27 Nisan , 2024, 14:25:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

minikim 38+0 sın maşallah  :nazar: bugün kontrolümüz vardı 3000 gram olmuşsun  :hello2: :love9: :hello2:  :nazar: :nazar: herşeyimiz normal ilerliyor çok şükür suyumuz da bolmuş  :hello2: :hello2: çatı muayenemizi de olduk , çok müsaitsin normal doğum için dedi , rahim ağzı da yumuşamış dedi  :occasion14: :occasion14: haftaya gene muayenemiz var kuzum  :love9:  normal doğumlarda 6 saat sonra evine gidiyormuşsun yatırmıyorlarmış  :muzz: inşallah normal doğum olur da hemen evimize geliriz minikim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

oğluşum 38+1 günlüksün  :nazar: :nazar: kavuşmamıza çok az kaldı  :hello2:  :hieyt: doktor haftaya gel belki doğurursun dedi  :k06: :k06: babişin de izin aldı kuzum doğuma kadar  :love3: bu hafta temizlik haftası , ben ufak tefek işlerimi yapıcam , camları kapıları sildirticem , herşeyimiz hazır olarak seni beklicez  :hello2: :hieyt: :hello2:

bu arada benim hiç sancım yokk suni sancı yemekten korkuyorum  :y25: inşallah yavaştan başlar sancılarım  :amin: :amin:

Balböceği

Hayırlı doğumların olsun canım, zaten bu haftalar çok önemlidir..
Allah yardımcın olsun  :amin: bi avazda kurtul inşallah  :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ekim , 2011, 10:59:00
Hayırlı doğumların olsun canım, zaten bu haftalar çok önemlidir..
Allah yardımcın olsun  :amin: bi avazda kurtul inşallah  :amin:

saol canım  :opucuk: heyecan dorukta inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağıma alırım oğluşumu bende :amin: :nazar:

karapnr

minik kuzum 38+3 günlüksün  :nazar: bugünü bitti sayarsak 10 günümüz kaldı  :muzz: :muzz: annen çok sabırsızlanıo artık  :love9: hayırlısıyla gel kuzum herkes seni bekliyor  :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: :love9: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:

karapnr

geri sayım başladı kuzum son 10 günümüz  :love9: :love9: bugün sancı girdi birkaç kere , canım yandı resmen olduğum yerden kıpırdayamadım  :y25: sevindirici kısmı gelmeye hazırlanıyorsun demekki kuzumm  :occasion14: :occasion5: :muzz: seni çok seviyorum ve çok merak ediyorum annemmmmmm  :opucuk: :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 19 Ekim , 2011, 22:18:00
geri sayım başladı kuzum son 10 günümüz  :love9: :love9: bugün sancı girdi birkaç kere , canım yandı resmen olduğum yerden kıpırdayamadım  :y25: sevindirici kısmı gelmeye hazırlanıyorsun demekki kuzumm  :occasion14: :occasion5: :muzz: seni çok seviyorum ve çok merak ediyorum annemmmmmm  :opucuk: :love9: :love9:

Maşallah canım çok az kaldı hayırlısı ile kavuşmaya. 10 gün  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Ekim , 2011, 22:22:45
Alıntı yapılan: karapnr - 19 Ekim , 2011, 22:18:00

Maşallah canım çok az kaldı hayırlısı ile kavuşmaya. 10 gün  :love9: :love9: :love9:

evet canım iyice ağırlaştım artık ama az kaldı hayırlısıyla  :amin: :love9:

kelebegimm

canim rabbim hayirlisiyla kurtarsin yavruna kavustursun :amin: :amin: darisi bizlerin basina ins.  :amin: :amin: :amin: :amin: cok az kalmis heycan cokdur eminim nasil olcak kime benzicek ne tatli mutluluk :love9: :love9: :love9: ins. kolay dogumun olur ins.. :amin: :amin:

]

karapnr

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Ekim , 2011, 22:32:28
canim rabbim hayirlisiyla kurtarsin yavruna kavustursun :amin: :amin: darisi bizlerin basina ins.  :amin: :amin: :amin: :amin: cok az kalmis heycan cokdur eminim nasil olcak kime benzicek ne tatli mutluluk :love9: :love9: :love9: ins. kolay dogumun olur ins.. :amin: :amin:

amin canım saol inşallah kolay olur doğumum :amin: :opucuk: hem merak hem heyecan had safhada  :hello2: :muzz: :love9:

karapnr

minik kuzum pek iyi değilim , midem bulanıyor tansiyonum mu düşüyor ne , sağ elimde de nokta nokta kızarıklık meydana geldi acile gitsek mi bilemedim  :icon_scratch: biraz daha bekliyim olmazsa gideriz kuzum , inşallah kendiliğinden geçer mühim birşey yoktur umarım :amin: :amin:

krizantem84

canim cok sevindim insallah hayirli,sagliklisiyla dogumunu yaparsin bebisinide kucaginida alirsin  :amin: :nazar:

karapnr

Alıntı yapılan: krizantem84 - 20 Ekim , 2011, 22:29:22
canim cok sevindim insallah hayirli,sagliklisiyla dogumunu yaparsin bebisinide kucaginida alirsin  :amin: :nazar:

:amin: :amin: innşallah canım :opucuk: kavuşmamıza 8 gün kaldı oğluşumla :occasion14: :occasion14: :occasion14:

krizantem84

Alıntı yapılan: karapnr - 16 Ekim , 2011, 10:36:57
oğluşum 38+1 günlüksün  :nazar: :nazar: kavuşmamıza çok az kaldı  :hello2:  :hieyt: doktor haftaya gel belki doğurursun dedi  :k06: :k06: babişin de izin aldı kuzum doğuma kadar  :love3: bu hafta temizlik haftası , ben ufak tefek işlerimi yapıcam , camları kapıları sildirticem , herşeyimiz hazır olarak seni beklicez  :hello2: :hieyt: :hello2:

bu arada benim hiç sancım yokk suni sancı yemekten korkuyorum  :y25: inşallah yavaştan başlar sancılarım  :amin: :amin:
ay canim ne güzelll ALLAH IN izniyle dogumunu yapip atlatirsin insallah :amin: sakin camlari kapilari sen silme :laughing7:

karapnr

Alıntı yapılan: krizantem84 - 21 Ekim , 2011, 10:37:07
Alıntı yapılan: karapnr - 16 Ekim , 2011, 10:36:57

ay canim ne güzelll ALLAH IN izniyle dogumunu yapip atlatirsin insallah :amin: sakin camlari kapilari sen silme :laughing7:

:amin: :amin: bizimkinin niyeti yok gibi cam da silsem tepinsem de daha  durcak gibimm  :icon_pale: :love9: