29 Nisan , 2024, 06:34:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görücü usulü evlilik mi? Tanışarak evlilik mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 05 Mart , 2011, 17:36:56

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

yılll 2004 aylardan ağustos eşim beni okul yolunda görmüş en yakın arkadasımın abisinin arkadaşı,soylemiş beğendim diye tabi bende gördüm azıcık bakıştık falan çocuk geldi soyledi istemem dedim bir iki kere daha soyledi yine istemedim sonra ekim ayında yine karşılaştık haber göndermişti bu sefer tamam buluşalım dedim ramazan ayıydı ekimin 17 de parkta buluştuk 2008 ağustosun 2 sinde sözlendik ekimnin 2 sinde nişanlandık vee 2010 haziranın 6 sında evlendik  :love9: :love9: ogun bugun hala birlikteyiz allahım ayırmasın vee şaka maka 7 yıl olmuş beraber olalı  :nazar: :nazar: şimdi bir de aramıza oğluşum gelicek herşey daha çok güzel loucak
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

elif35

biz eşimle tanışarak evlendik çok da mutluyuz,13 eylül 2007 de tanıştık 7 temmuz 2008 de evlendik çevremde hem tanışarak evlenen hemde görücü usulü evlenen çok kişi var hiçbirisinde sorun yok bence tanışarak görücü usulu vs önemli değil öenmli olan saygı ve sevgi bunlar oldukça ne şekilde olura olsun birliktelik güzel gider  :aferin:

ecrin.su79

severek evlendim :love7:iki sene çıktık dört yıllırda evliyiz rabbime şükürler olsun hala eşimle birbirimizin gözünün içine bakıyoruz :love3:zaten öyle olmasa ikinci bebiş için bu kadar acele etmezdim  :love9: dört yıl boyunca canım kocacığımla sadece 6ay ayrı kaldık oda mecburi oldu askere gitti  ;Dhafta sonları beraberdik şansıma ist. askerlik yaptı bende annemde kalmıştım  :occasion5:şimdi ikinci kez ayrılacağız yirmi günlüğüne ağustosun onbirinde anneme gideceğim ist. oda mecburi miğdem çok kötü bişey yiyemiyorum :igrenc: eşim hiç istemiyor ama benim halimide görüyor acıyor :occasion14:yüce rabbim bütün evli çiftlerimizin mutluluklarını daim etsin yuvalarında huzur yağdırsın inş. :amin: :amin: :amin:bekarlarımızada hayırlı kısmetler nasip etsin görücü severek önemli değil önemli olan işte benim ruh eşim ve hayat arkadaşım bu demek :love3: :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

severek evlendik  :love8: sükür mutluyum evimize bebegimizde dahil olunca ins olur ozaman tam olcaz ins  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

keyameya

d3m37

aşkkk evliligi ..............

kaynanam ne kadar severek evlenenler bosanıyor mutlu olamıyor desede bız ona ınat 5 yıldır evlıyız ve mutluyuzallahım bozmasınnnn ....

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

hüzünden_gelme

ben halen gorucu usulunden yanayım  :k06: aslında akraba var bızım ailem ona dusunuyor benı ama avuclarını yalarlarr  :k06:

Aytii

akraba evliliklerine çok karşıyım

hem dini açıdan hemde olurda ayrılmaya gelsen yüz yüze bakamıcaksın

birde mantık evliliği olmamalı diye düşünüyorum

sevgininde olması lazım

dün bir arkadaşımın boşandığını öğrendim çok üzüldüm  :'(

16 yaşında mantık evliliği yaptı sonuç bu  :sad1:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Mart , 2012, 14:43:03
akraba evliliklerine çok karşıyım

hem dini açıdan hemde olurda ayrılmaya gelsen yüz yüze bakamıcaksın

birde mantık evliliği olmamalı diye düşünüyorum

sevgininde olması lazım

dün bir arkadaşımın boşandığını öğrendim çok üzüldüm  :'(

16 yaşında mantık evliliği yaptı sonuç bu  :sad1:

16 yasindada ne kadar mantik olurkii tartisilirrr :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
daha cocuk cunkuuuu
bennn gorucu usulunden yanayim ama tabi elektiriklenme olursaa :love9: :love9: :love9:

]

Balböceği

Görücü usulüde, tanışarakta..

Aşk evliliğide mantık evliliğide..

Hepside boşanmak  için tek bir imza yeterli.
:-\ :-\

hümeyra_t_e

bence görücü yada severek farketmez önemli olan çiftlerin birbirleriyle anlaşması zaten artık görücü diye de bişe kalmadı eskidenmiş o asıl görücü usulleri sadece düğün günü görürlermiş çiftler birbirini yada aileler karar verir mecbur evlilik olurmuş ama şimdi görücü bile olsa bir iki konuşup anlaşıp bikaç aydan sonra okey deniyo he ama istisnalar var tabi..ben severek evlendim ilk eşim sevdi beni tabisi  :k06: çok naz yaptım ama nasip oldu iyiki de oldu  :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Mart , 2012, 17:09:23
bence görücü yada severek farketmez önemli olan çiftlerin birbirleriyle anlaşması zaten artık görücü diye de bişe kalmadı eskidenmiş o asıl görücü usulleri sadece düğün günü görürlermiş çiftler birbirini yada aileler karar verir mecbur evlilik olurmuş ama şimdi görücü bile olsa bir iki konuşup anlaşıp bikaç aydan sonra okey deniyo he ama istisnalar var tabi..ben severek evlendim ilk eşim sevdi beni tabisi  :k06: çok naz yaptım ama nasip oldu iyiki de oldu  :love9:
aynen katiliyorum canimm artik gorucu usulude kalmadida onceden dugun gunu ya da onceden bi resimlerini goruyolarmis simdi gezip tozuluyo sonuna kadar ha severek olmus ha gorucu usulu farketmiyoda aslinda
ama onemli olan ailenin rizasiyla ve sevgi saygi cercevesinde olan evlilik :love9: :love9:

]

GülnurARSLAN

benimde görücü usulü oldu mesut ve bahtiyarım çoookkk  :ehi: :ehi: :ehi: :laughing7: :laughing7: