılırdı yılda 1 2 kez falan teklerdi

Alıntı yapılan: ayysnn - 25 Mart , 2011, 16:35:59

BENDE İLAÇSIZ ADET OLAMIYORUM  :crybaby2: :crybaby2:CNM AMA BEN İNANIYORUM BENİMDE MELEĞİM MİS KOKULUM GELECEK :opucuk: ;)

ayysnn

teyzemin kızının hikayesinide yazmak isterim.
o da bebek istiodu ama  adetleri çok düzensiz di gereğinden fazla uzun süre adet görüodu.doktoru onun da bebeğinin olması zor demiş
ocak ayında adeti 20 gün sürünce doktora gitti ama hamileymiş hemde 2,5 aylık düşük tehlikesi geçirmiş ama herşey yolundaymış ve kız bu 2,,5 ay da neler yapmadıki kar topu oynadı sürekli gezmler falan ama bebek düşmedi şuan şok sağlıklı hamileliğinin 4 ayında

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

YAGMURUM BENİM ADETLERİMDE DÜZENLİ DEĞİLDİ ESKİDEN 8AYDIR DÜZENE GİRMİŞTİ HEP 40. GÜN BAZEN 2AYDA Bİ OLURDUM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayysnn

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 25 Mart , 2011, 16:37:23

BENDE İLAÇSIZ ADET OLAMIYORUM  :crybaby2: :crybaby2:CNM AMA BEN İNANIYORUM BENİMDE MELEĞİM MİS KOKULUM GELECEK :opucuk: ;)
Allah ım yeter ki ol desin olur Bol bol dua et canım

ayysnn

ilkokul öğretmenimde bebek hasretiyle yanıp tutuşanlardanda en az 5 kez tüp bebek denemişlerdir heralde.
en sonunda evlat edinmeye karar verdiler evlatlık kız aldılar yanlarına arkasından öğretmenim hamile kalmış bi kaç sene sonra gördüm yolda onları 2 kızıyla beraber geziolardı sanki akran gibi kızlar da kardeş gibi birbirlerinede bnziolar.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 25 Mart , 2011, 16:37:23

CANIM ENDE ÖLEYDİM İNANKİ YAGMURUM YASMİN İÇERDİM NE BİLEYİM DR ADET SÖKTÜRÜ VERİRİDİ HİÇ ÜZÜLME MELEĞİN GELCEK

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mart , 2011, 16:44:02

CANIM ENDE ÖLEYDİM İNANKİ YAGMURUM YASMİN İÇERDİM NE BİLEYİM DR ADET SÖKTÜRÜ VERİRİDİ HİÇ ÜZÜLME MELEĞİN GELCEK

İNŞALLAH ALLAHA İNANIYORUM MELEĞİM GELECEK

elvan&busenur

merhaba kızlar sitede dolaşıyordum sayfanızı gördüm yazdıklarınızı tek tek okudum ve hikayemi size anlatmak istedim.ismim elvan.eşimle 2 yıllık evliyiz ve evlendiğimiz ilk günden beri korunmuyoruz hep çocuk istedik.ama bir türlü hamile kalamıyordum.2010 temmuz ayında kadın doğum doktoruna gittik.benimle ilgili bütün testler yapıldı.eşimdende sperm testi istendi.benim rahim yumurtalar gayet sağlıklıydı.eşimin sperm test sonucu geldi normalden daha düşükdü.ilk yıkımımız o an orda oldu.doktor benim tüplerimin açık olup olmadığına bakıp aşılama yapıcaz dedi.ben ağustos ayında ameliyat oldum ve tüplerim kapalı çıktı.ameliyatdan sonra doktor tek çareniz tüp bebek dedi ve biz tüp bebek tedavisine başladık.ekimde tüp bebek yapıldı ve sonucu yine hüsran.sonra bıraktık yakasını allahım verirse bizde anne baba oluruz dedik aradan 2 ay geçti bana ancak tüp bebekle anne olabilirsin diyen doktorların aksine rabbim bize bir mucize melek gönderdi.hamileydim inanamamıştık kan testi yaptırdığımda 5 haftalık hamileydim.rabbimin mucizesiydi.şimdi ise 5 aylık hamileyim bir kızım olucak.dilerim allahtan bebek isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin.allahım en kısa zamanda yüzünüzü güldürsün dularınızı kabul etsin arkadaşlar.eğer moralinizin biraz düzelmesinde yaşadıklarımın faydası olursa ne mutlu bana.rabbim dularınızı kabul etsin :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 25 Mart , 2011, 17:50:04
merhaba kızlar sitede dolaşıyordum sayfanızı gördüm yazdıklarınızı tek tek okudum ve hikayemi size anlatmak istedim.ismim elvan.eşimle 2 yıllık evliyiz ve evlendiğimiz ilk günden beri korunmuyoruz hep çocuk istedik.ama bir türlü hamile kalamıyordum.2010 temmuz ayında kadın doğum doktoruna gittik.benimle ilgili bütün testler yapıldı.eşimdende sperm testi istendi.benim rahim yumurtalar gayet sağlıklıydı.eşimin sperm test sonucu geldi normalden daha düşükdü.ilk yıkımımız o an orda oldu.doktor benim tüplerimin açık olup olmadığına bakıp aşılama yapıcaz dedi.ben ağustos ayında ameliyat oldum ve tüplerim kapalı çıktı.ameliyatdan sonra doktor tek çareniz tüp bebek dedi ve biz tüp bebek tedavisine başladık.ekimde tüp bebek yapıldı ve sonucu yine hüsran.sonra bıraktık yakasını allahım verirse bizde anne baba oluruz dedik aradan 2 ay geçti bana ancak tüp bebekle anne olabilirsin diyen doktorların aksine rabbim bize bir mucize melek gönderdi.hamileydim inanamamıştık kan testi yaptırdığımda 5 haftalık hamileydim.rabbimin mucizesiydi.şimdi ise 5 aylık hamileyim bir kızım olucak.dilerim allahtan bebek isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin.allahım en kısa zamanda yüzünüzü güldürsün dularınızı kabul etsin arkadaşlar.eğer moralinizin biraz düzelmesinde yaşadıklarımın faydası olursa ne mutlu bana.rabbim dularınızı kabul etsin :amin:

Amin canım. Allah isteyen herkese evlat sahibi yapsın. Hayırlı ve sağlıklı evlatlarla evler dolsun taşsın.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.