27 Nisan , 2024, 09:07:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

miniğim 35+1 günlüksün  :nazar: :nazar: 2 gündür karnım şertleşti ama kıpırdanıyor olman rahatlatıyor anneni  :opucuk: midem çok bulanıyor bugün  :igrenc: :igrenc:  boğazım daha iyi ama hala tam olarak kendime gelemedim  :icon_pale:  :icon_pale:

aydinays

Geçmiş olsun canım. Az kaldı maşallah.  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sizi nazarlardan kem gözlerden korusun  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Eylül , 2011, 10:01:27
Geçmiş olsun canım. Az kaldı maşallah.  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sizi nazarlardan kem gözlerden korusun  :amin: :amin: :amin:

amiiin canım cümlemizi  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

karapnr

minik kuzum 34+5 günlüksün  :nazar: :nazar: günler su gibi geçiyor gene  :hello2: :hello2: son 5 haftamız var, artık 9. aya da girdik soranlara 9 aylık diyebilirim   :suclu: :k06:  dün sağlık ocağına gittik rutin kontrole kalp atışların gayet normaldi benim tansiyonum da normal çıktı  :hello2: 15 kilo almışım toplamda  :suclu: 20 kiloyu bulabilirim sanırım doğuma kadar  :suclu:  annenin elleri ve ayakları şişmeye başladı kuzum bekar takılıyor artık annen yüzük takmıyo   :ehi:

haftaya doktor kontrolümüz var kuzum , seni çok ösledim  :love9: bakalım nts sonucumuz nasıl çıkıcak  ::) arada sertleşiyor karnım kasılma var gibime geliyor ama bakalım haftaya görüciizz

karapnr

minik kuzum 34+6 günlüksün yarın 36. haftamıza giricez  :nazar: bugün hareketliydin ama aynı zamanda da usluydun annem  :opucuk: annen sarma sararken hiç batmadı karnı  :nazar: 
bugün şeker hamuru sipariş edicem miniğimin kurabiyeleri için , uzun zamandır yapmıodum, sana saklıyorum kendimi miniğim  :k06:  nevresiminle cibinliğini de yıkıcam bugün annem  :love9: ömrümde ev işi yaparken böyle keyif alacağım aklıma gelmezdi  :k06: :love9: söz konusu küçük aşkı olunca akan suları duruyor annesinin  :love9: :love9: seni çok seviyorum Enes'im  :love9: :love9:

özgemm

karapnr

miniğim 35+1 günlüksün  :nazar: şafak 30 lara düşse diyordum geldi çattı  :hello2: :-ooo 2-3 hafta sonra annen şeker hamurlu kurabiyelerini yapıcak  :hello2:  herşeyin hazır minikim , çantalarımızı hazırlayıp koydum , babişine de tembihledim yerini  :love9:  nevresimlerini yıkıcam artık, cibinliğini ütüleyip asıcamm , bir kaç güne halılarımız da mis gibi gelicek  :hello2: son iş olarak da kapı pencere temizletcem sonra oturup seni beklicem  :k06:

bugün yine niyeti bozdum çarşıya gezmeye gidebilirim  :suclu: dershaneye uğrayıp bilgi almam lazım , bir de kelepçe bileklik beğenicem doğum hediyesi için  :love9: ee baba olmak kolay mı  :ehi:

karapnr

minik kuşum 35+2 günlüksün  :nazar: :nazar: dün hep karnım ağrıdı , sertleşiyorda arada , korkutuyorsun anneni  :honk: karnım ağrıyınca dışarı da çıkmaya cesaret edemedim , yolda belde doğurmaya kalkarım filan diye korktum  :k06: hafta içinde kendimi iyi hissedersem çıkarım gene , olmadı babişinle çıkıcaz zaten  :hello2:

son 33 gün minik meleğim  :love9: :love9:

karapnr

35+ 5 günlüksün aşkım  :nazar: yarın kontrolümüz var  :love9: artık haftada bir çağırır heralde  ::) bakalım ne kadar olmuşsun minikim , bir de nts sonucunu merak ediyorum  ::) karnımdaki sertleşmeler ve artan ağrılarım devam ediyor çünkü  :suclu:

annanen bir sürü cicişler almış sana kuzum , minnacık kazaklar pantolonlar ceketler zıbınlar hırkalar hepsi de o kadar tatlı ki  :love9: duramamış bana da cicişler almış tabi  :k06: tokalar tşörtler pantolonlar gömlekler  :hello2: bavula kendine bişe koyamadan gelicek heralde  :k06: hepimiz seni heyecanla bekliyoruz kuzum bizi çok bekletme olur mu bebişim  :opucuk: :love9: :love9:

kavuşmamıza son 30 gün  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: CANIM AZ KALDI MİNNOŞLARA KAVUSMAMIZA BİZDE YARIN DR GİTCEZ BAKALIM NSTYE GENE BAGLANACAM İNŞALLHA SANCI CIKMAZ  :nazar: :amin: :hieyt: :love9: EN SON 34+0 KEN 2400 DÜ BENİM KIZIM  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Eylül , 2011, 08:53:53
:nazar: CANIM AZ KALDI MİNNOŞLARA KAVUSMAMIZA BİZDE YARIN DR GİTCEZ BAKALIM NSTYE GENE BAGLANACAM İNŞALLHA SANCI CIKMAZ  :nazar: :amin: :hieyt: :love9: EN SON 34+0 KEN 2400 DÜ BENİM KIZIM  :nazar:

:nazar: :nazar:maşallah canım 2600 ü geçmiştir bence  :nazar: biz 33. haftada gittik en son 1950 gr dı , bakam biz de 2500 ü görürüz inşallah  :amin:  benim kasık ağrılarım var sancı çıkabilir gibime geliyor düzenli değil ama bazen uykudayken de hissediyorum ağrıdığını  :-\ hayırlısı olsun az kaldı zaten biraz daha sıksınlar dişlerini minik pıtırcıklarımız  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9:

karapnr

miniğim yarın seni görmeye gidicez çok heyecanlıyım şimdiden  :hello2: :hello2: güzel haberlerle döneriz inşallah kuzum  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 29 Eylül , 2011, 21:51:46
miniğim yarın seni görmeye gidicez çok heyecanlıyım şimdiden  :hello2: :hello2: güzel haberlerle döneriz inşallah kuzum  :amin:

ohhh son 4 haftaaa :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Eylül , 2011, 22:44:25
Alıntı yapılan: karapnr - 29 Eylül , 2011, 21:51:46

ohhh son 4 haftaaa :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

karapnr

minik kuzum 36+0 günlüksün  :hieyt: :hieyt: kavuşmamıza çok az kaldı  :hello2: 2600 gram olmuşsun  :nazar:  :nazar: nts miz de temiz çıktı çok şükür  :nazar:  2 hafta sonra çatı muayenesine gidicez  :icon_pale: sonra da seni karşılamaya gidicez bidaya heralde  :k06:
annanenin biletini aldık ayın 26 sına  :occasion5: doktor artık doğum eylemi başlayabilir heran, sancılarını takip et 5 dakikada 1 gelince gel dedi  :love9: annaneni bekle olur mu yavrum sonra gelebilirsin   :k06: 
babanda bende çok heyecanlıyız kuzum ve seni çok seviyoruzzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: