hamileyken kahverengi leke gormek :'(

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 16 Mart , 2011, 16:13:36

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

arkadaslar ilk hamileligimde hic basima gelmemisti 11 haftalik hamileyim ve dun gece baya yogun ve cok kahverengi akintim olmus  :'( acikcasi tedirgin oldum cunku beraberinde yogun bel karin ve bacak agrim vardi  :'( dusukmu yapiyorum diye cok korktum  :sad1: konuyu aradim ama bulamadim acaba benim gibi olan oldumu aranizda ne yapmam gerekiyor  :( pazartesi randevum var bekleyimmi yoksa hemen gidimmi  :sad1: agrilarim cok siddetli olmasada hala var  :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

geçmiş olsun canım ya neden bekliyosunki git bence  :-\ Allah korusun inşallah kötü bişey değildir her hamilelikte aynı olmaz ama üstüne felan görüyosundur yani bazı kadınlar hamileykende akıntıları oluyo ya böyle ama emin olmak için git bence sen

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 16:15:06
geçmiş olsun canım ya neden bekliyosunki git bence  :-\ Allah korusun inşallah kötü bişey değildir her hamilelikte aynı olmaz ama üstüne felan görüyosundur yani bazı kadınlar hamileykende akıntıları oluyo ya böyle ama emin olmak için git bence sen

canim aksine bugun esim randevu alacakti sabahtan beri pasaport islemlerimizle ugrasti simdide iste  :-\ bidaha gormedim bakalim olmazsa yarin sabah gidicem  :'(
dil bilmiyomki yoksa kendim giderdim hastane dibimizde  :cildir: :cildir:

Lă_Tăhzen!

YA BEKLEME PAZARTESİYİ HEMEN GİT  DOKTORA

мiŁenα.

cANIM AYNI SORUNLARI BENDE YAŞADIM.

BOL BOL DİNLENMEN LAZIM BU KAHVERENGİ AKINTI OLABİLİYORMUŞ.

tABİKİ TEDBİRLİ  OLMAK LAZIM.

BOLSU İÇ DEMİŞTİ VE ARA ARA AYAKLARINI  DUVARA KOY DEMİŞTİ HEMŞİREM.

RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN SORUN OLMADI.

AMA GİTENDE DOKTORUNU GÖRMENDE FAYDA VAR.

ARASAN TELEFONLA ULAŞAMAZMISIN :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 16:17:39

canim aksine bugun esim randevu alacakti sabahtan beri pasaport islemlerimizle ugrasti simdide iste  :-\ bidaha gormedim bakalim olmazsa yarin sabah gidicem  :'(

AHH BU DİL SORUNU SENI COK İYİ ANLAYABILIYORUMMM BASKALARINA MUHTAC OLMAK  :'(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 16 Mart , 2011, 16:18:02

aysecim dil bilsem hemen gidecem ama doktora derdimi anlatamiyorumki esim randevu alcakti ama pasaport randevumuz vardi ona gitti taaaaaaaaaaaaa sehrin obur ucunda  :cildir: kaldi oyle suanda calisiyo gece gelir  :-\ acaba erken gelsede acilemi gitsek bilemedim simdi  :sad1:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

canım ben sana hemen söyleyeyim aynısını bende yaşadım ve benımde doktorum burda deılde telde gorustuk kanaman pıhtılı deilse sevin ama pıhtılıysa tehlike ve kahverengi akıntıyla bırlıkte agrın aluyorsa düşük tehlıken var aynısı bana oldu ve doktorum tuvalet ıhtıyacı dısında yerinden kalkmayacaksın yatacaksın dedi ne zamana kadar yaklasık 15gun falan yani 13.haftaya kadar falan ozaman risk azalmıs oluyor..ve bni dınle sakın cok haraket etme yat dınlen yemek temızlık herhangı bısey sakın kaldırma...ve bı ılac verdı doktorum bana istersen adınıda yazarım ama doktoruna gıdene kadar bekle gıdınce buyuk ıhtımal oda verır ılac sana..AMA DİNLEN LÜTFEN...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 16:17:39

o kötü işte dil bilmemek  :-\ inşallah yarın gidersin ve kötü bişey olmaz  :amin:

derbeder

bencede esini cagir ve git, ihmal etme canim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet nurcum dil buyuk sorun yakinda gunde iki saat dil kursuna gidicem esim kiza bakicak bende gidicem ama isyerinin acilmasini bekliyo off ogrensemde her isimi kendim gorsem  :cildir:

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 16 Mart , 2011, 16:20:54
canım ben sana hemen söyleyeyim aynısını bende yaşadım ve benımde doktorum burda deılde telde gorustuk kanaman pıhtılı deilse sevin ama pıhtılıysa tehlike ve kahverengi akıntıyla bırlıkte agrın aluyorsa düşük tehlıken var aynısı bana oldu ve doktorum tuvalet ıhtıyacı dısında yerinden kalkmayacaksın yatacaksın dedi ne zamana kadar yaklasık 15gun falan yani 13.haftaya kadar falan ozaman risk azalmıs oluyor..ve bni dınle sakın cok haraket etme yat dınlen yemek temızlık herhangı bısey sakın kaldırma...ve bı ılac verdı doktorum bana istersen adınıda yazarım ama doktoruna gıdene kadar bekle gıdınce buyuk ıhtımal oda verır ılac sana..AMA DİNLEN LÜTFEN...

canım o yurt dışında ilaçlar aynı olmaz

мiŁenα.

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 16:20:45
Alıntı yapılan: La√iNYaM - 16 Mart , 2011, 16:18:02

aysecim dil bilsem hemen gidecem ama doktora derdimi anlatamiyorumki esim randevu alcakti ama pasaport randevumuz vardi ona gitti taaaaaaaaaaaaa sehrin obur ucunda  :cildir: kaldi oyle suanda calisiyo gece gelir  :-\ acaba erken gelsede acilemi gitsek bilemedim simdi  :sad1:

Tatlım az çok ifade edemezmisin  :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 16:22:37
evet nurcum dil buyuk sorun yakinda gunde iki saat dil kursuna gidicem esim kiza bakicak bende gidicem ama isyerinin acilmasini bekliyo off ogrensemde her isimi kendim gorsem  :cildir:

EVET CANIM İHMAL ETME ÖGREN ÇOK LAZIM BENDE BASLADIM EVE GELIYOR HOCA HAFTDA 3 GUN   

BENCE EŞİNİ ÇAGIR  ACİLE GİDDİN İHMALE GELMEZ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 16 Mart , 2011, 16:20:54

ay canim korktum simdi  :'( en iyisi esim aksam erken gelsin acile gidim  :icon_pale: dinleniyorum zaten dun hep uzandim pihtili degildi ama cok yogundu  :sad1: ve coktu afedersin ic camasirim baya islanmisti  :'( bide basim donuyodu gozum karariyordu  :( ay ben esimi arayim erken gelsin yoksa gece ikide geliyo  :sad1: