28 Nisan , 2024, 13:56:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyken kahverengi leke gormek :'(

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 16 Mart , 2011, 16:13:36

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

cemresu

17 Mart , 2011, 18:29:32 #76 Son düzenlenme: 17 Mart , 2011, 18:32:11 g10ca
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Mart , 2011, 16:00:17
arkadaslar ben geldim  :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
oncelikle beni merak ettiginiz ve dualarinizi esirgemediginiz icin Allah hepinizden binkere razi olsun canim arkadaslarim cok iyisiniz  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sabaha kadar acilde oldugum icin yeni uyandim ve bebisimin cani yumurtali ekmek cekti hemen yaptim  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

evet arkadaslar cok sukur bende melegimde cok iyiyiz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

doktor hanimin alttan baya bir kurcalamasiyla bebisimin gayet iyi oldugunu soyledi  :k06: :k06: :k06: :k06:

ve bebegimi il defa gordum  :y25: :y25: :y25: elleri kollari ayaklari hepsi olusmustu cok duygulandim evet hareket bile ediyodu bebegim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doktor hanim beni ve esimi cok azarladi dil bilmiyorum diye ama bu bile keyfimi bozmya yetmedi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

kanamanin nedeni cinsel iliski olabilirmis ama esimle merhabalasmayali iki hafta oluyor  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
baska nedendende olabilirmis ama cinsel iliski yasakladi  :-\ bol su ic dedi  :D ve dinlenme tabiki  ;D azrayida sutten kes dedi  :sad1: nasil yapicam bilmiyorum  :y25:
garibim oda sabaha kadar acilde bizimleydi hala uyuyor kuzum simdide onun derdine dustum nasil kesicem sutten  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

neyse sonuc olarak biraz agrim olsada gayet iyiyiz sizi cok seviyorum hepinizi opuyorum  :k06: :k06: :k06: bana ozelden yazan arkadaslarim insallah gorurler yazdiklarimi cunku tek tek cevaplmak zor olucak  :laughing7: Allah hepinizden razi olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

çok sevindim cnm... kendine dikkat et ;) bu arada zaten hamile kalındığında emzirilmemesi gerektiğini biliyorummmm

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tesekurler cemresu canim  :opucuk: sabahtandir kizimla kose kapmaca oynuyoz emmek istiyor  :'( bakalim yavas yavas kescez  :-\ :-\

βαlκιz

canımmm çok mutlu olsun inan geçmiş olsun

dikkat et kendine
demek bebeginide gördün oyy maşallah :nazar: :love9: :love9:

azrayı sütten kesmen zor olmaz inş. annesi üzülmee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aydinays

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Mart , 2011, 18:34:17
tesekurler cemresu canim  :opucuk: sabahtandir kizimla kose kapmaca oynuyoz emmek istiyor  :'( bakalim yavas yavas kescez  :-\ :-\

Oy kıyamam canım benim. Canım benim üzülme hiç. 1 yaşına kadar emizerbilmişsin. Bazı bebekler hiç anne sütü emmiyor. Azra abla oldun artık sen.  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: βαlκιz - 17 Mart , 2011, 18:47:47
canımmm çok mutlu olsun inan geçmiş olsun

dikkat et kendine
demek bebeginide gördün oyy maşallah :nazar: :love9: :love9:

azrayı sütten kesmen zor olmaz inş. annesi üzülmee

cok sagol canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: insallah canim ya  :'( :'(

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2011, 18:49:07
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Mart , 2011, 18:34:17

Oy kıyamam canım benim. Canım benim üzülme hiç. 1 yaşına kadar emizerbilmişsin. Bazı bebekler hiç anne sütü emmiyor. Azra abla oldun artık sen.  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sagol canim  :opucuk: :opucuk: insallah kolayca birakir  :(

KasrıCinan

ayy sükür ya çok sevindim heleki bebeğini görmene daha çok sevindim allahım hep korusun sizi tatlım :nazar: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°o.O євяυ O.o°

canımm bnm çok şükr bişe yokmuş :opucuk: :amin:

bu arada azra için üzülme 1 yaşına kadr emdi  :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SÜPER BİR HABER AYNURUM
GÖZÜN AYDIN TATLIM
ÇOK ÇOK ÇOK SEVİNDİM VE İÇİM RAHATLADI  :amin: :amin: :amin:
OHHH BİRAZ MUZU KES BAKALIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
MERCİMEĞİMİ YERİM BEN ALLAH SAĞLIĞINI DAİM ETSİN MELEĞİMİZİN  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 17 Mart , 2011, 18:55:32
ayy sükür ya çok sevindim heleki bebeğini görmene daha çok sevindim allahım hep korusun sizi tatlım :nazar: :amin: :amin:

cok sagol bitanem dualarin icin Allah razi olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 17 Mart , 2011, 18:57:26
canımm bnm çok şükr bişe yokmuş :opucuk: :amin:

bu arada azra için üzülme 1 yaşına kadr emdi  :nazar:

sagol ebrucum  :opucuk: Allah razi olsun  :amin:

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mart , 2011, 18:59:55
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SÜPER BİR HABER AYNURUM
GÖZÜN AYDIN TATLIM
ÇOK ÇOK ÇOK SEVİNDİM VE İÇİM RAHATLADI  :amin: :amin: :amin:
OHHH BİRAZ MUZU KES BAKALIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
MERCİMEĞİMİ YERİM BEN ALLAH SAĞLIĞINI DAİM ETSİN MELEĞİMİZİN  :amin: :amin: :amin:

sagol gozdem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: Allah razi olsun  :amin: muzu keseli haftalar oldu ah ahhhhhhh  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Muz mercimekte alerji yapmış azcık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Bu hasret uzayacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mart , 2011, 19:05:13
Muz mercimekte alerji yapmış azcık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Bu hasret uzayacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yataklari iki haftadir ayirdik kocisle  :'( hasretiz valla  :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asuman1981

CANIM ÇOK SEVİNDİM  ALLAH MELEKLERİNİ SANA BAĞIŞLASIN :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°