27 Nisan , 2024, 09:02:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: eylül_üm - 03 Eylül , 2011, 13:49:38
aa aranızda bir gün var  :k06:  :nazar:

sağlıkla kavuşun yavrularınıza da sıra bize gelsin  :k06: :love9: :amin: :nazar:

amiiiin canım inşallah  :amin: :nazar: evet bakalım kim önce pırtlatcak  :ehi:

karapnr

kuzum 32+4 günlüksün  :nazar: :nazar: gece babişine tepik atıp durmuşsun  :k06: çok yorgundum ben hiçbişe hatırlamıyorum  :suclu: :k06: 52 günümüz kaldı , çok sabırsızlanıyorum belkide sadece merak  :ehi: 36+ dan sonra bekleniyorsun ona göre yakışıklı oğluşum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

karapnr

miniğim 32+5 günlüksün maşallah sana  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

karapnr

kuzum 33+1 günlüksün  :love9: :love9: 2 gün önce yeni doktorumuza gittik herşeyimiz normalmiş çok şükür   :nazar: :nazar: 1950 gram olmuşsun paşam  :nazar: eşin de aşağıda değilmiş elhamdülillah içimiz rahatlamış şekilde döndük evimize babanla  :love3: seni de gördük gene  o kadar tatlısın ki şimdiden çıkartıp sevip ısırasım geldi oracıkta  :k06: 

doktorumuz bebeğimizin kilosu ne çok ne de az olur tahminen 3300 doğar dedi  :nazar: :love9: bu hafta 300 gram almışsın ama maşallah kuzuma pekmez işe yaradı demekki  :hello2: sabah akşam pekmez yicem doğana kadar  :ehi:

seni çok seviyorum minik paşam ve sabırsızlıkla seni bekliyorum   :love9: :love9: son 48 gün ....

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 11 Eylül , 2011, 11:43:15
kuzum 33+1 günlüksün  :love9: :love9: 2 gün önce yeni doktorumuza gittik herşeyimiz normalmiş çok şükür   :nazar: :nazar: 1950 gram olmuşsun paşam  :nazar: eşin de aşağıda değilmiş elhamdülillah içimiz rahatlamış şekilde döndük evimize babanla  :love3: seni de gördük gene  o kadar tatlısın ki şimdiden çıkartıp sevip ısırasım geldi oracıkta  :k06: 

doktorumuz bebeğimizin kilosu ne çok ne de az olur tahminen 3300 doğar dedi  :nazar: :love9: bu hafta 300 gram almışsın ama maşallah kuzuma pekmez işe yaradı demekki  :hello2: sabah akşam pekmez yicem doğana kadar  :ehi:

seni çok seviyorum minik paşam ve sabırsızlıkla seni bekliyorum   :love9: :love9: son 48 gün ....

Maşallah paşana canım. Son haftalarda çok büyüyorlar canım. Sen içini ferah tut. Tam sevilmelik olacak paşan. Bir buçuk ay dediğin göz açıp kapayıncaya kadar geçer.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Masallah canim sagligi yerinde olsunda onemi yokkk kilonun  :nazar: :nazar: :nazar:
pekmez ye sut iccc bolca sut ic benim gibi  :k06: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahh pasaya RABBİM HEPİMİZİ BİR AVIZDA KURTARSIN HAYIRLISIYLA  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Eylül , 2011, 14:09:58
Alıntı yapılan: karapnr - 11 Eylül , 2011, 11:43:15

Maşallah paşana canım. Son haftalarda çok büyüyorlar canım. Sen içini ferah tut. Tam sevilmelik olacak paşan. Bir buçuk ay dediğin göz açıp kapayıncaya kadar geçer.

inşallah canım az kaldı elhamdülillah  :nazar: zaman geçmek bilmiyor ama  :suclu: doğum heyecanı başladı artık  :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Eylül , 2011, 14:15:55
Masallah canim sagligi yerinde olsunda onemi yokkk kilonun  :nazar: :nazar: :nazar:
pekmez ye sut iccc bolca sut ic benim gibi  :k06: :k06: :k06:

pekmezi internette araştırırken görmüştüm daha yeni başladım işte ama 1 haftada bile işe yaramış baya  :nazar: :nazar: elhamdülillah zayıf değil bebişim  :nazar: annesinin beklentisinden düşük sadece  ::) sağlıkla doğsun da inşallah kilosu sorun değil  :love9: :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Eylül , 2011, 15:40:05
:nazar: :nazar: masallahh pasaya RABBİM HEPİMİZİ BİR AVIZDA KURTARSIN HAYIRLISIYLA  :amin:

amin canım inşallah  :amin: :amin: :amin: az kaldı hayırlısıyla  :love9: :love9: :hello2: :hello2: :-ooo :-ooo

karapnr

minik kuzum 33+2 günlüksün  :love9: :love9: günler su gibi geçiyor 1,5 ay kaldı kavuşmamıza 36. haftamızda kontrolümüz var  :love9: sonra 38. haftamızda çatı muayenemiz yapılıcakmış ama düşünmesi bile beni geriyor  :icon_pale: :icon_pale:  sonra da doğuma gidicez nasipse  :occasion16: :occasion16:  iyiden iyiye heyecanlanmaya başladık babişinle  :love3: :love3:  ikimiz de daha görmeden çok ama çok seviyoruz seni minik kuzum maşallah sana  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: az kaldı kavusmamıza masallah sayılı gunler cabuk geciyor o catı muanesinden bende tırsıyorum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

14 Eylül , 2011, 10:28:27 #177 Son düzenlenme: 14 Eylül , 2011, 10:30:10 karapnr
miniğim 33+4 günlüksün  :nazar: artık karnımın heryerinde hissedebiliyorum seni koccaman oldun miniğim  :opucuk: :opucuk: :nazar: evimize şimdiden neşeni getirdin aşkım dün babişinle annişine oyunlar yaptın kıpırdanıp  karnımı iteleyip durdun  :k06: biz sana dürttükçe sen de bize tepik attın  :k06:bütün gece biz senle uğraştık sen de bizle  :ehi: bi an çıkıcak heralde dedik  :ehi:  kimbilir gelince ne kadar mutlu ediceksin bizi Enes'im  :love9: :love9: :love9: 

doğum zamanın kurban bayramına çok yakın o sebeple annen sana bayramlık bakıyor ama yeni doğanlar için istediğim gibi bir bayramlık bulamadım , bakalım araştırmaya devam edicem annem  :icon_thumright: bu arada ikimizin de çantaları hazır , artık hazırız ve sabırsızlıkla seni bekliyoruz  :love9: :love9: :love9:  :love3: :love3: :love9: :love9: :love9:

karapnr

minik sevgilim 33+6 günlüksün  :nazar: :nazar: bu haftayı da bitiriyoruz hayırlısıyla 35. haftamıza giriyoruz  :hello2: 2 gündür annen hasta annem boğazım şişti bişe yiyemiyorum ağzımı bile açamıyorum :y25: inşallah hemen iyileşirim annem  :amin:

annanen hazırlıklar yapıyor sana miniğim son 43 günümüz kaldı hayırlısıyla heyecan ve stres bir arada  ::)

karapnr

17 Eylül , 2011, 00:47:58 #179 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2011, 00:50:19 karapnr
kuzum 35. haftaya da girdik hayırlısıyla  :nazar: :nazar: babanda bende çok heyecanlıyız seninle kavuşmamıza az kaldığı için ,kavuşmamızı düşündükçe gözlerim doluyor minik yakışıklım :y25: annanen de bizim kadar heyecanlı , günde 30 kere arıyor neyi nasıl yapalım eksik bişeyler var mı diye  :love9: doğuma annanen gelicek hayırlısıyla küçük aşkım , ıvır zıvır ne kadar ayrıntı varsa düşünüp alıyor Allah razı olsun onlardan binkere  :amin: :amin:

bu aralar hareketlerinde kısıtlılık var sanki kuzum , hareketlisin maşallah ama artık kıpırdanıyorsun sadece , tabi birde hıçkırıklarımız oluyor bol bol  :k06: büyüyor musun annem sen, yerin mi daralıyor , annen hiç kıyamaz sana küçük aşkım  :love9: seni ok seviyorum Enes'im  :love9: :love9: :love9: :love9: