ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Ekim , 2011, 10:15:27
:love9: kızım çok korkuyorum tiken üstündeyim sanki  :icon_pale: hayırlısıyla şu 2 haftayıda atlatsaydık seni kucagıma saglıklı sıhatlı alsaydım tabi saglıklı sıhatlıda buyutmeyi nasip etsin rabbim  :amin: :icon_pale: kızım hareketlerin gittikçe azalıyor bazen bakıyorum kuvvetli vuruyosun bazende cok az tepiyosun 1 kere felan  ::) acaba yerin baya daraldı ondan mıki anlamıyorum bide dr dediya hareketlerine çok dikkat et dedi tembihledi beni acaba benimmi psikolojim bozuldu  :honk: :icon_pale: bugun 36+5 günlüksün masallahh kızıma her daim A.E.OL YAVRUM  :amin: :nazar:

canım içini ferah tut , hareketlerini say günde 10 defa hareket etti mi bir sorun yok demek Allahın izniyle :opucuk: dürtükle konuş bişeler atıştır , hem yeri daraldı hem de kordondan dolayı eskisi gibi hareket edemiyor olabilir  :-\ 10 defa hareket ekmezse acile görünürsün canım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Ekim , 2011, 10:50:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ekim , 2011, 10:47:04
kevserim dün yazamadım canım drdan güzel haberlerle dönmüşsün ne güzel esilamızın kilosuda  :nazar: :nazar:
kordondan kurtulamamış buna üzüldüm ben hep kordondan kurtulmuş kızım diye yazacağını beklemiştim hayırlısı olsun çok sıkıntılı durum olsa dr sezeryanla alabiliriz ne dersiniz diye sormazdı diye düşünüyorum bak drda bekleyelim demiş için rahat olsun sen dikkt et sadece güzelim sağlıkla gelecek esilamız  :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: İNŞALLAH CANIM ŞİMDİDE SIPA FAZLA HAREKET ETMİYOR CANSUCUM KORKUYORUM BAKALIM ÇİKOLATA YEDİM DEMİN BİRAZ SOL TARAFIMA UZANACAM BAKALIM OLMADI GENE DURTECEM BİŞEKİLDE HAREKET ETSİN DİYE  :icon_pale: KORDON MESELESİ OLUNCA İNSAN KORKUYOR HEMDE 2KERE DOLANMIŞ  :icon_pale: :icon_pale: RABBİM HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN HAYIRLISIYLADA BUYUTMEYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin:
AMİNNNN CANIM inş. sağlıkla gelecek  :opucuk: :opucuk: dürt dürt o kordonu boynuna dolaması değil yaramaz çeksin cezasını  :k06: kevser gelişimi tamamlanmış bu durumda alınabilirde demiş dr kızzz gelse mi esila aramıza ben beklemezdim sanırım  :love9: :love9: eşim duymasın sen ne çatlak, sabırsızsın derdi  :ehi:
bunlar bir yanada ferah tut içini sağsalim zamanında gelsin miniğin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım dr amcanı aradık çünkü fazla hareketli değilsin bugun  :icon_pale: :icon_pale: dr amcan hemen cagırdı nstye baglanacam simdi annem inşallahhh iyisindir yavrum çoook korkuyorum ben  :icon_pale: :crybaby2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

GÜL GÜZELİ

canım inşaAllah meleğin iyidir..Dualarımız sizinle hayırlı haberlerini bekliyoruz  :y25:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Ekim , 2011, 12:40:38
:love9: kızım dr amcanı aradık çünkü fazla hareketli değilsin bugun  :icon_pale: :icon_pale: dr amcan hemen cagırdı nstye baglanacam simdi annem inşallahhh iyisindir yavrum çoook korkuyorum ben  :icon_pale: :crybaby2:

Canım korkma. Aklımdasın. Mutlaka haber et bizi. İnşallah bir sorun yoktur. İnşallah esila hanımın uykuculuğu tutmuştur bugün. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Tebessüm

canım plasentasının durumundan dolayı olabilir hareketsizlik ama olumsuz düşünme hayırlısıyla sorunsuz şekilde dünyaya gelecek inşallah bebeğin :)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ESİLAMIZ İYİMİŞ ÇOK ŞÜKÜR KEVSER GELMEDEN HABER VERİYİM DEDİM MERAK EDENLER İÇİN.
KEVSERCİM SEVİNDİM CANIM SAĞLIKLICA SONLANACAK İNŞALLAH HAMİLELİĞİN.MESAJINA CVP VERMEDİM BURDAN YAZDIM  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 16:30:34
ESİLAMIZ İYİMİŞ ÇOK ŞÜKÜR KEVSER GELMEDEN HABER VERİYİM DEDİM MERAK EDENLER İÇİN.
KEVSERCİM SEVİNDİM CANIM SAĞLIKLICA SONLANACAK İNŞALLAH HAMİLELİĞİN.MESAJINA CVP VERMEDİM BURDAN YAZDIM  :opucuk:

:opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

canım ya iyi olmanıza sevindim
okuyunca panik oldum ama nurdan Allah razı olsun  güzel haberlerini verdi  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canlarım benim hepinize tek tek tesekkür ediyorum sagolun prenses korkuttu beni bugun ama hale hareketlerine dikkat etmem gerekiyor  :icon_pale: kızlar ilk nstye girdim ALLAHA ŞÜKÜR KALBİ GÜZEL ATIYORDU AMA HAREKETSİZDİ ASİSTAN DR DR GÖSTERDİ NST SONUCUNU SONRA BİDAHA BAGLAYIN DEMİŞ DR BU SEFER UZUN TUTUN DEMİŞ O ZAMAN BEN ÇOK KORKTUM ACABA BİŞEY Mİ VAR DİYE  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2: ÇOK ZOR YA SONRA 2.NSTYE BAGLADILAR SONRA AZDA OLSA HAREKETİ ÇIKTI SONRA BİŞEY YOK DEYİP YOLLADILAR

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Ekim , 2011, 19:28:21
canlarım benim hepinize tek tek tesekkür ediyorum sagolun prenses korkuttu beni bugun ama hale hareketlerine dikkat etmem gerekiyor  :icon_pale: kızlar ilk nstye girdim ALLAHA ŞÜKÜR KALBİ GÜZEL ATIYORDU AMA HAREKETSİZDİ ASİSTAN DR DR GÖSTERDİ NST SONUCUNU SONRA BİDAHA BAGLAYIN DEMİŞ DR BU SEFER UZUN TUTUN DEMİŞ O ZAMAN BEN ÇOK KORKTUM ACABA BİŞEY Mİ VAR DİYE  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2: ÇOK ZOR YA SONRA 2.NSTYE BAGLADILAR SONRA AZDA OLSA HAREKETİ ÇIKTI SONRA BİŞEY YOK DEYİP YOLLADILAR
off canm benim yaa hep aklımdasın yeminle sürekli dua ediyorum sana allah hayırlısıyla şu günleri atlatmanızı nasip etsin inş . :amin: :amin:ne kadar sitres yapma üzülme desek boş gerçekten zor durum rabbim korusun kızınızı da hayırlısıyla doğmasını nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 05 Ekim , 2011, 19:33:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Ekim , 2011, 19:28:21
off canm benim yaa hep aklımdasın yeminle sürekli dua ediyorum sana allah hayırlısıyla şu günleri atlatmanızı nasip etsin inş . :amin: :amin:ne kadar sitres yapma üzülme desek boş gerçekten zor durum rabbim korusun kızınızı da hayırlısıyla doğmasını nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :amin: :amin: AMİN CANIM BENİM İNŞALLAHHHHH HAYIRLISI OLSUN HERSEYİN