29 Nisan , 2024, 06:10:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görücü usulü evlilik mi? Tanışarak evlilik mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 05 Mart , 2011, 17:36:56

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

hangi evlilik daha uzun ömürlü görüçü usülü'mü yoksa serek'mi  :icon_scratch:

bu konuyla şunları buldum 65%100 görüçü usülü daha uzun omürlü oluyomuş.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evlendigin kisiye bagli  ;)
ben severek evlendim ama gorucu usulu evlenenleride kinamam sonucta onlarda tanisiyolar ve bir elektrik olursa evleniyorlar  :k06:
her ikiside uygundur ha ben ask kadiniyim asik olmadan evlenemezdim  :k06: :k06: :love9: :love9:
tabi gorucu usulundede asik olanlar oluyo bazilarida mantik evliligi yapiyo  :icon_scratch:
sonucta dogru kisiyle evlendiysen farketmez ama o senin soyledigin asik oldugunu sanip evlenenler genelde ayriliyor gercek ask bitmez sekil degistirir  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

Aşk evliliği  :love9:

Ama görücü  usulüyle tanışıp evlenen çiftlerde tanıdım  mutlu olan ..

Tabiki insanlara bağlı 8 yıl flört edip 1  yıl evli kalanıda tanıdım.

Hiç tanımadan evlenen ve yıllardır evli kalanlarıda.. :love9:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

bence uzun ömürlü evliliğin aşkla veya görucu usuluyle evlenmeyle bir alakası yok kişilere baglı bir durum bu ilişkinin ömürlük olması

ben görucu usuluyle evlendım  sevmedimmi sevdim hemde çok halada seviyorum tabiki sonuçta ikisinde de aşk var  :love9:

seyirlik degil ömürlük olsun evliliklerimiz  ;)

Aytii

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 05 Mart , 2011, 20:48:14
Aşk evliliği  :love9:

Ama görücü  usulüyle tanışıp evlenen çiftlerde tanıdım  mutlu olan ..

Tabiki insanlara bağlı 8 yıl flört edip 1  yıl evli kalanıda tanıdım.

Hiç tanımadan evlenen ve yıllardır evli kalanlarıda.. :love9:

:icon_thumright:

Allahim hayirli insanlarla karsilastirsinda görücüymüs sevgiliymis önemli degil okadarda

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

ben de şöyle bır karar aldım artık görucu usulu ile evlenecem :k06: eğer o zamanda almazlarsa bizimkıler tursumu kurarlar :k06:

severek evliliği düşünmuyorummm :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 05 Mart , 2011, 21:18:04
ben de şöyle bır karar aldım artık görucu usulu ile evlenecem :k06: eğer o zamanda almazlarsa bizimkıler tursumu kurarlar :k06:

:icon_scratch: ??? ??? ??? :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla bende severek evlenmiştim bir güzel yedim kazığı oturdum aşağıya  :ehi: Artık gülüp geçiyorum takmıyorum önemsemiyorum olacağı varmış olmuş  :icon_thumright: Ama şimdi diyorum ki görücü usulü evlensem keşke nedense içten içe buna inanmaya başladım  :love9: Eskiden aşk evlilikleri mi varmış görüyoruz 50 senelik evlilikler Rabbim herkese nasip etsin hayırlısı neyse onu versin görücü ya da gönülden  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

neden kız sevgi olmadan evlilikmi yürürmüş  sen şuna mantık evliliği yapıcam  ilk göruste elektrike tutulcam  nişanlılık döneminde sevgim yogunlaşacak aşk ve şevk ile evlencem de :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 05 Mart , 2011, 22:10:44

neden kız sevgi olmadan evlilikmi yürürmüş  sen şuna mantık evliliği yapıcam  ilk göruste elektrike tutulcam  nişanlılık döneminde sevgim yogunlaşacak aşk ve şevk ile evlencem de :k06:

sevdım aşık oldum olmadı sizin de bıldıgınız üzere :'(
hayallarım hepsi suyu düştü, o yuzden gorucu usulu ile evlencem aynende senın dedıgın gıbı olcek :k06:
ama mantık evlılıgı demıyelım  :k06:

βαlκιz

özgeeee saçmalama kızım yaaa
başına böyle bişey geldi diye
birdaha sevip aşık olmıycakmısın
tamam görücü usulüde kötü degil
ama böyle konuşma
hem taner seni aldattımı ki  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: βαlκιz - 05 Mart , 2011, 22:32:46
özgeeee saçmalama kızım yaaa
başına böyle bişey geldi diye
birdaha sevip aşık olmıycakmısın
tamam görücü usulüde kötü degil
ama böyle konuşma
hem taner seni aldattımı ki  :dontknow:

aldatıldımmmmm benn eğer aldatmasaydı arardı bu zamana kadar ;)
ben kararlıyım bacım kararımda bırdaha sevmyecegım

βαlκιz

sus kız daha yaşın kaç ondan iyilleri çıkar ohooooooooooooo :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BEN GÖRÜCÜ USULU EVLENDİM ALLAHIMA ÇOK SÜKÜRLER OLSUN MUTLUYUZ ALLAH HERKESİ MUTLU ETSİN  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url