ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ekim , 2011, 17:40:24
kevser sağlıcakla gelsin esila bebek sende ağrı sızı hissetmeden hasret giderirsin inşaallah tatlı cadıyla  :amin: :amin:  seninle dr  kontrollerimiz aynı güne denk geliyor ben kan verip şeker sonucumu beklerken senin kız kucağında olacak  :love9: :love9: eee uykuda tutmaz seni 3 gün ben bile uyuyamam senin cadı yüzünden  :love9: :love9:
AMİNN CANANIM  :amin: EVET AYNI GUNE GELİYOR TATLIM İNŞALLAH SİZİNDE BU SEFER SONUCUNUZ GÜZEL ÇIKAR  :amin: BEN ZATEN UYUYAMIYORUM  :sleepy1:  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim meleğim aşkım canımızın parcası herseyimizsin sen bizim aşkımızın parcasısın  :love9: kızım annene kavusmana 1 gün kaldı cumayı saymıyorum dr buyuk ihtimalle cuma sabahı sezeryana alcak  :love9: :hieyt: çok heyecanılıyım saatler kaldı tanısmamıza yavrum ne olur üzme anneyi tamam mı hiç akıllı prenses olcak benim kızım hep  :amin: suanda karnıma tekmik attın evet anne akıllı olcam dercesine  ;D  KURBAN OLURUM SENİ BANA VEREN ALLAH A  :amin: annen çok ama çok heyecanlı  :love9: :love9: yarın tekrar nstye baglanacam dr istedi canım kızım yarın gene yazarım sana bugun 37+5 günlüksün her daim A.E.OL  :amin:  :love9:

simurg01985

Kevsercim az kalmış ALLAH sağlıkla kızına kavuşmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:İnan bende heycanlandım inşallah bizde bu günleri ve heycanı yaşarız::)
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

Aytii

ne heyecan  :love9: bende doğuma gideceğim zaman sabırsızdım  :love7: o gecesi fazla uyuyamamıştım
şimdi 3 ayımıza yaklaştık maşallah

sende o günleri gör inşallah Kevserciğim  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: simurg01985 - 12 Ekim , 2011, 09:57:57
Kevsercim az kalmış ALLAH sağlıkla kızına kavuşmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:İnan bende heycanlandım inşallah bizde bu günleri ve heycanı yaşarız::)
:amin: :amin: canım evet az kaldı  :amin: :amin: inşallah canım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Ekim , 2011, 10:29:39
ne heyecan  :love9: bende doğuma gideceğim zaman sabırsızdım  :love7: o gecesi fazla uyuyamamıştım
şimdi 3 ayımıza yaklaştık maşallah

sende o günleri gör inşallah Kevserciğim  :opucuk:

:opucuk: aytenim evet çok heyecan oluyormuş  :love9: inşallah canım bizde kızımla o gunlere geliriz  :amin: :opucuk: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: MİNİĞİM ÇOK HEYECANLIYIM YAVRUM İNŞALLAH YARIN KOLLARIMDA OLCAKSIN ALLAH NASİP KISMET EDERSE BUGUN 37+6 GÜNLÜKSÜN KIZIM MASALLAH HER DAİM RABBİME EMANET OL  :amin: :amin: :nazar: ŞİMDİ DR GİDİYORUZ NSTYE BAGLANACAGIZ  :opucuk:

karapnr

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kuzummm inşallah yarın bu zamanlar kucagımda olcaksın yavrum  :binkybaby: ben belkide emiyo olcaksın  :love9: :love9: dr geldik nst güzel çıktı ultrasonda baktı oda guzel çıktı ama kilonu sölemedi yarın sabah 7:30 da burda olun dedi drmuz  :love9: :icon_pale: çok heyecanlıyım yavrum  :opucuk: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :k06: :k06: herdaim A.E.OL  :amin:

Aytii

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYY KEVSERCİM BENİ BİLE HEYECAN SARDI  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
MAŞALLAH GÜNLERİ BİTİRDİN CANIM.BAK ESİLA HANIMIN GELMESİNE SAATLER KALDI  :nazar: :nazar:
YARIN GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.SAĞ SALİM KURTULURSUN İNŞALLAH  :amin:
ÖPÜYORUM SENİ VE ESİLAYI  :opucuk: :opucuk:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Ekim , 2011, 15:07:27
:love9: kuzummm inşallah yarın bu zamanlar kucagımda olcaksın yavrum  :binkybaby: ben belkide emiyo olcaksın  :love9: :love9: dr geldik nst güzel çıktı ultrasonda baktı oda guzel çıktı ama kilonu sölemedi yarın sabah 7:30 da burda olun dedi drmuz  :love9: :icon_pale: çok heyecanlıyım yavrum  :opucuk: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :k06: :k06: herdaim A.E.OL  :amin:

Canım az kaldı gelinime kavuşmana. Ayyy ne kadar heycanlısındır şimdi. Rabbim ikinizede güzel bir an yaşatsın. İkinizdende sağlık haberlerinizi bekliyoruz. Dualarımız sizinle canım arkadaşım. Yarın mesajını bekliyorum :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

canımsın ya günleri tükettin saatleriniz kaldı kavuşmanıza  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:
sağlıkla gelsin :amin:  sende inş. ağrı sızı hissetmezsinde kızınla doya doya vakit geçirirsin ilk gecen güzel geçer hastanede  :amin: :amin: dualarım sizinle haydi bakalım bizlerin yerine de doyasıya kokla yeğenimizi  :love9: :love9:

KasrıCinan

ayyy heyecan dorukta..ALLAHIM sağ salim kucağına almayı nasip etsin...bitti günler masallah.güzel haberlerini bekliyoruz canım.bizi ihmal etme.aklımız sende kalmasın... :nazar: :nazar: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ