UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar inşallah rabbim bakın görün içime doğuyor sizede nasip edecek canım arkadaslarım benim inanınkı yasin okuduğumda hep dua ediyorum sizlere canım benim sadece yasinde değil gece yatarkende dua ediyorum bol bol benide biliyorsunuz 2,5 yıl ne demek bekledim  :crybaby2: allaha şüküe kavustuma ama siz inş okadar beklemezsiniz canlarım allah ol dedikten sonra oluyo rabbim bilir rabbim verir canlarım sizi cook seviyorum bunu canı gönülden söylüyorum inanın ya   :amin: :amin: :amin: :amin:hep dualrımdasınız  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 12:40:01
canlarım rabbim size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşllh :amin: inanın kızımın yüzüne her bakıtığımda içim kaynıyo ve hep burdaki arkadaşların ismini sayıp dua ediyorum.Allah'ım onların da kuzucukları olsun diyorum. siz bana isim verin sayamadıklarımı da sayayıminşallah kabul olur  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:bu mübarek gün hürmetine allahım kabuleder inşallahhhh canımmm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:benim adım da şerife canım cok teşekkür ederimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mart , 2011, 13:07:18
kızlar inşallah rabbim bakın görün içime doğuyor sizede nasip edecek canım arkadaslarım benim inanınkı yasin okuduğumda hep dua ediyorum sizlere canım benim sadece yasinde değil gece yatarkende dua ediyorum bol bol benide biliyorsunuz 2,5 yıl ne demek bekledim  :crybaby2: allaha şüküe kavustuma ama siz inş okadar beklemezsiniz canlarım allah ol dedikten sonra oluyo rabbim bilir rabbim verir canlarım sizi cook seviyorum bunu canı gönülden söylüyorum inanın ya   :amin: :amin: :amin: :amin:hep dualrımdasınız  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım allahım razı olsunnnn sizlerdenn cokk saol :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

tamam canlarım hatta telefona yazdım isimlerinizi unutmamak için :icon_thumright: günahkar bi kulum ama bakarsınız kabul olur.Allah bilirsizin de hayırlı haberlerinizi alırız inşllh  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 25 Mart , 2011, 13:09:12
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mart , 2011, 13:07:18
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım allahım razı olsunnnn sizlerdenn cokk saol :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 13:18:23
tamam canlarım hatta telefona yazdım isimlerinizi unutmamak için :icon_thumright: günahkar bi kulum ama bakarsınız kabul olur.Allah bilirsizin de hayırlı haberlerinizi alırız inşllh  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:alllah razı olsunn canımm

suzannn

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 13:18:23
BENİDE YAZ ADIM SUZAN ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

mutluluk

MERHABALAR BAYANLAR.HAYIRLI CUMALAR.SÜREKLİ KATILAMIYORUM AMA YAZDIKLARINIZI OKUYORUM .İYİKİ SİZLERDE VARSINIZ.AMA ŞU KADARINI DİYEYİM Kİ BENİM AKLIMDAN BİR TÜRLÜ ÇIKMIYOR ÇOK DALGIN VE UNUTKAN OLAN BEN O GÜN YANİ ADET GÜNÜM SAATI SAATİNE GÜNÜ GÜNÜNE BEYNİMDE ÇALKALANIYOR.BİR TARAFIM BİZİMDE OLCAK DİYOR AMA DİĞER TARAFTA HER HASTA OLUŞUMDA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLIYORUM MAALESEF.ALLAHIMA İNANCIM SONSUZ AMA OLUYOR İŞTE İNSANIN KAFASINDA DÜŞÜNCELER.AMA İNŞ BİZİMDE EN KISA ZAMANDA OLUCAK. :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende ilk bebeğine rahat kavuşup ikincisi için bekleyenlerdenim. İnşl. hepimizin sağlıklı bebekleri olur

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de ilk gebeliğimde çok kafama taktım ve 3 gün sonra kimyasal gebelik olduğunu öğrendim
adetle birlikte attım onu  :'(

ama diğer ay çok da üzüldüğüm için kafama takmadım
bi süre bebek istemiyorum falan dedim
ne ayarlama yaptık ne de bi özen gösterdik
adetim 13 gün geçti inatla test yapmadım hayal kırıklığına uğramamak için

meğerse hamileymişim geç yumurtlama olmasına rağmen denk gelmiş
demekki nasibi varsa oluyo kızlar
inşallah siznkilerin de nasibi olucak ve en kısa zamanda gelicek   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

mutluluk

İŞTE BENDE DİOM İSTEMİYOM KAFAMDAN SİLMİŞİM AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR.İNŞ İNŞDEDİĞİNİZ GİBİ BİZİMDE OLUR. :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 12:40:01
canlarım rabbim size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşllh :amin: inanın kızımın yüzüne her bakıtığımda içim kaynıyo ve hep burdaki arkadaşların ismini sayıp dua ediyorum.Allah'ım onların da kuzucukları olsun diyorum. siz bana isim verin sayamadıklarımı da sayayıminşallah kabul olur  :amin:
CANIM BENİM KİNİ DE BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤