ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ekim , 2011, 13:18:38
annesinin kuzusu yavrum çoook mutluyum kurban olurum seni veren ALLAH A kızım cuma günü inşallahhh kucagımda olcaksın ALLAH nasip ederse  :amin: :amin: :hello2: :nazar: şimdi dr geldik dr dedi cuma alalım dedi beklemenin bi alemi yok dedi bizde tamam dedik 37+4 günlüksün yavrum 3200gr olmuşsun annecim  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin: hatta özel odanı felanda tuttuk  :k06: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: babanda çook heyecanlı safak 3 yavrum  :love9: :love9: yavrum ne güzel bi günde geliyosun mübarek günü RABBİME BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: :amin:
CANIM BENİMMMM AAAYY GELİYOR KUZUMUZ.BENDE ÇOOK HEYECANLADIM BENİM BEBEĞİM DOĞACAK SANKİ.ALLAHIM KUCAĞINA ALMAYIDA SAĞ SALİM NASİP ETSİN GÜZELİM.KORDON DOLANMASI NE OLDU :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aminn sümeyrammmmmm inşallah duan için tesekkürler
canım kordon dolanması hala duruyo  :y25: ama dr korkma dedi inşallah bişey olmaz dedi

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ekim , 2011, 13:29:16
canım kordon dolanması hala duruyo  :y25: ama dr korkma dedi inşallah bişey olmaz dedi
korkma o zaman canım.sezaryan olacak ra rahat alınır bebek.
oh oh güzel kızımız geliyor.e hani bi besiğini kıyafetlerini göstermedin bizeyaaa :ehi: :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

suzannn

CANIM BENİM 3 GÜN ÇOK AZ YA İNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALACAKSIN  KUCAĞINA BİZİ UNUTMA DUA ET OLURMU CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 13:40:22
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ekim , 2011, 13:29:16
korkma o zaman canım.sezaryan olacak ra rahat alınır bebek.
oh oh güzel kızımız geliyor.e hani bi besiğini kıyafetlerini göstermedin bizeyaaa :ehi: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: CANIM BEN KOYDUM RESİMLERİ FORMA TEYZESİ SEN GÖRMEDİN Mİ  :'(

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Ekim , 2011, 14:24:54
CANIM BENİM 3 GÜN ÇOK AZ YA İNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALACAKSIN  KUCAĞINA BİZİ UNUTMA DUA ET OLURMU CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN
CANIM BENİM UNUTURMUYUM DUA EDERİM TATLIM  :opucuk:

seda87

canm allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş.nasıl heyecanlısındır şimid yaaa :love9: :love9: :love9: :love9:allah kolaylık versin canm .dualarımız seninle :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 11 Ekim , 2011, 15:17:32
canm allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş.nasıl heyecanlısındır şimid yaaa :love9: :love9: :love9: :love9:allah kolaylık versin canm .dualarımız seninle :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: aminn canım çok heyecanlıyım evet  :love9: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ekim , 2011, 14:33:43
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Ekim , 2011, 14:24:54
CANIM BENİM UNUTURMUYUM DUA EDERİM TATLIM  :opucuk:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

Kevserim canım benim çok sevindim son 3 günn heycan dorukta, minik esilam geliyor geliyor geliyorrr :nazar: :nazar: :nazar: Allahım sana kolay doğumlar nasip etsin. Aklım sende olacak canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ekim , 2011, 16:21:43
Kevserim canım benim çok sevindim son 3 günn heycan dorukta, minik esilam geliyor geliyor geliyorrr :nazar: :nazar: :nazar: Allahım sana kolay doğumlar nasip etsin. Aklım sende olacak canım benim.
sagol dünürüm evet gelin kızın geliyorrrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt: aminn tatlım  :amin: :hello2: çok heyecanlı yaaa  :love9: :love9:

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   kevsercim Allah kolaylık versin canım inşallahh ağrısız sızısız bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. canım benim çok duygulandım. doğumda bizim içinde dua etmeyi unutma olurmu canım. :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 11 Ekim , 2011, 16:43:38
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   kevsercim Allah kolaylık versin canım inşallahh ağrısız sızısız bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. canım benim çok duygulandım. doğumda bizim içinde dua etmeyi unutma olurmu canım. :opucuk:
:opucuk: :opucuk: aminnn tatlım benim etmezmiyim hepinize etcem  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

kevser sağlıcakla gelsin esila bebek sende ağrı sızı hissetmeden hasret giderirsin inşaallah tatlı cadıyla  :amin: :amin:  seninle dr  kontrollerimiz aynı güne denk geliyor ben kan verip şeker sonucumu beklerken senin kız kucağında olacak  :love9: :love9: eee uykuda tutmaz seni 3 gün ben bile uyuyamam senin cadı yüzünden  :love9: :love9: