28 Nisan , 2024, 07:53:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

ayy

bu konunun güncellenmesi çok iyi oldu emelcim:opucuk: :opucuk: :opucuk:
aslında tavsiyelerde buna benzer bişey istemiştim ama gonca ve emine görmedi sanırım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

istediğim tam böyle değildi ama buda güzel :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

herkes başarı hikayelerini buraya yazarsa çok güzel olur

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
bende yazmak isterdim ama henüz başarılmış bişey yok ortada :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

inşallah yazmak için daha fazla gecikmem :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş ayşem inş en kısa süre de yazarsın

kuzucuk

02 Ocak , 2013, 09:25:13 #108 Son düzenlenme: 02 Ocak , 2013, 09:26:44 kuzucuk
bu duygu yüklü hikayeleri okurken  Allahım nolur  bize de gönder mucizelerimizi biz de burada paylaşalım diyorum  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Ocak , 2013, 00:05:22
inş ayşem inş en kısa süre de yazarsın

Allah razı olsun cananımm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende okdum çok duygulandım seninkini zaten biliyordum minik mucilerini :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: kuzucuk - 02 Ocak , 2013, 09:25:13
bu duygu yüklü hikayeleri okurken  Allahım nolur  bize de gönder mucizelerimizi biz de burada paylaşalım diyorum  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

inşallah kuzummmm :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

bende sizinle bi mucize paylaşmak istedim ama isterdimki kendi mucizemi paylaşayım.hastanede bi bayan tüp bebek için gelmişti,ilk denemesi tutmuş 6 yaşında bi oğluşu vardı,neyse ailesinde kısırlık genetikmiş teyzesinin yıllarca çocuğu olmamış kadın 40 yaşlarındaymış bi gece camdan dışarı bakarken gözü çöp konteynırlarına takılmış bi romen bebeğini çöpe atmış görmüş kadın fırlamış evden atma bana ver demiş oda ölcek bu çok hasta demiş olmaz alıcam istiyorum demiş aman be ya al senin olsun bende çok var demiş :) neyse kadın sebiyi almış onu dr.dr gezdirmiş bakmış ona beslemiş evinde oda açmış neler neler yapmış ona derken 3 yıl falan gibi bi sürede adetten kesilmiş 4 5 ay adet olmamış karnında sancılar ve kramplar olmaya başlayınca dr. gidio anam hamile kadın şokta şimdi kocaman olmuşlar.allahıma şükürler olsun.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

evettt ben de başka bir mucize anlatırımmmm

bikaç ay oluyor hastanade sıra bekliyordum dr o sıra amlyattaydı amlytta olan kadının yanındaki yengesi anlatıyordu can kulagıyla dinledim bende çaktırmadan :k06: :k06: :k06:
kadın ilk evlendiğinde bir kuzusu olmuş ama kalb, delik oldugunda 1 yıl yaşayabilmiş sadece :crybaby2: :crybaby2:

sonra yıllarca bebekleri olmamış sonunda dr a gitmişler dr tüp demiş ve ilikinde tutmamış ikincide ikiz oğulları olmuş şimdi 5 yaşlarında dedi kadın  :nazar: :nazar: :nazar:
nasılsa olmuyor diye korunmamışlar bide kendiliğinden hamiş kalmış tekrar bi oğluşunu içerde dr doğurtmuş şimidide kadın tüplerini bağlatıyodu ...düşünün çocugun olmaz denilen kadın içerde  tüplerini bağlatıyordu :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

benim de bir velim anlattı buna benzer bir hikaye.

yıllar önce çocuk olsun diye gitmedikleri hastane denemedikleri yol kalmamış. doktorlar en son artık umudun bittiğini çocuklarının kesinlikle olamayacağını söylemiş. onlar da çocuk esirgeme kurumuna evlatlık almak için başvurmuşlar. aradan birkaç ay geçmiş ve bir gün telefon gelmiş. elimizde 2 günlük bir erkek bebek var. buyurun gelin diye.. bizimkiler heyecanla gitmişler. kadın anlatıyor bunları hem de ağlaya ağlaya.. neyse. vermeden önce bunların evleri her şeyleri uzmanlar tarafından incelenmiş ve bebeğin bunlara verilebileceğine karar verilmiş. bebeği almış kadın,kendi evladı gibi bakmış,heyecandan ölüyormuş. kendi evladım olsa ancak bu kadar benimseyebilirdim diyo. düşünün artık göğüslerinden süt gelmiş  :y25:

çok değil aradan 3 ay geçmiş ki kadın hamile olduğunu öğrenmiş  :-ooo o bebeğin sevgisiyle hamile kalmış. yalnız hamile kaldığına hiç sevinememiş. aldıkları çocuğa haksızlık olacağını onun sevgisinin ikiye bölüneceğini falan düşünümüş. bir sürü saçma sapan şey beynini yemiş. bir kızı olsun diye yalvarmış Allaha, üvey olan erkek çocuğun sevgisi ilgisi bölünmesin diye.

şimdi kadının üvey oğlu da kendi kızı da bizim okulda. öyle bakımlı öyle güzeller ki. Allah kadını mükafatlandırmış. kadın bana anlattı,ağlıyordu ben de ağladım. ondan dinlemek o kadar dokunaklıydı ki.. anlatamam...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 02 Ocak , 2013, 13:33:52
benim de bir velim anlattı buna benzer bir hikaye.

yıllar önce çocuk olsun diye gitmedikleri hastane denemedikleri yol kalmamış. doktorlar en son artık umudun bittiğini çocuklarının kesinlikle olamayacağını söylemiş. onlar da çocuk esirgeme kurumuna evlatlık almak için başvurmuşlar. aradan birkaç ay geçmiş ve bir gün telefon gelmiş. elimizde 2 günlük bir erkek bebek var. buyurun gelin diye.. bizimkiler heyecanla gitmişler. kadın anlatıyor bunları hem de ağlaya ağlaya.. neyse. vermeden önce bunların evleri her şeyleri uzmanlar tarafından incelenmiş ve bebeğin bunlara verilebileceğine karar verilmiş. bebeği almış kadın,kendi evladı gibi bakmış,heyecandan ölüyormuş. kendi evladım olsa ancak bu kadar benimseyebilirdim diyo. düşünün artık göğüslerinden süt gelmiş  :y25:

çok değil aradan 3 ay geçmiş ki kadın hamile olduğunu öğrenmiş  :-ooo o bebeğin sevgisiyle hamile kalmış. yalnız hamile kaldığına hiç sevinememiş. aldıkları çocuğa haksızlık olacağını onun sevgisinin ikiye bölüneceğini falan düşünümüş. bir sürü saçma sapan şey beynini yemiş. bir kızı olsun diye yalvarmış Allaha, üvey olan erkek çocuğun sevgisi ilgisi bölünmesin diye.

şimdi kadının üvey oğlu da kendi kızı da bizim okulda. öyle bakımlı öyle güzeller ki. Allah kadını mükafatlandırmış. kadın bana anlattı,ağlıyordu ben de ağladım. ondan dinlemek o kadar dokunaklıydı ki.. anlatamam...

çok duygulandım ağladım okurken.
BENİM HALA UMUDUM VAR...